Śmierć Piotra w Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski odejdzie w 836 odcinku! Korban umrze podczas operacji - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Śmierć Piotra w Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski odejdzie w 836 odcinku! Korban umrze podczas operacji - ZDJĘCIA

Śmierć Piotra w Na dobre i na złe w 836 odcinku. Korban umrze podczas operacji. Tak Mikołaj Roznerski odejdzie z serialu - ZDJĘCIA

2022-02-16 22:06

Mikołaj Roznerski jako Piotr Korban w 836 odcinku "Na dobre i na złe" na zawsze pożegna się z serialem! Straszną śmierć Piotra podczas operacji, którą przeprowadzą Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) poprzedzą wstrząsające wydarzenia. Policjant w 836 odcinku "Na dobre i na złe" zostanie zepchnięty ze schodów w szpitalu w Leśnej Górze podczas bójki z podejrzanym przestępcą. Do tragedii dojdzie kiedy Korban będzie prowadził śledztwo w sprawie dziewczynki Małej Maja Burzyńska), której cudem uratuje życie! Śmierć Piotra w 836 odcinku "Na dobre i na złe" będzie ciosem dla Hani, która znajdzie pocieszenie w ramionach Michała. Zobaczcie ZDJĘCIA!

"Na dobre i na złe" odcinek 836 ŚMIERĆ PIOTRA KORBANA - środa, 23.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Mikołaj Roznerski odejdzie z "Na dobre i na złe" w 836 odcinku, a Piotra Korbana czeka okrutna śmierć! Ukochany Hani Sikorki poświęci własne życie, żeby rozwiązać zagadkę tajemniczej dziewczynki Małej, którą wyziębioną i ranną znajdzie na ulicy i przywiezie do szpitala. Dzięki Piotrowi lekarzom z Leśnej Góry uda się uratować dziecko.

W 836 odcinku "Na dobre i na złe" Mała odzyska przytomność, a Korban postanawi przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie dziecka, czy nie padło ofiarą porwania przez pedofila. Wkrótce Piotr odkryje, że niedaleko szopy, w której się chowała Mała, kręci się tajemniczy mężczyzna, Seba.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 834: Michał pomoże Piotrowi odzyskać Hanię. Dzięki niemu się pogodzą - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Gdy policjant w 836 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje go zatrzymać, podejrzany brutalnie zaatakuje Piotra. Niestety bójka z pedofilem będzie miała tragiczny finał dla Korbana. Co prawda jak podaje swiatseriali.interia.pl policjant przeszkodzi przestępcy gdy ten będzie chciał zabrać Małą ze szpitala, ale Seba zepchnie Piotra ze schodów. Korban, który dopiero co wyszedł ze śpiączki po tragicznym wypadku starci przytomność. typek będzie chciał zabrać Małą z Leśnej Góry... Piotr w ostatniej chwili mu przeszkodzi.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 835: Radwan przyzna się Joannie Gawryło, że jest ojcem Kuby! Znajdzie dowód zdrady Hany - ZDJĘCIA

Umierającego Piotra w 836 odcinku "Na dobre i na złe" na szpitalnych schodach znajdzie salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz) i to ona wezwie pomoc. Konieczna będzie kolejna operacja, bo Michał stwierdzi u Korbana krwotok wewnętrzny. Niestety podczas zabiegu Wilczewski nie zdoła ocalić największego rywala. Piotr umrze w 836 odcinku "Na dobre i na złe" na oczach operującej go Hani. Śmierć o godz. 21.17 ogłosi przyjaciółka Sikorki, Julka Burska (Aleksandra Hamkało).

Po stracie ukochanego Piotra w 836 odcinku "Na dobre i na złe" Hania pogrąży się w rozpaczy, ale pocieszenie znajdzie w ramionach Michała. Choć Mikołaj Roznerski odejdzie z "Na dobre i na złe" w tak przerażających okolicznościach, to wątek śmierci Piotra jeszcze długo pozostanie niewyjaśniony. Nie będzie wiadomo kto zepchnął Korbana ze schodów, kim naprawdę jest Seba i jaki związek ta tragedia ma z odnalezioną dziewczynką.

Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani
Najnowsze