Na dobre i na złe, odcinek 835: Radwan przyzna się Joannie Gawryło, że jest ojcem Kuby! Znajdzie dowód zdrady Hany - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 835: Radwan przyzna się Joannie Gawryło, że jest ojcem Kuby! Znajdzie dowód zdrady Hany - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 835: Radwan przyzna się Joannie Gawryło, że jest ojcem Kuby! Znajdzie dowód zdrady Hany - ZDJĘCIA

2022-02-16 21:27

W 835 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna Gawryło (Monika Kaleńska) odkryje, że Radwan (Mateusz Damięcki) miał romans z pierwszą żoną Piotra (Marek Bukowski), zmarłą Haną Goldberg (Kamilla Baar) i cały czas ją okłamywał! Ale nie to będzie najgorsze. Kiedy Aśka znajdzie dowód zdrady Hany - liścik miłosny od Krzysztofa zacznie łączyć wszystkie fakty z przeszłości Gawryły. Zażąda wyjaśnień od Radwana, a ten w 835 odcinku "Na dobre i na złe" wreszcie przyzna się, że kochał Hanę, a Kuba (Wiktor Trojan) to jego biologiczny syn. Wstrząśnięta Joanna nie pozwoli, żeby Kubuś dowiedział się prawdy o ojcu! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 835 - środa, 16.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kłamstwa Radwana w 835 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdą na jaw w dramatycznym dla Joanny Gawryło momencie. Okaże się bowiem, że ciało, które znalazła policja razem z dokumentami Piotra, to wcale nie zmarły Gawryło. Choć Aśka zidentyfikowała zmasakrowane zwłoki, dostrzegła w nich podobieństwo do zaginionego męża, a nawet uwierzyła, że Piotr nie żyje, to nastąpi kolejny zwrot w śledztwie policji. Ale to wcale nie oznacza, że Gawryło odnajdzie się cały i zdrowy. Wręcz przeciwnie! W 835 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna zacznie podejrzewać, że mąż ją zostawił, bo prowadzi podwójne życie, ma gdzieś inną kobietę, a może nawet rodzinę. Żeby upewnić się w swoich podejrzeniach zacznie przeszukiwań dom Piotra!

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 835: Dziecko na zawsze połączy Hanię i Piotra Korbana – ZDJĘCIA, WIDEO

Właśnie wtedy w 835 odcinku "Na dobre i na złe", jak podaje "Świat Seriali", Aśka w rzeczach zaginionego Piotra znajdzie ukrytą kopertę, a w niej wspólne zdjęcia Hany i Radwana. Z tyłu na jednym z nich odczyta odręczną dedykację: wyznanie miłości Krzysztofa do Hany: "Kocham cię miłością, jaką nie darzyłem dotąd nikogo". Dla Joanny stanie się jasne, że została oszukana przez Radwana, że z jakiegoś powodu nie powiedział jej o romansie z pierwszą żoną Piotra. Tego wieczoru Krzysztof odwiedzi Aśkę, żeby wesprzeć ją w trudnym momencie, podtrzymać na duchu, zapewnić, że Piotr na pewno się odnajdzie, że wciąż jest nadzieja.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1638: Piotrek pozna straszliwą diagnozę. Nie uwierzy jak źle jest z Kingą - ZDJĘCIA

Po odkryciu kłamstwa Radwana w 835 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna zażąda wyjaśnień o co w tym wszystkim chodzi, dlaczego tak interesuje się nią i Kubusiem. Krzysztof nie zdoła dłużej milczeń, ukrywać prawdy o romansie i własnym synu. - Wszystko, o czym pomyślałaś, jest prawdą. Kochałem Hanę... Kuba to mój syn - przyzna się wreszcie Radwan. Zszokowana tym wyznaniem Aśka natychmiast wyrzuci go z domu. Wrzaśnie na niego, by się wyniósł i nigdy już nie wracał.

Krzyki matki obudzą Kubę, który w 835 odcinku "Na dobre i na złe" zapyta co się dzieje. Joanna ukryje przed synem Radwana prawdę o jego ojcu. Nie pozwoli, żeby Kubuś cierpiał jeszcze bardziej. Bo przecież wciąż nie pogodził się ze stratą taty po zaginięciu Piotra.

Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani
Najnowsze