M jak miłość. Nowa czołówka z Izą, Marcinem i dziećmi. Nareszcie się pogodzą i będą znów razem - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Nowa czołówka z Izą, Marcinem i dziećmi. Nareszcie się pogodzą i będą znów razem - WIDEO

M jak miłość. Nowa czołówka z Izą, Marcinem i dziećmi. Nareszcie się pogodzą i będą znów razem - WIDEO

2021-10-21 8:36

Nowa czołówka "M jak miłość", która właśnie powstanie to najlepszy dowód na to, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) pogodzą się, wrócą do siebie, a ich dzieci - Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) wreszcie będą cieszyły się rodziną w komplecie. Czołówka "M jak miłość" zostanie zmieniona, by Chodakowscy, którzy bez wątpienia są ulubionymi bohaterami serialu, byli już zawsze razem. Już wiadomo jak nowa czołówka "M jak miłość" będzie się różnić od obecnej i kogo w niej zabraknie. Zobaczcie specjalne WIDEO z planu!

Kiedy nowa czołówka "M jak miłość" z Izą, Marcinem i dziećmi będzie w telewizji?

W końcu zmieni się czołówka "M jak miłość"! Obecna czołówka, która rozpoczyna serial, pokazuje bohaterów i głównych aktorów już od dawna jest nieaktualna. Z obsady "M jak miłość" odeszło bowiem wiele gwiazd, a ich wątki się po prostu zakończyły. Po ponad trzech latach produkcja serialu wzięła się za aktualizację czołówki, w której pojawią się nowi bohaterowie, znikną na zawsze te postaci, których już nie ma na ekranie. Na profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiła się już mała zapowiedź tego jak będzie wyglądała nowa czołówka. A przy okazji ujawniono jak zakończy się wątek kryzysu Izy i Marcina, którzy co prawda się nie rozwiedli, ale nie wrócili jeszcze do siebie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1611: Marcin po wyprowadzce Izy i dzieci do Gródka wreszcie się opamięta! Wrócą do siebie?

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z planu nowej czołówki "M jak miłość" >>>

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona

Patrz też: Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie tylko nowa żona - WIDEO

Nowa czołówka "M jak miłość" to zapowiedź szczęśliwego zakończenia dla Izy i Marcina! Bo przecież gdyby mieli się rozstać to Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski i ich serialowe dzieci nie spotkaliby się na planie nowej czołówki. A tak rodzina Chodakowskich znów jest w komplecie. Oprócz 6-letniego Szymka w nowej czołówce "M jak miłość" pojawi się jeszcze jego młodsza, 4-letnia siostra Maja. A poza tym z czołówki usunięto byłą kochankę Marcina, Anię (Maria Pawłowska), która odeszła z serialu ponad dwa lata temu.

Fani "M jak miłość" chwalą nową czołówkę, bo od dawna już nie mogli się doczekać jej zmiany. Cieszą się też, że najlepszy wątek, Izy i Marcina oraz dzieci - będzie miał tak pomyślny finał i żadnego rozwodu nie będzie.

Produkcja "M jak miłość" nie ujawnia kiedy nowa czołówka będzie miała premierę w telewizji. Być może w odcinkach, które dopiero są nagrywane i montowane, czyli na początku 2022 roku. Ale to jeszcze nic pewnego.

Najnowsze