Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

2022-01-19 22:05

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” w życiu Szczepana (Kamil Kula) rozegra się prawdziwy dramat! Lina (Izabela Perez), która jeszcze niedawno mierzyła się z chorobą nowotworową, gorzej się poczuje, dlatego Lipski od razu przywiezie ją do szpitala. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) dość szybko odkryje, że żona Szczepana jest w ciąży, jednak szczęśliwe chwile nie potrwają długo! W 832 odcinku „Na dobre i na złe” stan Liny będzie pogarszał się z każdą minutą, a jej organizm nie będzie reagował na leki! Maks (Tomasz Ciachorowski) zdiagnozuje zapalenie wsierdzia, które będzie zagrażało nie tylko życiu matki, ale również i jej nienarodzonego dziecka! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 832 - środa, 26.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze znów pojawią się uwielbiani Szczepan i Lina, ale ich powrót wcale nie będzie usłany różami! Przypomnijmy, że w obecnym sezonie fani „Na dobre i na złe” po raz ostatni mogli oglądać tę parę w 816 odcinku, gdy Lina robiła wszystko, aby uratować życie chłopca z jej fundacji. Wówczas obudził się u niej instynkt macierzyński i razem ze Szczepanem zaczęli rozmyślać o dziecku! W 832 odcinku „Na dobre i na złe” ich marzenie się spełni, ale wraz z ciążą Liny pojawi się niebezpieczne schorzenie, które będzie zagrażało nie tylko jej, ale również ich dziecku!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 831: Michał zabije człowieka?! Wilczewski dostanie ataku szału i zrzuci go z wiaduktu – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Szczepan i Lina dowiadują się o dziecku w 832 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 832 odcinku „Na dobre i na złe” Lina nie będzie czuła się najlepiej, dlatego Szczepan od razu przywiezie ją do szpitala. Pielęgniarz będzie miał w pamięci jak jeszcze do niedawna walczyli z jej chorobą nowotworową, w związku z czym nie pozwoli sobie na żadne zaniedbanie. Wówczas dyżur na internie będzie pełnić Agata, która dość szybko odkryje, ze jej dawno rywalka w wyścigu o serce Szczepana, jest w ciąży! Wzruszona Lina aż nie będzie mogła w to uwierzyć!

- Nie przypuszczałam, że to możliwe - uśmiechnie się.

- A jednak – skwituje Agata.

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Agata uspokoi dawnego kochanka, że nic nie wskazuje, aby Lina miała nawrót choroby nowotworowej, ale na wszelki wypadek zleci dodatkowe badania, w tym echo serca. Woźnicka nic nie powie mu o ciąży, w związku z czym Szczepan będzie mocno zdezorientowany całą sytuacją. Jednak Lina już dłużej nie będzie mogła utrzymać tego w sekrecie i wyzna mężowi, ze będą mieli dziecko!

- Dlaczego? - zdziwi się Szczepan na wieść o dodatkowych badaniach.

- Po prostu żeby wszystko dokładnie sprawdzić – uspokoi go Agata.

- Jestem w ciąży - wypali nagle Lina.

- Co? – zszokowany Lipski aż oszaleje z radości.

- Prawdopodobnie to drugi miesiąc, ale musi ją jeszcze zbadać ginekolog – doda Agata.

- To najcudowniejsza rzecz, jaka się mogła zdarzyć! - krzyknie zadowolony.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 831: Okrutny podstęp Falkowicza! Tak odkryje, że Edzio nie jest jego synem – ZDJĘCIA

Niestety radość Szczepana i Liny w 832 odcinku „Na dobre i na złe” nie potrwa długo, gdyż Agata dość szybko otrzyma jej wyniki badań, które wcześniej skonsultuje z Maksem. Woźnicka nie będzie miała dla nich najlepszych wieści.

- Niedomykalność zastawki serca. Najprawdopodobniej na skutek zapalenia wsierdzia – przekaże Agata i doda, że Lina będzie musiała zostać w szpitalu na dłużej, szczególnie, że jej organizm nie reaguje na żadne leki! Wtedy Szczepan spyta się wprost, czy ciąża zagraża życiu jego żony.

- Zapalenie wsierdzia zagraża jej życiu, nie ciąża. Ale ciąża nie ma szansy przetrwać, jeśli nie uratujemy Liny – wyjaśni Agata.

Chwilę później w 832 odcinku „Na dobre i na złe” stan Liny diametralnie się pogorszy i Maks natychmiast zdecyduje się na operację!

- Ma pani uszkodzenie zastawki, musimy wszczepić sztuczną zastawkę serca i to pilnie – wytłumaczy jej. Czy Beger uratuje żonę Szczepana, do którego pała ogromną nienawiścią? Czy Lina umrze, a wraz z nią jej nienarodzone dziecko? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 830: Namiętny pocałunek Krzysztofa i Blanki! Wręczy jej wyjątkowy prezent

Na dobre i na złe, odcinek 830: Falkowicz na Kaszubach odnajdzie prawdziwą rodzinę! Wyjdzie na jaw jak się naprawdę nazywa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze