Na Wspólnej, odcinek 2929: Pożegnanie Ewy z Igorem i Arkiem. Nie będzie chciała już żyć - ZWIASTUN

2019-08-15 8:28 sz
Na Wspólnej odc. 2931. Ewa (Ewa Gawryluk), Arek Ostrowski (Marek Kalita)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2931. Ewa (Ewa Gawryluk), Arek Ostrowski (Marek Kalita)

Ewa (Ewa Gawryluk) w 2929 odcinku "Na Wspólnej" pożegna się z Igorem (Kuba Wesołowski) i Arkiem (Marek Kalita). Żona Ostrowskiego trafiła do szpitala psychiatrycznego, jednak dotychczasowe leczenie nie przyniesie żadnego efektu. Czy bohaterka "Na Wspólnej" znowu targnie się na swoje życie? Sprawdź, co wydarzy się w 2929 odcinku.

"Na Wspólnej" odcinek 2929 - czwartek, 22.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

Ewa z serialu "Na Wspólnej" od wielu tygodni choruje na ciężką depresję. Punktem kulminacyjnym była jej próba samobójcza - po wypadku Elżbiety (Paulina Chapko) żona Ostrowskiego zamknęła się w łazience, nalała wody do wanny i podcięła sobie żyły.

Co jeszcze słychać w "Na Wspólnej"? >>> Śmierć Joachima w Na Wspólnej. Ostatni telefon Tomka do brata Anastazji - ZWIASTUN

Po odratowaniu jej ewa w Na wspólnej" została przeniesiona do szpitala psychiatrycznego, gdzie jest pod stałą opieką lekarzy i przechodzi indywidualną terapię. Niestety w 2929 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że nie przynosi ona żadnych zmian. Podczas spotkania z Igorem i Ostrowskim pogrążona w rozpaczy Ewa pożegna się z bliskimi.: - Nie mogę już tak. Chciałam was jeszcze tylko zobaczyć. Czy to znaczy, że znowu spróbuje odebrać sobie życie? Czy jest jeszcze dla niej jakiś ratunek? Zobacz >>> Ewa po brutalnym zabiegu w psychiatryku straci pamięć!

Najnowsze