Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani – ZDJĘCIA, WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-02-16 20:11

W 835 odcinku „Na dobre i na złe” połamany Korban (Mikołaj Roznerski) zachowa się jak prawdziwy bohater! Piotr zaryzykuje własnym życiem, aby uratować nieprzytomne dziecko (Maja Burzyńska)! Nie zważając na swój straszliwy wypadek, z którego ledwo uszedł z życiem i przez długi czas pozostawał w śpiączce farmakologicznej, ruszy na ratunek małej dziewczynce! W 835 odcinku „Na dobre i na złe” Korban uratuje jej życie, ale mocno przepłaci za to swoim! Wzruszona Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie będzie mogła wyjść z podziwu dla zachowania inspektora!

"Na dobre i na złe" odcinek 835 - środa, 16.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 835 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr będzie robił wszystko, aby w końcu stanąć na własne nogi po potwornym wypadku, w którym zaryzykował własne życie, żeby uratować Ankę (Ewa Porębska)! Korban w ostatniej chwili wziął na siebie całe uderzenie rozpędzonego auta, dzięki czemu jego koleżance z policji nic się nie stało, jednak on w fatalnym stanie trafił do Leśnej Góry! Piotr był cały połamany, przeszedł dwie operacje, ale jego życiu ciągle zagrało niebezpieczeństwo, dlatego lekarze musieli wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej! W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger (Tomasz Ciachorowski) na prośbę policji zgodził się na przepisanie inspektora do innej placówki i słuch o nim zaginął. W 833 odcinku „Na dobre i na złe” jego starszy przyjaciel, Janek (Edward Sosna) zjawi się w Leśnej Górze i jako jedyny przekaże Hani informację, że jej ukochany obudził się ze śpiączki i przechodzi rehabilitację!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 833: Porwanie syna Falkowicza! Prawdziwa matka Edzia wykradnie go Andrzejowi - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Piotr Korban ratuje nieprzytomną dziewczynkę w 835 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 835 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr będzie wracał do zdrowia na siłowni plenerowej. Jak podaje swiatseriali.interia.pl w trakcie ćwiczeń inspektor dostrzeże nieprzytomną dziewczynkę, która nie będzie dawała żadnych oznak życia! Korban natychmiast zadzwoni na pogotowie, jednak okaże się, że nie ma żadnej wolnej karetki, która mogłaby pomóc dziecku! Piotr zda sobie sprawę, że czas będzie działał na niekorzyść dziecka, dlatego nie zważając na swój ciągle słaby stan zdrowia, weźmie dziewczynkę na ręce i zaniesie ją do Leśnej Góry! W 835 odcinku „Na dobre i na złe” ledwo przytomny Korban doniesie dziewczynkę do szpitala, czym uratuje jej życie, narażając przy tym swoje. Dziewczynka od razu trafi pod opiekę Hani, która zainteresuje się losem, ale równocześnie będzie pod wrażeniem bohaterskiej postawy ukochanego!

- Nie chciałem czekać! Tak szybciej! Całe zimne... Dziecko... Dziewczynka – powie ostatkiem sił Piotr.

- Co to za dziecko? – spyta z zainteresowaniem, ale Korban wyzna, że nie ma pojęcia, gdyż znalazł ją nieprzytomną niedaleko szpitala.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 833: Oświadczyny Falkowicza! Profesor znajdzie Edziowi nową mamę

W 835 odcinku „Na dobre i na złe” Hania oczywiście zajmie się dziewczynka i zleci potrzebne badania. W tym samym czasie dostrzeże, że jej ukochany dotarł do szpitala o własnych siłach bez kul, na co będzie jeszcze za wcześnie, dlatego postanowi mu jedne wypożyczyć, aby mieć również pretekst do ich kolejnego spotkania!

- Mamy tego trochę na oddziale. Wypożyczam. Do zwrotu – uśmiechnie się Hania, na co Piotr odpowie, że w tym celu wcale ich nie potrzebuje.

- A może ja potrzebuję? – oburzy się Sikorka, po czym Piotr nie będzie miał już nic do gadania.

Jeszcze w 835 odcinku „Na dobre i na złe” kule zadziałają jak magnez, gdyż zakochani znów się spotkają i padną sobie w ramiona! Pozostanie im jeszcze tylko ustalić, kim jest dziewczynka, którą uratował Piotr!

- Pojawia się jeszcze kolejny problem, jest to dosyć enigmatyczna sprawa, czyje dziecko i co z nim będzie, to państwo niedługo zobaczą – powiedział w „Kulisach Na dobre i na złe” Mikołaj Roznerski.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 834: Falkowicz po porwaniu Edzia straci syna. Sąd odbierze dziecko nie tylko jemu? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze