M jak miłość. Duże zmiany u Mostowiaków! Teresa Lipowska coraz rzadziej na planie. Barbara nie będzie już taka jak kiedyś

2022-01-04 7:54
M jak miłość. Duże zmiany u Mostowiaków! Teresa Lipowska coraz rzadziej na planie. Barbara nie będzie już taka jak kiedyś
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Duże zmiany u Mostowiaków! Teresa Lipowska coraz rzadziej na planie. Barbara nie będzie już taka jak kiedyś

Nie ma "M jak miłość" bez Barbary Mostowiak, ale Teresa Lipowska właśnie wyznała, że wątek seniorki rodu Mostowiaków w nowym 2022 roku zejdzie na dalszy plan. 85-letnia aktorka gra w "M jak miłość" od samego początku i nikt nie wyobraża sobie serialu bez niej. Mimo podeszłego wieku Lipowska wciąż liczy na pracę w "M jak miłość", lecz właśnie zapowiedziała, że w nowych odcinkach będzie występowała rzadziej. Ma to związek z dużymi zmianami u Mostowiaków i tym, co czeka Barbarę! Jedno jest pewne - seniorka rodu nie będzie już taka jak dotychczas. Poznajcie szczegóły!

Dlaczego w "M jak miłość" będzie coraz mniej Barbary Mostowiak?

Teresa Lipowska od blisko 22 lat w "M jak miłość" wciela się w uwielbianą przez widzów Barbarę Mostowiak, troskliwą i opiekuńczą babcię i matkę, która życiową mądrością i dobrymi radami nie raz ratowała swoich bliskich z opresji. Wiele razu 85-letnia gwiazda "M jak miłość" dementowała plotki o tym, że odchodzi z serialu ze względu na swój wiek. Zapewniała przy tym, że będzie grała tę rolę aż do śmierci. Ale w nowym 2022 roku nastąpi wiele zmian w fabule "M jak miłość", które odbiją się na losach Barbary Mostowiak i będą dotyczyły wydarzeń w ekranowej Grabinie.

Nie przegap: M jak miłość. Żałoba w Grabinie. U Mostowiaków w Nowy Rok nikt nie otworzy szampana - WIDEO, ZDJĘCIA

Nie ma obaw, że Barbary zabraknie w "M jak miłość", choć sama Lipowska wyznała w pierwszym wywiadzie w 2022 roku, że nie pracuje już w serialu tak często jak kiedyś. Rzadziej była na planie, a to oznacza, że w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" seniorki rodu Mostowiaków będzie coraz mniej.

- Mimo podeszłego wieku wciąż liczę na pracę, która jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. W dalszym ciągu będzie realizowany serial "M jak miłość", a w nim nasz wątek z Grabiny. Oczywiście już nie w takim wymiarze, jak dawniej. Ale Mostowiakowa ciągle tu jest - ujawniła Lipowska w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Sprawdź też: Niepokojący wpis gwiazdy M jak miłość. Adriana Kalska po tym co przeszła, prosiła na Instagramie tylko o jedno - ZDJĘCIA

Przy okazji Lipowska zdradziła, że wkrótce w "M jak miłość" Barbara przejdzie zaskakującą przemianę! Od lat słynie z tego, że jest wspaniałą kucharką, gościnną gospodynią, która dba o to, żeby w domu w Grabinie nie zabrakło bliskich członków rodziny i przyjaciół. Ale niebawem w nowych odcinkach "M jak miłość" seniorka rody Mostowiakow zmieni się nie do poznania! Chodzi o jej kulinarny talent do robienia pierogów, którymi chętnie wszystkich częstuje.

- Barbara ostatnio w "M jak miłość" przerzuciła się z pierogów na gołąbki i rosół. Gdziekolwiek by nie szła, tam je ze sobą zabiera. Niedawno śmiałam się, że trochę z tym przesadza i że raz dla odmiany powie: "Mam dla was coś pysznego!", zamiast znowu wspominać o gołąbkach - wyznała Lipowska.

Rola w "M jak miłość" jest dla 85-letniej aktorki dużą motywacją do tego, żeby nie zamykać się w domu w czterech ścianach, spotykać się z ludźmi. Lipowska podkreśliła, że atmosfera na planie dodaje jej energii do życia w trudnych czas izolacji związanej z pandemią.

- Nie mogę na cały dzień się rozsiąść w fotelu w kapciach i szlafroku. Muszę wstać rano, zadbać o siebie, żeby jakoś wyglądać. Potem wsiadam w taksówkę, która zabiera mnie do studia w Falenicy. To ogromnie motywujące. Drugą taką rzeczą są spotkania z fanami, niekiedy w bardzo odległych zakątkach Polski. Właśnie dlatego zależy mi, żeby sytuacja pandemiczna wreszcie się ustabilizowała - powiedziała gwiazda "M jak miłość".

Lipowska poza rolą w "M jak miłość" wystąpi niebawem w nowej produkcji. Pracuje na planie filmu, którego premiera jest planowana  za rok w okresie świąt Bożego Narodzenia. To ciepła, optymistyczna historia, która podniesie wszystkich na duchu.  Czeka ją spora dni zdjęciowych, sporo pracy, więc musi szczególnie dbać o siebie, by jak najdłużej być w dobrej formie.

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich. Iza i Marcin razem z dziećmi! Nikt nie uwierzy kto zostanie Mikołajem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze