Na dobre i na złe, odcinek 831: Piotr Gawryło nie żyje! Policja znajdzie ciało męża Joanny

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 831: Piotr Gawryło nie żyje! Policja znajdzie ciało męża Joanny

Na dobre i na złe, odcinek 831: Piotr Gawryło nie żyje! Policja znajdzie ciało męża Joanny - ZDJĘCIA

2022-01-19 21:40

W 831 odcinku "Na dobre i na złe" wyjaśni się gdzie jest Piotr Gawryło (Marek Bukowski) i co się z nim stało! Kilka tygodni po zaginięciu Piotra, kiedy dla Joanny (Monika Kaleńska) będzie już jasne, że mąż porzucił ją i swojego syna Kubusia (Wiktor Trojan), policja wpadnie na nowy trop w sprawie zaginionego Gawryło. Najpierw w 831 odcinku "Na dobre i na złe" funkcjonariusze znajdą dokumenty Piotra, a potem Aśka dostanie wstrząsającą wiadomość, że Gawryło nie żyje. Odnajdą także ciało Piotra, który zginie w tajemniczych okolicznościach. Śmierć Gawryły będzie potężnym ciosem dla Joanny i Kuby. Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 831 - środa, 19.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Piotra Gawryły w 831 odcinku "Na dobre i na złe" ostatecznie zakończy wątek tego bohatera w serialu, a to oznacza, że Marek Bukowski, który kilka lat temu odszedł z obsady nie wróci nawet na chwilę do ekranowej Leśnej Góry! Niedawno wyszło na jaw, że Piotr Gawryło wcale nie zaginął na misji Lekarzy bez Granic w Afryce, ale zwyczajnie porzucił rodzinę. Bez słowa wyjaśnienia uciekł od żony Joanny i syna Kuby, który tak bardzo czekał na jego powrót, na to, że znów będą razem. Ponieważ Gawryło zerwał kontakt z Aśką i wciąż nie będzie dawał żadnych znaków życia, to w jego poszukiwania włączy się policja.

Niestety w 831 odcinku "Na dobre i na złe" śledztwo przyniesie dramatyczne skutki. Joanna przejdzie trudne chwile, drżąc ze strachu o męża, który nie odezwie się do niej ani słowem - nie odpowie na maile, wiadomości zostawione na skrzynce pocztowej telefonu. Porzucona przez Gawryłę żona będzie się bała także o Kubusia, który w 831 odcinku "Na dobre i na złe" coraz gorzej będzie znosił rozłąkę z ojcem. Aśka nie zdoła dłużej oszukiwać chłopca, że jego tata wkrótce wróci.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 831: Tak Falkowicz dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Wykradnie próbki DNA syna Bolka - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja ucieknie od Argasińskiego! Najpierw się okaleczy i wykradnie tajne dokumenty ordynatora - ZDJĘCIA

Po kolejnym telefonie z policji w 831 odcinku "Na dobre i na złe" Joannę czeka dramat. Wyzna Krzysztofowi Radwanowi (Mateusz Damięcki), że Piotra mogło jednak spotkać coś złego. - Skontaktował się z nimi konsulat i policja stamtąd… Znaleźli dokumenty Piotra.

- To nie musi o niczym świadczyć... Zgubił albo go okradli. Mają coś więcej?- Radwan w 831 odcinku "Na dobre i na złe" postara się pocieszyć matkę swojego syna.

- Tak. Jakąś chustę… - doda Joanna. Śledczy, który prowadzi sprawę zaginięcia Gawryły w 831 odcinku "Na dobre i na złe" przekaże w finale lekarce druzgocącą wiadomość. - Dokumenty i chusta zostały znalezione obok ciała... Policja znajdzie zwłoki Piotra! Jak zginie Gawryło? Co się z nim stało? To się okaże już niebawem.

Na dobre i na złe, odcinek 829: Tak narodzi się miłość Michała i Joanny Gawryło. Przy niej zapomni o Hani - WIDEO
Najnowsze