Na dobre i na złe, odcinek 829: Poważna choroba Edzia! Falkowicz postanowi na nogi cały szpital - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 829: Poważna choroba Edzia! Falkowicz postanowi na nogi cały szpital - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 829: Poważna choroba Edzia! Falkowicz postanowi na nogi cały szpital - ZDJĘCIA

2022-01-05 20:12

W 829 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz (Michał Żebrowski) będzie umierał ze strachu o Edzia (Ksawery Sudoł). Profesor będzie przekonany, że maluch jest śmiertelnie chory i wymaga natychmiastowego leczenia, czym wywoła poruszenie w całym szpitalu! W 829 odcinku „Na dobre i na złe” Tretter (Piotr Garlicki) będzie sceptycznie nastawiony do podejrzeń Andrzeja i szybko sprowadzi go na ziemię, jednak dość szybko zrozumie, że popełnił olbrzymi błąd, bagatelizując sytuację! Okaże się, że obawy Falkowicza wcale nie były przesadzone, a Edzio jest faktycznie chory!

"Na dobre i na złe" odcinek 829 - środa, 5.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 829 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej będzie zaniepokojony stanem Edzia. U malucha pojawią się podejrzenie objawy które od razu wzbudzą lęk u Andrzeja! Profesor będzie przekonany, że Edzio jest poważnie chory i od razu zabierze syna do szpitala! Już na wstępie nakaże Tretterowi wykonać pakiet badań, jednak Stefan po zbadaniu chłopca nie stwierdzi nic niepokojącego i uzna, że Falkowicz dramatyzuje! Andrzej zacznie się bronić, co jeszcze bardziej zirytuje Stefana, który aż wybuchnie! W końcu w 829 odcinku „Na dobre i na złe” sam będzie z niecierpliwością czekał na swoje wyniki badań trzustki, które potwierdzą czy ma raka czy nie…

- Trzeba mu zrobić EEG, EKG, USG – wyliczy mu profesor.

- Może jeszcze rezonans głowy?(...) Andrzej, nie będę robił dziecku tylu badań bez powodu! – zadrwi z niego Stefan.

- Widzę więcej niż ty na krótkiej wizycie... Coś jest nie tak! Subtelna zmiana... Jako rodzic totalny ja to po prostu wyczuwam! – krzyknie Falkowicz.

- Przestań mu szukać chorób! Daj normalni żyć! – zirytuje się Stefan i odmówi dalszej diagnostyki Edzia.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 830: Upadek Leśnej Góry?! Kuriozalny błąd lekarza sprowadzi szpital na samo dno

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak strach Falkowicza o życie Edzia w 829 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 829 odcinku „Na dobre i na złe” temat choroby Edzia szybko rozniesie się po całym szpitalu i nie ujdzie uwadze Aliny Fisher (Katarzyna Skrzynecka), która postara się wybadać sytuację i podpyta o wszystko Stefana, czym już wyprowadzi go z równowagi!

- Mam na oddziale ciężko chore dzieci... Do operacji, z guzami... Z poważnymi chorobami zagrażającymi życiu! Muszę się zająć nimi, a nie Falkowiczem! To jego trzeba leczyć, nie Edzia! Choruje na jakiś... ogólnoustrojowy lęk! Ja jestem lekarzem od dzieci, a nie od jego poplątanej głowy! Przez całe moje życie zawodowe nie spotkałem tak upiornego ojca pacjenta! – wyrzuci z siebie w 829 odcinku „Na dobre i na złe”.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 830: Namiętny pocałunek Krzysztofa i Blanki! Wręczy jej wyjątkowy prezent

Jednak w 829 odcinku „Na dobre i na złe” Stefan dość szybko zrozumie, że popełnił błąd, bagatelizując stan Edzia i podejrzenia Falkowicza, gdyż okaże się, że profesor wcale nie dramatyzował! Wyniki badań Edzia wykażą, że maluch ma zdecydowanie za niski cukier, przez co pediatra zdecyduje się zatrzymać go w szpitalu na obserwacji.

- Robi się wiotki… Jest wiotki… Mało się rusza, ciągle śpi… Po jedzeniu jest nagle aktywny… - zacznie wyliczać Falkowicz.

- To akurat jest normalne u dzieci! – zauważy Tretter.

- Niski cukier… - doda.

- Dzieci mają niski cukier… Ale ten jest za niski… – przyzna mu rację.

- Andrzej, tylko nie zacznij panikować! Zostawię go u siebie na obserwację… – doda po chwili.

Niestety w 829 odcinku „Na dobre i na złe” trudno będzie Andrzejowi utrzymać nerwy na wodzy! Nie dość, że okaże się, że Edzio faktycznie jest chory, to jeszcze w końcu wyjdzie na jaw, że nie jest jego synem, co ujawnią dodatkowe wyniki badań genetycznych, zleconych przez Trettera! 

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 829: Tretter w obliczu śmierci wygarnie Falkowiczowi! Nawet Alina się od niego odwróci

Na dobre i na złe, odcinek 829, ZWIASTUN: Tretter umiera! Alina Fisher i Falkowicz odkryją przerażającą prawdę
Najnowsze