Na dobre i na złe, odcinek 831: Tak Falkowicz dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Wykradnie próbki DNA syna Bolka - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 831: Tak Falkowicz dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Wykradnie próbki DNA syna Bolka - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 831: Tak Falkowicz dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Wykradnie próbki DNA syna Bolka - WIDEO

2022-01-19 20:12

W 831 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) zacznie podejrzewać, że Edzio (Ksawery Sudoł) nie jest jego synem, że doszło do zamiany dzieci w szpitalu, tuż po porodzie, a jego prawdziwym dzieckiem jest syn Bolka (Sławomir Zapała)! Przerażające odkrycie Andrzeja nastąpi podczas pobytu profesora z Edziem u rodziny na Kaszubach! Zjawi się tam także Bolek z żoną Marianną (Magdalena Kajrowicz "Kajra"). Dla Falkowicza w 831 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się jasne, że ich spotkanie nie jest przypadkowe. Żeby odkryć prawdę o zamianie dzieci wykradnie od syna Bolka próbki DNA. Wyniki testu na ojcostwo wszystko wyjaśnią. Zobaczcie WIDEO z tych scen z "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 831 - środa, 19.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Syn Falkowicza w "Na dobre i na złe" został zamieniony zaraz po porodzie tuż przed wybuchem gazu w szpitalu w Leśnej Górze, w którym zginęła żona Andrzeja, Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)! Od tych tragicznych wydarzeń minęło już kilka miesięcy i przez długi czas Falkowicz nie zauważył nic niepokojącego u Edzia. Wszystko zmieni się kiedy Edzio w 829 odcinku "Na dobre i na złe" zachoruje, a niepokojące objawy u niemowlęcia będą wskazywały na jakąś chorobę genetyczną. Żeby ratować syna Falkowicz wyjedzie na Kaszuby do swojej rodziny, której nie wiedział od lat. Powód? Będzie podejrzewał, że choroba Edzia może mieć związek z ukrytym genem kaszubskim. Taką myśl podsunie mu także pediatra, Stefan Tretter (Piotr Garlicki).

Nie przegap: Na dobre i na złe. Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie - WIDEO, ZDJĘCIA

W 831 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz wpadnie na Kaszubach na Bolka, Mariannę i małego Krystianka (Franciszek Kurek). To spotkanie wyda mu się na tyle podejrzane, że zacznie uważniej przyglądać się synowi Bolka. Dokładnie przypomni sobie także dzień wybuchu w Leśnej Górze, w którym pod gruzami zginęła Kasia Smuda. Wpatrując się w Krystianka dostrzeże w nim podobieństwo do zmarłej żony?

Nie od razu, ale w 831 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do wniosku, że tragiczne wydarzenia, chaos panujący w szpitalu mogły doprowadzić do zamiany dzieci na oddziale noworodkowym, że ktoś włożył na rączki Edzia i Krystianka podmienione bransoletki. Przypomnijmy, że na krótko przed ekspolozją w Leśnej Górze tak fatalnej pomyłki dopuściła się salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz).

Sprawdź też: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA, WIDEO

Podejrzenia Falkowicza w 831 odcinku "Na dobre i na złe" przerażą go do tego stopnia, że przytłoczonymi tym wszystkim profesor nie wspomni Bolkowi ani jego żonie, że mogło dojść do niespodziewanej zamiany dzieci. Andrzej nie będzie mógł pogodzić się z tym, że Edzio, którego tak bardzo kocha może wcale nie być jego biologicznym synem. Ale nie zdoła zbagatelizować czarnych myśli, że może opiekować się dzieckiem gwiazdy disco-polo.

By odkryć prawdę Falkowicz w 831 odcinku "Na dobre i na złe" potajemnie pobierze materiały DNA od Krystianka i przeprowadzić testy na ojcostwo. Cały czas Falkowicz będzie się bił z myślami co powinien zrobić gdy Edzio okaże się nie być jego dzieckiem - oddać syna, który jest jego całym światem i wziąć od Bolka małego Krystianka? Przed profesorem najtrudniejsza decyzja w życiu.

Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie
Najnowsze