Na dobre i na złe, odcinek 831: Okrutny podstęp Falkowicza! Tak odkryje, że Edzio nie jest jego synem – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 831: Okrutny podstęp Falkowicza! Tak odkryje, że Edzio nie jest jego synem – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 831: Okrutny podstęp Falkowicza! Tak odkryje, że Edzio nie jest jego synem – ZDJĘCIA

2022-01-19 20:11

W 831 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz (Michał Żebrowski) w czasie pobytu na Kaszubach wpadnie na Bolka (Sławomir Zapała), który jak się okaże również pochodzi z jego rodzinnych stron! Wspólna rozmowa z gwiazdorem disco polo i jego zwierzenia z pamiętnego wybuchu gazu w szpitalu w Leśnej Górze, w czasie którego zmarła Kasia (Ilona Ostrowska), doprowadzą profesora do przełomowego odkrycia! W 831 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej domyśli się, że ich dzieci zostały podmienione, ale żeby się w tym upewnić, ucieknie się do podstępu! Profesor okradnie Brajanka (Franciszek Kurek) i zrobi z Bolka głupiego!

"Na dobre i na złe" odcinek 831 - środa, 19.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz wspólnie z Jadzią (Aldona Jankowska) i Edziem (Ksawery Sudoł) wybiorą się na Kaszuby w rodzinne strony profesora. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Andrzej uzna, że narodziny Edzia, które tym samym oznaczają przedłużenie jego rodu, są dobrym momentem na powrót do korzeni i zapoznanie najmłodszego członka rodziny z jej resztą. Cała trójka zostanie gorąco powitana na przepięknych Kaszubach, jednak entuzjazm szybko opadnie, gdy okaże się Falkowicz przypomniał sobie o rodzinie w momencie śmierci najstarszej seniorki rodu! Jego krewni posądzą go o chęć zagarnięcia majątku, przez co Andrzej będzie musiał się nieźle tłumaczyć! Jednak już w 831 odcinku „Na dobre i na złe” przeżyje kolejny szok, gdy odkryje, że z jego rodzinnych stron pochodzi również Bolek, który akurat przyjechał tu wypocząć ze swoją rodziną!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 829: Romans Michała i Joanny po ucieczce Piotra! Połączy ich wspólna tragedia – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ chytre działania Andrzeja za plecami Bolka w 831 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 831 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej od razu zagai Bolka niewinną rozmową, która przerodzi się w dramatyczne odkrycie!

- Rosną ci nasi synowie jak na drożdżach. A pamięta pan, panie Bolesławie, jak trzymał pan ich razem? Jak powierzyłem panu nasze dzieci? – zacznie Falkowicz.

- Sądziłem, że pan nie chce, że nie czas... - odpowie Bolek ze ściśniętym gardłem.

- Ale o co chodzi? - wtrąci pogubiona Jadzia.

- To było w tym dniu, kiedy żona profesora... To było w dniu wybuchu… Jak dziś pamiętam. Chciałem, żeby zasnęli, puszczałem mojemu ulubioną muzykę... – wyjaśni muzyk.

- Pana ulubioną muzykę: disco-nisko – doda w swoim stylu Andrzej.

- No więc puszczam, a Brajanek w jeszcze większy ryk. I dopiero klasyka go uspokoiła... A z Edziem to znowu odwrotnie – zaśmieje się Bolek.

Wtedy w 831 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz domyśli się, że ich synowie najprawdopodobniej zostali podmienieni w szpitalu i trafili nie do tych ojców, co powinni. Andrzej uzna, że to niemożliwe, aby maluchy nagle reagowały na zupełnie inną muzykę niż wcześniej, zatem problem leży zupełnie gdzieś indziej! Profesor uzna, że musi sprawdzić swoje przypuszczenia i korzystając z nieobecności Bolka wykradnie smoczek Brajanka, aby pobrać materiał DNA do badań na ojcostwo!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie - WIDEO, ZDJĘCIA

Już po powrocie z Kaszub w 831 odcinku „Na dobre i na złe” profesor odwiedzi swojego sąsiada i zacznie podejrzewać go, że to on podmienił dzieci w szpitalu, aby mieć u swojego boku geniusza! Kompletnie zdezorientowany gwiazdor disco polo nie będzie miał pojęcia, o co mu chodzi…

- Czy pan by chciał, panie Bolesławie, żeby pański syn był inteligentny? – wypali Falkowicz.

- No nie. Znaczy tak. No nie, to miałem na myśli, że wraca pan do starej śpiewki. Tak to się nie dogadamy – zirytuje się Bolek.

- Bo opowiadał pan o genach. Chciał pan oszukać geny? – zapyta.

- Ja jednak za panem nie trafiam. O co panu chodzi? - zdenerwuje się jeszcze bardziej.

Wówczas w 831 odcinku „Na dobre i na złe” profesor uzna, że faktycznie się nie dogadają i postanowi odpuścić. W zamian zaproponuje Bolkowi zaskakującą ofertę!

- Chodzi mi o to, że... Chciałbym się odwdzięczyć. Gdyby pan kiedyś potrzebował zostawić Brajanka, to mój dom stoi otworem. Zaopiekuję się... – stwierdzi Falkowicz, czym już w ogóle zdezorientuje swojego sąsiada, który na chwilę wyjdzie ochłonąć.

Wtedy w 831 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej położy Edzia obok Brajanka i zamieni dzieci miejscami! Następnie wyciągnie telefon, zrobi sobie zdjęcie i przyłoży je kolejno do buzi Edzia, a potem Brajanka, jednak gdy Bolek wróci szybko schowa telefon.

- A myślał pan kiedyś, żeby mieć takich dwóch? - zapyta znienacka profesor.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 829: Poważna choroba Edzia! Falkowicz postanowi na nogi cały szpital - ZDJĘCIA

Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie
Najnowsze