Na dobre i na złe, odcinek 833: Porwanie syna Falkowicza! Prawdziwa matka Edzia wykradnie go Andrzejowi - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 833: Porwanie syna Falkowicza! Prawdziwa matka Edzia wykradnie go Andrzejowi - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 833: Porwanie syna Falkowicza! Prawdziwa matka Edzia wykradnie go Andrzejowi - ZDJĘCIA

2022-02-02 21:10

W 833 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw zamiana dzieci, a synowie Falkowicza (Michał Żebrowski) i Bolka (Sławomir Zapała) zostaną porwani z domu profesora! Porywaczką okaże się prawdziwa matka Edzia (Ksawery Sudoł), która wykorzysta tą sytuację, a chwila nieuwagi obu sąsiadów będzie ich srogo kosztować! W 833 odcinku „Na dobre i na złe” Edzio o Brajanek (Franciszek Kurek) znikną, a przerażeni ojcowie nie będą mieć z synami żadnego kontaktu! Gdzie Marianna (Magdalena Kajrowicz) zabierze dzieci i co się z nimi stanie? Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 833 - środa, 2.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 833 odcinku „Na dobre i na złe” prawda o zamianie dzieci w końcu wyjdzie na jaw, za sprawą badań genetycznych, zleconych przez Falkowicza w Leśnej Górze. Nadopiekuńczość Andrzeja spędzały sen z powiek Trettera (Piotr Garlicki) i Aliny (Katarzyna Skrzynecka), jednak w 833 odcinku „Na dobre i na złe” okaże się, że wcale nie była ona przesadzona, gdyż straszliwa pomyłka położnej i salowej Halinki (Joanna Jarmołowicz), które pomyliły opaski dzieci, ujrzy światło dzienne! Falkowicz natychmiast poinformuje o swoim odkryciu Mariannę (Magdalena Kajrowicz), jak i Bolka i doprowadzi do konfrontacji obu rodzin, która tylko pogorszy i tak beznadziejną sytuację, a nawet doprowadzi do potwornej tragedii!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 833: Oświadczyny Falkowicza! Profesor znajdzie Edziowi nową mamę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Falkowicz i Bolek poznają prawdę o zamianie dzieci w 833 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 833 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz wspólnie z Edziem i Matyldą (Amelia Czaja) wybiorą się w odwiedziny do swoich sąsiadów, aby powiedzieć im, że wychowują nieswoje dziecko. Wiadomość o zamianie dzieci kompletnie zszokuje Bolka, a Mariannę doprowadzi do głębokich łez.

- Ale jak to? Brajanek nie jest moim synem? – oburzy się gwiazda disco polo.

- Brajan jest mój, a Edward... wasz - wyjaśni mu Falkowicz.

- Czułam, że coś jest nie tak! Czułam! – wtrąci Marianna, która już wcześniej dostrzegła w Edziu niebywałe podobieństwo do własnej matki!

Wtedy w 833 odcinku „Na dobre i na złe” do rozmowy swoje trzy grosze wtrąci Matylda, która postanowi nieco rozładować napięcie, ale niestety jej słowa tylko je zaostrzą! Marianna zapowie, że nigdy nie odda im ani Brajanka ani Edzia!

- Przepraszam, ale kiedy już zamienicie chłopców, mój brat będzie się nazywał Brajan Falkowicz? – spyta.

- Mamy oddać Brajanka? - zdziwi się starszy syn Bolka i Marianny, Staś (Maksymilian Zieliński).

- Brajanek będzie musiał wrócić do prawowitego domu rodzinnego – stwierdzi Bolek.

- Nie oddam go! - zaprotestuje Marianna.

- Ale naszym synem jest Edzio – wytłumaczy jej.

- Z niego też nie zrezygnuję – zagrozi.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 832: Niespodziewany zwrot w relacjach Agaty i Maksa! Dla niej zrezygnuje z konkursu na dyrektora szpitala? - ZDJĘCIA

Słowa żony w 833 odcinku „Na dobre i na złe” sprawią, że Bolek podzieli jej zdanie i uzna, że w tym wypadku dobro dzieci powinno być najważniejsze! Gwiazdor disco polo oceni, że w takiej sytuacji obaj chłopcy powinni zostać u nich, gdyż tylko tak będą mogli wychowywać się w prawdziwym domu u boku matki i ojca! Jego ocena aż doprowadzi Falkowicza do czerwoności!

- Z jakiej racji mam wam oddać syna?! - zdenerwuje się profesor.

- Z racji niewątpliwych zalet, jakie posiada nasza rodzina! Duży dom, lokaty, domek letniskowy nad jeziorem... I najważniejsze: będą mieli pełną rodzinę, mamę i tatę - wyliczy mu Bolek, ale jego argumenty nie przekonają Andrzeja.

Niestety jeszcze w 833 odcinku „Na dobre i na złe” Marianna spełni swoją groźbę i doprowadzi do tragedii! Żona Bolka porwie obu chłopców i przepadnie bez śladu! Nie wyjawi nawet swojemu mężowi co zamierza i gdzie postanowiła ukryć się razem z dziećmi. Gwiazda disco polo od razu poinformuje profesora o zniknięciu dzieci, a przerażony Falkowicz natychmiast będzie chciał dzwonić na policję! Bolek ubłaga go, żeby tego nie robił, ale w tej sytuacji to nie wiele zmieni, gdyż z Edziem i Brajankiem ciągle nie będzie żadnego kontaktu…

- Napisała tylko, że zabiera dzieci i wyjeżdża... Ale ani słowa dokąd! - zaalarmuje sąsiada Bolek.

- Wzywam policję! – oburzy się Andrzej.

- Policję?... Na moją żonę?! - zdenerwuje się.

- Porwała mi dziecko! – krzyknie.

- Może chłopców wreszcie przestaną boleć brzuszki z nerwów!... Zasłużyliście sobie na to – podsumuje ich zachowanie Matylda…

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze