Na Wspólnej, odcinek 2950: Ślub Danki i Marka! Szokujące nowiny na weselu - ZDJĘCIA

2019-09-03 3:23 Ag
Na Wspólnej odc. 2950. Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2950. Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl)

Ślub Zimińskich w "Na Wspólnej" będzie okazją, by Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) znów spotkali najmłodszą córkę. Ola (Marta Wierzbicka) wróci z Londynu do Polski specjalnie na ślub rodziców, w w 2950 odcinku "Na Wspólnej" ogłosi im szokującą nowinę. Nie dość, że przywiezie ze sobą nowego chłopaka Petera (Wiktor Bagiński), to jeszcze uprzedzi, że w jej życiu szykują się spor zmiany!

"Na Wspólnej" odcinek 2950 - poniedziałek, 30.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Ślub Danki i Marka w 2950 odcinku "Na Wspólnej" będzie okazją do spotkania w gronie najbliżej rodziny i przyjaciół. Specjalnie na tę uroczystość z Londynu wrócił Ola, a widzowie kolejny raz zobaczą na ekranie Martę Wierzbicką, która dwa lata temu odeszła z "Na Wspólnej". Niestety aktorka zagra tylko w dwóch odcinkach serialu.

Sprawdź też: Wypadek w Na Wspólnej. Weronika przyzna się do zabicia nastolatki - ZDJĘCIA

Dla Zimińskich to będzie szok gdy Ola przyjedzie do Polski z nowym chłopakiem, czarnoskórym Peterem, studentem mechaniki i weganinem. Nie od razu zaakceptują wybranka córki, ale Peter znajdzie sposób, by ich do siebie przekonać. Zwłaszcza Marka, który zaprosi go na swój wieczór kawalerski. Panowie znajdą nic porozumienia przy butelce trunku i skręcie marihuany.

Kiedy w 2950 odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie dzień ślubu Danki i Marka, zakochana Ola ogłosi rodzicom radosną nowinę. Peter się jej oświadczy, a ona zgodzi się wyjść za niego za mąż. Podczas wesela to Zimiński ogłosi gościom, że jego młodsza córka wkrótce weźmie ślub i wszyscy znów się spotkają na weselu.

Przeczytaj koniecznie: Na Wspólnej. Michał umrze podczas operacji?! Jego serce nie wytrzyma! - ZDJĘCIE

Radości Marka nie podzieli Danusia, która będzie pewna obaw o losy Oli. Nie odważy się jednak powiedzieć córce jak bardzo się o nią martwi, żeby nie psuć jej tej chwili szczęścia w czasie wesela w 2950 odcinku "Na Wspólnej".

Najnowsze