Na Wspólnej, odcinek 2920: Koniec Romy! Marta zdemaskuje intrygantkę przed kamerami

2019-07-09 5:20 Ag
Na Wspólnej odc. 2871. Roma (Julia Kamińska), Marta (Joanna Jabłczyńska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2871. Roma (Julia Kamińska), Marta (Joanna Jabłczyńska)

Na tę chwilę w "Na Wspólnej" czekają wszyscy widzowie, którym Roma Lenarska (Julia Kamińska) działa na nerwy! W 2920 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) wreszcie otworzy oczy i ostatecznie rozprawi się z "przyjaciółką", która chce ją zniszczyć. W jaki sposób? Wkroczy do studia swojego programu "Powiedz Marcie" i odegra scenkę, że będzie pijana. A wszystko po to, by pokazać Romie, że więcej nie zrobi z niej alkoholiczki. To będzie koniec Romy w "Na Wspólnej".

Na Wspólnej, odcinek 2920 - czwartek, 1.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

Roma z "Na Wspólnej" wreszcie dostanie za swoje! Na własne oczy przekona się, że z Martą nie można zadzierać. Zabrała jej Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i jeszcze bezczelnie będzie się tym chwalić, ale nie zajmie miejsca Konarskiej w telewizji. Choć będzie blisko, by przejąć jej program "Powiedz Marcie"...

Kiedy Marta będzie na przymusowym urlopie, producent Brycki (Piotr Duda) przekaże Romie część obowiązków dziennikarki. Oczywiście Lenarska wykorzysta okazję, by nagrać swój własny wywiad i zabłysnąć przed kamerami. Niezbyt długo będzie się jednak cieszyła z tego sukcesu.

Dlaczego? Bo choć 2920 odcinku "Na Wspólnej" Marta pochwali swoją przyjaciółkę za uratowanie sytuacji podczas jej nieobecności, to jednak bez zbędnej skromności powie, że ona zrobiłaby ten wywiad lepiej. Żeby udowodnić Bryckiemu, że wciąż nadaje się do tej pracy jak nikt inny, zacznie rzucać nowymi pomysłami na kolejne odcinki "Powiedz Marcie".

Wyprowadzona z równowagi Roma w 2920 odcinku "Na Wspólnej" postanowi ostatecznie pogrążyć Martę. Z pomocą operatora kamery podsunie Konarskiej butelkę szampana, by kolejny raz upić ją przed wejściem na wizję. Tym razem jednak Marta nie sięgnie po alkohol.

Podczas nagrania będzie jednak udawała, że jest pijana. Świetnie się bawiąc, bełkocząc jak w stanie upojenia odegra scenę alkoholiczki tak wiarygodnie, że nawet producent się nabierze. Gdy Brycki przywoła dziennikarkę do porządku, Konarska wytłumaczy, że chciała tylko rozluźnić napiętą atmosferę.

Dla Romy to będzie wyraźny sygnał, że to koniec intryg. Tym bardziej, że Marta zarzuci jej, że chciała ją wygryźć z programu. A po nagraniu programu w 2920 odcinku "Na Wspólnej" Konarska odda przyjaciółce butelkę szampana. Roma zda sobie sprawę, że kolejny podstęp nie wypalił...

Co teraz z nią będzie? Czy wyleci z pracy w telewizji, a Mikołaj ją rzuci? A może Marta zdemaskuje ją jeszcze przed kochankiem i mężem, Maciejem Domagałą (Rafał Sisicki)? To się wyjaśni w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w sierpniu.

Najnowsze