Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

2022-01-19 22:05
Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” w życiu Szczepana (Kamil Kula) rozegra się prawdziwy dramat! Lina (Izabela Perez), która jeszcze niedawno mierzyła się z chorobą nowotworową, gorzej się poczuje, dlatego Lipski od razu przywiezie ją do szpitala. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) dość szybko odkryje, że żona Szczepana jest w ciąży, jednak szczęśliwe chwile nie potrwają długo! W 832 odcinku „Na dobre i na złe” stan Liny będzie pogarszał się z każdą minutą, a jej organizm nie będzie reagował na leki! Maks (Tomasz Ciachorowski) zdiagnozuje zapalenie wsierdzia, które będzie zagrażało nie tylko życiu matki, ale również i jej nienarodzonego dziecka! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 832 - środa, 26.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze znów pojawią się uwielbiani Szczepan i Lina, ale ich powrót wcale nie będzie usłany różami! Przypomnijmy, że w obecnym sezonie fani „Na dobre i na złe” po raz ostatni mogli oglądać tę parę w 816 odcinku, gdy Lina robiła wszystko, aby uratować życie chłopca z jej fundacji. Wówczas obudził się u niej instynkt macierzyński i razem ze Szczepanem zaczęli rozmyślać o dziecku! W 832 odcinku „Na dobre i na złe” ich marzenie się spełni, ale wraz z ciążą Liny pojawi się niebezpieczne schorzenie, które będzie zagrażało nie tylko jej, ale również ich dziecku!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 831: Michał zabije człowieka?! Wilczewski dostanie ataku szału i zrzuci go z wiaduktu – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Szczepan i Lina dowiadują się o dziecku w 832 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 832 odcinku „Na dobre i na złe” Lina nie będzie czuła się najlepiej, dlatego Szczepan od razu przywiezie ją do szpitala. Pielęgniarz będzie miał w pamięci jak jeszcze do niedawna walczyli z jej chorobą nowotworową, w związku z czym nie pozwoli sobie na żadne zaniedbanie. Wówczas dyżur na internie będzie pełnić Agata, która dość szybko odkryje, ze jej dawno rywalka w wyścigu o serce Szczepana, jest w ciąży! Wzruszona Lina aż nie będzie mogła w to uwierzyć!

- Nie przypuszczałam, że to możliwe - uśmiechnie się.

- A jednak – skwituje Agata.

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Agata uspokoi dawnego kochanka, że nic nie wskazuje, aby Lina miała nawrót choroby nowotworowej, ale na wszelki wypadek zleci dodatkowe badania, w tym echo serca. Woźnicka nic nie powie mu o ciąży, w związku z czym Szczepan będzie mocno zdezorientowany całą sytuacją. Jednak Lina już dłużej nie będzie mogła utrzymać tego w sekrecie i wyzna mężowi, ze będą mieli dziecko!

- Dlaczego? - zdziwi się Szczepan na wieść o dodatkowych badaniach.

- Po prostu żeby wszystko dokładnie sprawdzić – uspokoi go Agata.

- Jestem w ciąży - wypali nagle Lina.

- Co? – zszokowany Lipski aż oszaleje z radości.

- Prawdopodobnie to drugi miesiąc, ale musi ją jeszcze zbadać ginekolog – doda Agata.

- To najcudowniejsza rzecz, jaka się mogła zdarzyć! - krzyknie zadowolony.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 831: Okrutny podstęp Falkowicza! Tak odkryje, że Edzio nie jest jego synem – ZDJĘCIA

Niestety radość Szczepana i Liny w 832 odcinku „Na dobre i na złe” nie potrwa długo, gdyż Agata dość szybko otrzyma jej wyniki badań, które wcześniej skonsultuje z Maksem. Woźnicka nie będzie miała dla nich najlepszych wieści.

- Niedomykalność zastawki serca. Najprawdopodobniej na skutek zapalenia wsierdzia – przekaże Agata i doda, że Lina będzie musiała zostać w szpitalu na dłużej, szczególnie, że jej organizm nie reaguje na żadne leki! Wtedy Szczepan spyta się wprost, czy ciąża zagraża życiu jego żony.

- Zapalenie wsierdzia zagraża jej życiu, nie ciąża. Ale ciąża nie ma szansy przetrwać, jeśli nie uratujemy Liny – wyjaśni Agata.

Chwilę później w 832 odcinku „Na dobre i na złe” stan Liny diametralnie się pogorszy i Maks natychmiast zdecyduje się na operację!

- Ma pani uszkodzenie zastawki, musimy wszczepić sztuczną zastawkę serca i to pilnie – wytłumaczy jej. Czy Beger uratuje żonę Szczepana, do którego pała ogromną nienawiścią? Czy Lina umrze, a wraz z nią jej nienarodzone dziecko? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 830: Namiętny pocałunek Krzysztofa i Blanki! Wręczy jej wyjątkowy prezent

Na dobre i na złe, odcinek 830: Falkowicz na Kaszubach odnajdzie prawdziwą rodzinę! Wyjdzie na jaw jak się naprawdę nazywa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze