Koniec Piotra Korbana w Na dobre i na złe?! Beger pozbędzie się inspektora ze szpitala w 828 odcinku - WIDEO

i

Autor: Artrama Koniec Piotra Korbana w Na dobre i na złe?! Beger pozbędzie się inspektora ze szpitala w 828 odcinku - WIDEO

Koniec Piotra Korbana w Na dobre i na złe?! Beger pozbędzie się inspektora ze szpitala w 828 odcinku - WIDEO

2021-12-22 21:32

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) zniknie ze szpitala w Leśnej Górze! Anka Małecka (Ewa Porębska) wręczy Begerowi (Tomasz Ciachorowski) pismo z prośbą przeniesienia inspektora do innego szpitala w trybie natychmiastowym i zapewni, że policja zajmie się wszelkimi formalnościami. Ich decyzja będzie dla Maksa niczym wybawienie, gdyż sam zmusza lekarzy do ograniczenia liczby pacjentów w szpitalu. W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger tak podejdzie Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska), że nawet nie będzie świadoma, że to dzięki niej Korban odejdzie!

"Na dobre i na złe" odcinek 828 - środa, 22.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Hania ciągle z oddaniem będzie czuwać przy łóżku Piotra, który ciągle będzie przebywał w śpiączce farmakologicznej. Korban będzie zbyt słaby, aby spróbować go wybudzić, a zrozpaczona Sikorka już nie będzie wiedziała, co robić. Ich bliska zażyłość nie ujdzie uwadze Maksa, który wkrótce to wykorzysta! W 828 odcinku „Na dobre i na złe” w jego gabinecie zjawi się Anna Małecka, największa rywalka Hani w drodze o serce inspektora i wręczy mu pismo z prośbą przeniesienia nieprzytomnego Korbana do innego szpitala. Maks będzie bardzo zdziwiony decyzją policji, ale z drugiej strony będzie mu ona bardzo na rękę, gdyż oznaczałaby zwolnienie dodatkowego miejsca w Leśnej Górze, na czym mu bardzo zależy. Beger początkowo będzie stwarzał pozory przejętego i dopyta o całą procedurę, ale Małecka zapewni go, ze wszystkim się zajmą, tylko potrzebują zgody. Maks spełni jej prośbę i zrobi to rękami samej Hani!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 828: Straszliwa tragedia w domu Falkowicza! Andrzej w ramach obrony sięgnie po broń - ZDJĘCIA, WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Beger krok po kroku usuwa Korbana ze szpitala w 828 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Maks od razu przystąpi do akcji i weźmie Hanię na słówko. Od razu wyciągnie z niej, że to Michał (Mateusz Janicki) jest lekarzem prowadzącym Korbana i postanowi to wykorzystać, gdyż zda sobie sprawę, że Wilczewski będzie mocno polegał na jej zdaniu.

- A jakby określiła pani obecny stan zdrowia pacjenta Korbana? – spyta.

- No cóż po drugim zabiegu rozwinęło się zapalenia płuc, na szczęście dobrze zareagował na zmianę antybiotyków, ale wciąż jest wspomagany respiratorem, no i wciąż jest za wcześnie, aby go wybudzać – stwierdzi Hania.

- Ale jego życiu ani zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo? – podejdzie ją.

- Nie, w tej chwili jest stabilny – oznajmi Hania.

- Stabilny, dziękuję to chciałem wiedzieć – ucieszy się Beger.

Oczywiście w 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger nie przyzna się Sikorce, że tym jednym słowem wyraziła zgodę na usuniecie jej ukochanego ze szpitala, gdyż w ogóle nie powie jej o transporcie! Następnie wezwie do siebie Michała i powołując się na słowa Hania, każe mu podpisać zgodę na przeniesienie Korbana do innej placówki!

- Przyjąłeś Piotra Korbana do szpitala i jesteś jego lekarzem prowadzącym, prawda? Potrzebuje twojej zgody. Pani Anna Małecka, jego była partnerka w policji i przyjaciółka przyniosła do mnie dziś praktycznie nakaz przeniesienia go do innego szpitala… Jeszcze dziś ma po niego przyjechać karetka – oświadczy Michałowi.

- Nie podpiszę zgody na jego przeniesienie jak nie będę miał pewności, że będzie miał odpowiednią opiekę medyczną w czasie transportu i później – stwierdzi stanowczo.

- Rozmawiałem dziś z Hanią, która zajmuje się Korbanem z wyjątkowym oddaniem – wtrąci, sięgając po swój as z rękawa.

- Rozmawiałeś z Hanią?! – zdziwi się Wilczewski.

- Tak, określiła jego stan jako stabilny – zapewni go Beger, dzięki czemu uzyska potrzebny podpis!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 830: Namiętny pocałunek Krzysztofa i Blanki! Wręczy jej wyjątkowy prezent

Jeszcze w 828 odcinku „Na dobre i na złe” Maks sam podyktuje treść wypisu Piotra ze szpitala, a następnie każe go przygotować do transportu.

- Pacjent Piotr Korban hospitalizowany w Leśnej Górze po wypadku. Pacjent stabilny, ciśnienie 120/60, temperatura 36,5, tętno 90. Proszę przygotować pacjenta do transportu – zwróci się do pielęgniarki.

W tym samym czasie w 828 odcinku „Na dobre i na złe” Michał i Hania dopiero skończą długotrwałą operację i właśnie wtedy Sikorka dowie się, że jej ukochany zniknie z Leśnej Góry i nikt nie będzie wiedział, gdzie trafi nawet sam Beger!

- Haniu wiesz, że przenoszą Korbana do innego szpitala? Przed operacją podpisałem zgodę na jego przeniesienie. Policja twierdzi, że tam zapewnią mu lepszą ochronę – wyjaśni Michał.

- Dokąd go przenoszą? – zdziwi się.

- Nie wiem, tajemnica – skwituje, a Sikorka od razu pobiegnie na salę Piotra, ale już go tam nie zastanie.

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Sikorka nie zdąży się nawet pożegnać ze swoim ukochanym, gdyż jak przybiegnie przed szpital, Korban będzie już karetce do innego szpitala…

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 829: Tretter w obliczu śmierci wygarnie Falkowiczowi! Nawet Alina się od niego odwróci

Na dobre i na złe, odcinek 828 ZWIASTUN: Piotr Korban zniknie. Hania Sikorka nigdy nie dowie się, gdzie przebywa ukochany?
Sonda
Czy Piotr Korban powinien odejść z "Na dobre i na złe" już na zawsze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze