Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-01-05 23:01
Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA
Autor: vod.tvp.pl Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA

Nowa czołówka "M jak miłość" długo kazała na siebie czekać! Ale początek "M jak miłość" w nowym roku, czyli już w poniedziałek, 3.01.2022 rozpocznie się od niespodzianki dla wszystkich widzów. Premierowy 1625 odcinek "M jak miłość" zacznie się odmienioną czołówką, w której oprócz dobrze znanych bohaterów pojawią się także nowe twarze. Jak zmieni się czołówka "M jak miłość"? Tylko w naszej GALERII zobaczycie ZDJĘCIA aktorów, którzy w niej występują i tych, którzy zostali usunięci. I nie chodzi tylko o tych, którzy odeszli z obsady, a także zobaczycie odświeżoną czołówkę "M jak miłość".

Nowa czołówka "M jak miłość" w 1625 odcinku - premiera w TVP2 w poniedziałek, 3.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowa czołówka "M jak miłość" była kręcona pod koniec października zeszłego roku i jako pierwsi pisaliśmy o tym, jak aktorzy oraz pozostali członkowie produkcji realizowali ujęcia do odmienionej czołówki. Już wtedy było jasno, że obsadzie "M jak miłość" nastąpi sporo zmian, bo na pierwszy plan wysuną się wątki bohaterów, których do tej pory nie było w czołówce. Twórcy serialu od dawna wiedzieli, że po odejściu z obsady wielu aktorów czołówkę trzeba zmienić, ale nie w całości.

Dlatego premierowy 1625 odcinek "M jak miłość", pierwszy w 2022 roku zacznie się od czołówki, która na początku będzie wyglądała jak dawniej. Pojawią się w niej Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur Rogowski (Robert Moskwa), a także inni mieszkańcy domu Mostowiaków w Grabinie - Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). W nowej czołówce "M jak miłość" zabraknie jednak uśmierconych bohaterów - Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Ale będą za to Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i Sonia (Barbara Wypych).

Nie przegap: M jak miłość. Duże zmiany u Mostowiaków! Teresa Lipowska coraz rzadziej na planie. Barbara nie będzie już taka jak kiedyś

I na tym koniec z dawnymi elementami w nowej czołówce "M jak miłość"! W tej odmienionej pojawią się młode bohaterki: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Basia Zduńska (Gabriela Raczyńska) i Ania Wojciechowska (Gabriela Świerczyńska). Poza tym do czołówki "M jak miłość" dołączą Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska) i Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)! To oznacza, że wątek tego miłosnego trójkąta będzie się ciągnął w serialu przez długi czas.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak zmieni się czołówka "M jak miłość" w 2022 roku >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Żałoba w Grabinie. U Mostowiaków w Nowy Rok nikt nie otworzy szampana - WIDEO, ZDJĘCIA

Nowa czołówka "M jak miłość" wprowadzi zmiany u Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), któremu nie będą już towarzyszyły byłe kochanki - Julka (Joanna Kuberska) i Kalina (Karolina Sawka). Obie odeszły z "M jak miłość" ponad dwa lata temu, więc zostaną usunięte, a ich miejsce zajmie tylko jedna miłość Pawła - Franka (Dominika Kachlik).

Z wątku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w nowej czołówce w "M jak miłość" zniknie jej były mąż, Olek Chodakowski (Maurycy Popiel). Z kolei przy Marcinie (Mikołaj Roznerski) oprócz Izy (Adriana Kalska) i Szymka (Staś Szczypiński) pojawi się także córka Chodakowskich, Maja (Laura Jankowska). Nareszcie nie będzie już kochanki Marcina, Ani Żakowskiej (Maria Pawłowska), która odeszła z serialu prawie trzy lata temu.

W nowej czołówce "M jak miłość" zabraknie także zwolnionej z serialu Barbary Kurdej-Szatan, czyli Joasi Chodakowskiej, a także Pawła Deląga (Michał Ostrowski), który pół roku temu sam zrezygnował z pracy w serialu oraz Feliksa Mateckiego, ekranowego Wojtka, syna Joasi!

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze