Na dobre i na złe, odcinek 831: Straszna śmierć Piotra Gawryły! Joanna zobaczy zmasakrowane zwłoki męża - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl/ Artrama Na dobre i na złe, odcinek 831: Straszna śmierć Piotra Gawryły! Joanna zobaczy zmasakrowane zwłoki męża - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 831: Straszna śmierć Piotra Gawryły! Joanna zobaczy zmasakrowane zwłoki męża - ZDJĘCIA

2022-01-19 20:48

Piotr Gawryło (Marek Bukowski) z "Na dobre i na złe" nie żyje, a jego śmierć w 831 odcinku będzie ciosem dla żony Joanny (Monika Kaleńska) i syna Kubusia (Wiktor Trojan). Poszukiwania zaginionego Piotra przez policję będą miały makabryczny finał. Ciało Gawryły zostanie odnalezione razem z jego chustą i dokumentami! Jakiś czas temu Piotr porzucił żonę i syna podczas wyprawy na misję "Lekarzy bez granic". Niestety w 831 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że Gawryło zginął, a Joanna będzie musiała zidentyfikować zwłoki męża. Zobaczy zmasakrowane ciało Piotra i od razu go rozpozna. Co będzie dalej?

"Na dobre i na złe" odcinek 831 - środa, 19.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Piotra Gawryły w 831 odcinku "Na dobre i na złe" będzie ziszczeniem najgorszego koszmaru Joanny, która po zaginięciu męża długo żyła nadzieją, że ukochany się odnajdzie. Wszystko wskazywało na to, że Piotr odszedł od żony i syna, a misja w Afryce była dla niego sposobem na ucieczkę od rodziny. Brak wieści od Gawryły spowodował jednak, że Aśka zawiadomiła policję. Ale poszukiwania Gawryły w 831 odcinku "Na dobre i na złe" skończą się we wstrząsającym momencie. W domu Joanny zjawi się policja, która przekaże kobiecie druzgocące wieści o mężu. W tym trudnym momencie z Aśką będzie Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), który wciąż nie odważył się powiedzieć jej prawdy, że jest ojcem Kuby.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 833: Syn Falkowicza porwany przez prawdziwą matkę! Nigdy już nie zobaczy Edzia? - WIDEO

Policjanci w 831 odcinku "Na dobre i na złe" nie od razu zawiadomią Joannę, że Piotr nie żyje. - Otrzymaliśmy skan znalezionych dokumentów. Zechce je pani potwierdzić?

- To jest Piotrek, to jest on. Dane się zgadzają... - wystarczy, że Aśka na chwilę zerknie na ekran komputera, by od razu je rozpoznała. - Rozumiem. Chusta, której teraz zdjęcie pani pokaże nie jest zbyt charakterystyczna, ale została znaleziona w pobliżu. Zobaczy ją pani? - doda policjant. - Tak, to jest jego chusta. On osłaniał sobie nią głowę...

Sprawdź też: Marek Bukowski nie wróci do Na dobre i na złe. Nie pokażą już zmarłego Piotra Gawryły - ZDJĘCIA

Nagle w 831 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan jej przerwie, podejrzewając już do czego zmierzają funkcjonariusze i co chcą powiedzieć Joannie. - Ale poczekaj, pan powiedział przed chwilą, że chusta nie jest charakterystyczna. To znaczy, że takich samych albo podobnych mogą być tysiące. Prawda?

- Tak, to prawda...

- To ja już nie wiem. Gdzie ją znaleźli? Było coś obok?

- Proszę pani, dokumenty i chusta zostały znalezione obok ciała...

- Boże! Co?!

- Niech się pani uspokoi i wysłucha mnie do końca. Mamy dość dużą ilość zdjęć, dosyć szczegółowych. Tylko ostrzegam, zdjęcia są drastyczne. Zobaczy je pani? Proszę przejrzeć każde po kilka razy i zidentyfikować ofiarę... - wyjaśni policjant. Na widok zdjęć ciała Piotra w 831 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna pogrąży się w rozpaczy. Od razu rozpozna w zmasakrowanej twarzy swojego męża. - Jezu, to jest on... - zaleje się łzami, a Radwan mocno ją przytuli, by nie była sama w tej strasznej chwili.

Śmierć Piotra Gawryły w 831 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się faktem. Joanna będzie musiała powiedzieć Kubie, że jego ojciec nie żyje. Ale nie od razu wyjaśni się jak zginął Gawryło, kto go zabił i co tak naprawdę się z nim stało.

Najnowsze