Na dobre i na złe, odcinek 830: Upadek Leśnej Góry?! Kuriozalny błąd lekarza sprowadzi szpital na samo dno

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 830: Upadek Leśnej Góry?! Kuriozalny błąd lekarza sprowadzi szpital na samo dno

Na dobre i na złe, odcinek 830: Upadek Leśnej Góry?! Kuriozalny błąd lekarza sprowadzi szpital na samo dno

2022-01-05 21:35

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Leśna Góra będzie już na skraju wyczerpania! Szpital jeszcze nie uporał się ze skutkami straszliwego wybuchu gazu, który nie tylko pozbawił życia Kasię Smudę (Ilona Ostrowska), ale również spowodował sporo strat finansowych. W 830 odcinku „Na dobre i na złe” oliwy do ognia doleje nowy lekarz Tomasz Jacyno (Antoni Sałaj), który przez swoją głupotę sprowadzi na szpital jeszcze większe problemy i zadłuży go na kilka milionów złotych! Jego idiotyczna decyzja rozpęta prawdziwe piekło i nikt nie zdoła powstrzymać tego procederu!

"Na dobre i na złe" odcinek 830 - środa, 12.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” pierwszą pacjentką Blanki (Pola Gonciarz) zostanie znana influencerka Zuza (Ina Sobala), co nie ujdzie uwadze Jacyno. Jak podaje swiatseriali.interia.pl lekarz od razu pochwali się gorącym newsem na swoim blogu, oczywiście nie pytając dziewczyny o zdanie. Post szybko stanie się prawdziwym hitem i przyciągnie uwagę obserwatorów, czym wywoła prawdziwe piekło! Zbulwersowana Zuza natychmiast zarzuci Tomaszowi, że pogwałcił jej prawo do prywatności i obieca mu, że nie ujdzie mu to płazem!

 - Ty gnoju, ujawniłeś moje dane! Bekniesz za to! Dzwonię do prawnika! – wykrzyczy influencerka.

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka od razu spróbuje złagodzić konflikt, gdyż jako jedyna zda sobie sprawę, jakie konsekwencje mogą grozić szpitalowi za wybryk Tomasza. Sama dobrze będzie wiedziała, że Leśna Góra ledwo co uporała się z tragicznym w skutkach wybuchem gazu, a kolejna afera mogłaby sprowadzić szpital na samo dno! Jednak Zuza nie będzie skora do dyskusji.

- Przepraszam panią... Na pewno to wyjaśnimy! - obieca jej Blanka.

- W sądzie będziecie wyjaśniać! – zagrozi.

Patrz też: Koniec Piotra Korbana w Na dobre i na złe?! Beger pozbędzie się inspektora ze szpitala w 828 odcinku - WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ poczynania Tomasza Jacyno w "Na dobre i na złe" >>>

Następnie w 830 odcinku „Na dobre i na złe” w szpitalu pojawi się adwokat gwiazdy, Filip (Aleksandar Milićević). Wówczas Jacyno zrozumie, że przegiął, a jego dni w szpitalu są już policzone. Prawnik obieca swojej klientce, że lekarz gorzko pożałuje, że z nią zadarł i doprowadził ją do łez!

- Zuza, nie płacz... Ogarniemy wszystko! Damy popalić łobuzom... - obieca adwokat.

- Chcę, żeby poszli z torbami! - zażąda Zuza.

- Pójdą! Zapłacą słono, że doprowadzili cię do łez, obiecuję! – potwierdzi jej.

Po chwili w 830 odcinku „Na dobre i na złe” Filipowi zapali się kolejne światełko w tunelu i wpadnie na pomysł, jak wyciągnąć solidne odszkodowanie za straty poniesione przez jego klientkę!

- Czy ten blog był jakoś powiązany ze szpitalem? – zapyta.

- Ten lekarz, który prowadzi blog, jest ze szpitala... - wyzna influencerka.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 828: Straszliwa tragedia w domu Falkowicza! Andrzej w ramach obrony sięgnie po broń - ZDJĘCIA, WIDEO

Wtedy w 830 odcinku „Na dobre i na złe” mecenas uzna, że pozwą nie tylko Jacyno, ale również sam szpital, gdyż dzięki temu wyciągną od nich jeszcze więcej pieniędzy i doprowadzą Leśną Górę do prawdziwej ruiny!

- Oprócz tego chłopaka możemy też pozwać szpital! Od nich będzie łatwiej wyrwać kasę... - oceni Filip.

- Ile? - zainteresuje się Zuza.

- Milion złotych to jest twoja szkoda z tytułu zerwania kontraktu. Ale są również szkody wizerunkowe, możliwość utraty innych kontraktów... To dodatkowo dwa miliony. Razem możemy ich pozwać na trzy bańki... – ucieszy się adwokat, a jego entuzjazm w 830 odcinku „Na dobre i na złe” mocno podzieli influencerka.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 830: Namiętny pocałunek Krzysztofa i Blanki! Wręczy jej wyjątkowy prezent

Na dobre i na złe, odcinek 828 ZWIASTUN: Piotr Korban zniknie. Hania Sikorka nigdy nie dowie się, gdzie przebywa ukochany?
Najnowsze