Na Wspólnej, odcinek 2929: Darek straci wszystko. Aneta załatwi go w białych rękawiczkach

2019-08-22 19:06 jkk
Na Wspólnej odcinek 2929 Aneta (Dorota Krempa), Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: TVN

W 2929 odcinku "Na Wspólnej" Aneta (Dorota Krempa) zdecyduje się na ważny krok i porzuci manipulującego nią Darka (Michał Mikołajczak)! Czy Żbikowi uda się jeszcze zatrzymać żonę, bogatą prawniczkę? Na pewno będzie próbował - kolejna opowieść manipulanta jednak nie wzruszy Anety - wkurzona trafi go strzałem prosto w chorą ambicję! Czym Aneta dobije Darka oglądaj koniecznie w 2929 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2929 - wtorek, 29.01.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2929 odcinku "Na Wspólnej" będziemy świadkami, jak Aneta wreszcie przejrzy na oczy, spakuje walizkę i zostawi Darka dosłownie z niczym!

Zanim Aneta opuści mieszkanie, Darek będzie próbował jak zwykle zbajerować partnerkę. W 2929 odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się decydująca rozmowa pary prawników.

- Ściemniałem ale miałem ważny powód... - jak zwykle zacznie tłumaczyć Żbik.

- Który teraz gówno mnie obchodzi - odpowie mu zdecydowanie żona i postawi ultimatum: - Masz tydzień. Załatw wszystkie swoje tajemnicze sprawy i daj mi znać.

Musimy przyznać, że tę decyzje Anety Darek mocno zapracował. Jego niezdecydowanie w kwestii posiadania dziecka i tragiczna pomyłka imion kochanek w łóżku musiały w końcu przelać szalę goryczy młodej żony.

Na Wspólnej odcinek 2929 Aneta (Dorota Krempa)
Autor: TVN

- Aneta, nie histeryzuj. Znajdę nam wielkiego klienta. Sam to zrobię, ok? - będzie próbował po raz kolejny Darek.

I chyba na te słowa, Aneta zanim opuści mieszkanie "Na Wspólnej" znajdzie jeszcze chwilę, aby załamać Darka ostatecznie. Czym? Oczywiście informacjami na temat podpisanej umowy z dużym klientem!

- Sobie znajdź. Tak, zgodzili się na współpracę. Kancelaria zyska prestiż i pieniądze, czyli wszystko o czym marzyłeś, a co może ci przejść koło nosa. Tyle lat na to pracowałeś! A teraz wszystko spieprzyłeś - zakończy rozmowę Aneta.

Czy Darek zdoła naprawić krzywdy, które wyrządził swojej żonie i będzie jeszcze szansa na jej powrót do niego? W 2929 odcinku "Na Wspólnej" na to nie wygląda, ale....  O dalszych losach małżeństwa Żbika (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Najnowsze