Na dobre i na złe

Nowa rola Mikołaja Roznerskiego w Na dobre i na złe! To już trzecie wcielenie Piotra Korbana - ZDJĘCIA

2023-06-27 17:08

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Mikołaj Roznerski wcieli się w kolejną rolę?! Po tragicznej śmierci Piotra Korbana, ukochanego Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), który zginął z rąk Seby (Wacław Warchoł), aktor powrócił jako zupełnie inny bohater! W obecnym sezonie gwiazdor "M jak miłość" wcielił się w postać laboranta Miłosza, który ponownie zakręcił się obok Sikorki, choć przypominał inspektora wyłącznie z wyglądu! Jednak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej znów zaskoczy wszystkich i pojawi się w zupełnie innym wcieleniu?! To sugerowałoby jedno nagranie z planu, którym pochwaliła się Marta Żmuda Trzebiatowska! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Trzecia rola Mikołaja Roznerskiego w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Nagranie z planu mówi wszystko

Mikołaj Roznerski z impetem dołączył do "Na dobre i na złe", wcielając się w postać Piotra Korbana! Przystojny inspektor szybko skradł serce Hani, która zapałała do niego takim uczuciem, że w dniu ślubu porzuciła przed ołtarzem Michała (Mateusz Janicki) i oddała się w ramiona Piotra. Tyle tylko, że szczęście Sikorki i Korbana wcale nie potrwało długo, gdyż na zawsze zniszczyła je tragiczna śmierć inspektora, który zginął z rąk Seby, gdy próbował rozwikłać zagadkę porzuconej Małej (Maja Burzyńska). Matkę Helenki udało się odnaleźć, ale nie cofnęło to życia Korbanowi. Tyle, że aktor powrócił do "Na dobre i na złe", ale zagrał już zupełnie inną rolę. Laborant Miłosz już tylko wyglądem przypominał zmarłego inspektora, ale podobnie jak jego poprzednik zakręcił się obok Sikorki! Czy w nowym sezonie historia znów zatoczy koło?

Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie krótkim wideo zza kulis "Na dobre i na złe" z Mikołajem Roznerskim w roli głównej. Na nagraniu widzimy jak aktor przebywa wśród kostiumografów, przez co serialowa Hania od razu przypisała mu nową rolę! Czyżby w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej aktor pojawił się w nowym wcieleniu, ale tym razem po 2 stronie kamery?

- Mamy nowego kostiumografa! - zapowiada Marta Żmuda Trzebiatowska.

- Dzień dobry! Witam serdecznie - wita się Mikołaj Roznerski.

- Asystenta! - krzyczy kostiumografka.

- A asystenta! Uczy się prasować właśnie koszulę. Jak idzie panie asystencie? - pyta serialowa Hania.

- Znakomicie! Już właśnie wyciągam ręce z kieszeni - tłumaczy Miłosz.

- Aniu, czy zdał egzamin czy nie? Jak mu idzie? - zwraca się do niej.

- Pracujemy nad tym - tłumaczy kobieta.

- Dobrze, szkolenie trwa, więc nie przeszkadzam. Potem sprawdzę, jak koszula wyprasowana - zapowiada aktorka.

- Oczywiście, pokażemy rezultaty tego przedsięwzięcia - obiecuje aktor.

Czekam na efekt końcowy, ale coś mi się wydaje Aniu, że jednak to ty wyręczyłaś naszego nowego asystenta. O tam widzę, że jest przebieranko. Powiedz, jak było naprawdę? - ponownie pyta Sikorka.

- Zdolny! - mówi stanowczo.

- Zdolny, nada się w kostiumach? No dobrze, no to skoro twierdzisz, że się nada...

Mimo iż, Mikołaj Roznerski "sprawdził się" w roli kostiumografa, tak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach pozostanie przy roli Miłosza! Tym bardziej, że wątek Drabika mocno się rozwinie, co potwierdził sam aktor w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". I być może wtedy wyjdzie na jaw skrywana tajemnica Miłosza, która wyjaśni, skąd występuje takie zamiłowanie do nauki i badań u laboranta. Szczególnie, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nabierze ono jeszcze większego rozpędu, gdy Drabik rozpocznie bliższą współpracę z Falkowiczem (Michał Żebrowski), który już wcześniej próbował wpłynąć na mikrobiom jelitowy swoich dzieci z pomocą laboranta, a w nowych odcinkach wciągnie go we współpracę przy autorskim projekcie chemiczki Sary Berezińskiej (Agnieszka Kawiorska). I potoczy się ona w dość zaskakującym kierunku!

Drugi Żebrowski w obsadzie Na dobre i na złe! Wiemy kogo zagra młody aktor
Najnowsze