Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 879: Zachowanie Matyldy przerośnie Falkowicza. Stanie się kimś innym! - ZDJĘCIA

2023-03-29 20:37

W 879 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) nie poradzi sobie z dziećmi. Andrzej najpierw pokłóci się z Matyldą (Amelia Czaja) o wybór kierunku studiów, co szybko przerodzi się w koszmarną awanturę, po której przybrana córka wyjdzie z domu, trzaskając drzwiami, a następnie spotka go spory zawód ze strony Edzia (Franciszek Kurek). W 879 odcinku "Na dobre i na złe" zaskakujące zachowanie syna wzbudzi w nim poważne obawy, z uwagi na które zdecyduje się zmienić dzieciom osobowość za pomocą medycyny! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 879 - środa, 29.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 879 odcinku "Na dobre i na złe" w trakcie wspólnego śniadania Andrzej zacznie wypytywać Matyldę o kierunek studiów. Oczywiście, profesor będzie marzył, aby przybrana córka poszła w jego ślady, dlatego jak tylko dowie się, że Matylda ma inne plany, to ich rozmowa szybko przerodzi się w koszmarną kłótnię...

- Tato, już gadaliśmy. Polonistyka albo socjologia! - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

- Co? Na co się przydaje w dzisiejszych czasach humanistyczne wykształcenie? - zdenerwuje się Andrzej.

- Na to chyba, żeby być dobrym filatelistą! Nie będziesz decydował o moim życiu. Ty pewnie byś chciał, żebym studiowała medycynę? - wyrzuci mu w 879 odcinku "Na dobre i na złe".

Wtedy w 879 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz zda sobie sprawę, że nie namówi przybranej córki na kierunki ścisłe, w związku z czym zacznie ją namawiać przynajmniej na prawo. Jednak Matylda nie będzie chciała o tym słyszeć i po prostu wstanie od stołu, po czym wyjdzie z domu, trzaskając drzwiami!

- Może chociaż prawo? Jak mama? - zasugeruje, ale nie dojdzie do porozumienia z Matyldą.

Chwilę później w 879 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzeja spotka kolejne rozczarowanie tym razem ze strony Edzia. Synek rzuci w profesora zabawką, w związku z czym Falkowicz nabierze poważnych obaw, że chłopiec wyrośnie na przemocowca i postanowi temu zaradzić przy pomocy medycyny!

W tym momencie w 879 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz uzna, że nie ma innego wyboru jak tylko zmienić dzieciom osobowość. Andrzej zjawi się w gabinecie Miłosza (Mikołaj Roznerski) i zacznie wypytywać laboranta o wpływ bakterii z jelit na cechy człowieka!

- Niech pan mi powie, czy będzie można wpłynąć na cechy charakteru, zmieniając czyjś mikrobiom jelitowy? - zacznie Falkowicz.

- Teoretycznie tak. Mikrobiom jelitowy jest, co prawda, niezmienny, chyba że dana osoba przyjmuje antybiotyki albo występują u niej problemy żołądkowo-jelitowe. Ciężko go celowo zmienić w jakimś konkretnym kierunku - uzna Drabik.

- A cechy osobowości? Pytam o cechy osobowości. Można zmienić? - Andrzej nie odpuści, ale Miłosz nie zgodzi się z poglądami profesora.

Jeszcze w 879 odcinku "Na dobre i na złe" kolejne osoby zaczną krytykować pomysł Falkowicza i wytkać mu narcyzm! Wówczas Andrzej uzna, że nie ma już innego wyboru jak tylko zmienić osobowość właśnie sobie! Czy Falkowicz zdecyduje się na ten krok? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Była narzeczona Falkowicza wróci po latach! Profesor wpadnie w panikę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze