Na Wspólnej, odcinek 2929: Marta skatuje Romę?! Dramatyczne sceny w studiu telewizyjnym - ZWIASTUN

2019-08-22 19:06 sz
Na Wspólnej, odc. 2929. Roma (Julia Kamińska)
Autor: TVN; X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2929. Roma (Julia Kamińska)

Roma (Julia Kamińska) w 2929 odcinku "Na Wspólnej" podczas pracy zrobi scenę, jakby Marta (Joanna Jabłczyńska) właśnie katowała ją na śmierć! Psychopatka dla zrealizowania niecnego planu zacznie wydzierać się wniebogłosy i robić z siebie ofiarę. Współpracownicy Konarskiej w 2929 odcinku pomyślą o dziennikarce wszystko, co najgorsze. Czy Marcie uda się udowodnić prawdę? Zobacz, co wydarzy się w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2929 - czwartek, 22.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

Roma z "Na Wspólnej" od tygodniu knuje i kombinuje jakby tu skomplikować Marcie życie oraz zająć jej stanowisko w pracy. Podła żmija do perfekcji wyćwiczyła rozpaczliwy krzyk i robienie z siebie ofiary przed wszystkimi i w 2929 odcinku zamierza to wykorzystać.

Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 2929 odcinku "Na Wspólnej" >>> Pożegnanie Ewy z Igorem i Arkiem. Nie będzie chciała już żyć - ZWIASTUN

Podczas pracy w studiu telewizyjnym współpracownicy obu kobiet usłyszą przerażający wrzask, jakby Roma była katowana przez Lenarską za zamkniętymi drzwiami! - Co ja ci takiego zrobiłam?! Tak nie można, ja się staram jak umiem! Naprawdę się staram! Dobra, czasem coś zepsuję, ale ile razy mam cię jeszcze przepraszać?! - zacznie rozpaczać asystentka.

Ich szef będzie zły i zdziwiony. Po chwili z pokoju wybiegnie zaryczana Roma, całkowicie rozhisteryzowana. Bohaterka "Na Wspólnej" będzie mówić bez ładu i składu. - Ja tego nie wytrzymam, ja tego nie wytrzymam... Ja już nie daję rady! Nie wytrzymam, to jest znęcanie! Ona tego nie może robić, ja się nie zgadzam! - krzyknie. Przełożony spróbuje ją uspokoić:
- Ale co, Marta?
- A kto?! Ona nie może mi tak robić! Raz jej zapomniałam czegoś przekazać... dobra, dwa razy, ale to jest powód, żeby tak mnie traktować? Żeby mnie tak gnoić? Przecież każdemu się zdarza, jej też!

Roma w 2929 odcinku "Na Wspólnej" będzie święcie przekonana, że jej plan przebiega bez zarzutu. Swoim występem oszołomi wszystkich! Nie wie jednak, że Marta ma pasa w rękawie - zdobyła nagranie z monitoringu, na którym widać, jak ćwiczy całą scenkę raz, po razie... Musisz to zobaczyć >>> Koniec Romy! Marta zdemaskuje intrygantkę przed kamerami

Najnowsze