Na dobre i na złe, odcinek 829: Tretter w obliczu śmierci wygarnie Falkowiczowi! Nawet Alina się od niego odwróci

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 829: Tretter w obliczu śmierci wygarnie Falkowiczowi! Nawet Alina się od niego odwróci

Na dobre i na złe, odcinek 829: Tretter w obliczu śmierci wygarnie Falkowiczowi! Nawet Alina się od niego odwróci

2022-01-05 20:13

W 829 odcinku „Na dobre i na złe” Tretter (Piotr Garlicki) z niepokojem będzie wyczekiwał telefonu grozy, który potwierdzi jego ostateczną diagnozę! Z tego powodu Stefan będzie chodził poddenerwowany i wściekły, a nawet przestanie nad sobą panować! W 829 odcinku „Na dobre i na złe” Tretter wyżyje się na Falkowiczu (Michał Żebrowski), gdyż nie będzie mógł znieść, że w obliczu jego śmierci, Andrzej jak zawsze myśli wyłącznie o sobie i wyolbrzymia każdy objaw Edzia (Ksawry Sudół), gdy on może stracić życie! Zachowanie Falkowicz będzie tak bezczelne, że nawet Alina (Katarzyna Skrzynecka) się go wyprze!

"Na dobre i na złe" odcinek 829 - środa, 5.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 829 odcinku „Na dobre i na złe” z Tretterem będzie naprawdę źle. Jak podaje swiatseriali.interia.pl pediatra od rana będzie chodził zdenerwowany i nawet najmniejsza drobnostka będzie wprawiła go w złość. To wszystko dlatego, że z niecierpliwością będzie czekał na wyniki swoich badań, które mogą potwierdzić najgorsze! Dość prędko jego humor popsuje Falkowicz, który kolejny raz będzie nazbyt troskliwy względem małego Edzia i na siłę zacznie mu szukać chorób, czym wyprowadzi Trettera z równowagi! Jego zachowanie nie ujdzie uwadze Aliny, która od razu zobaczy, że z przyjacielem jest coś nie tak. W 829 odcinku „Na dobre i na złe” postanowi dowiedzieć się, co się stało.

- Stefan, co się dzieje z tobą? Nigdy się tak nie irytowałeś - zapyta zaniepokojona.

- Bo nigdy mnie tak nikt nie zirytował! Nie tylko wy chorujecie! Na świecie są też inni, nie tylko rodzina Falkowiczów! Przepraszam cię, jestem spóźniony na obchód – szybko utnie temat.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata pozna największy sekret Radwana! Nie będzie mogła zrozumieć jego decyzji

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ starcie Trettera i Falkowicza w  829 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Następnie w 829 odcinku „Na dobre i na złe” Alina poprosi Andrzeja, żeby dowiedział się od pielęgniarek, co dolega Stefanowi, gdyż jego zachowanie znacznie odbiega od normy! Falkowicz nie będzie widział w nim nic nadzwyczajnego, ale pójdzie za radą szwagierki i przyciśnie do muru Dagmarę (Maryla Morydz)! Pielęgniarka nie będzie chciała nic mu zdradzić, ale Andrzej nie da tak łatwo za wygraną. W końcu w 829 odcinku „Na dobre i na złe” Dagmara przyzna mu, że sytuacja jest beznadziejna, ale wszystko wyjaśni się, gdy przyjdą wyniki. Wówczas dla Falkowicza stanie się jasne, że chodzi o raka, o czym natychmiast powie Alinie!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 827: Piotr Gawryło zaginął w Afryce! Joanna nie będzie wiedziała gdzie jest Piotr i ukryje prawdę przed synem Kubą

Jeszcze w 829 odcinku „Na dobre i na złe” Alina i Andrzej będą mieć do Stefana pretensje o to, że nic im nie powiedział o swojej chorobie, jednak on będzie miał na to zupełnie inny pogląd. Słowa Andrzeja tak mocno go dotkną, że przestanie się kontrolować i wygarnie mu, co o nim myśli!

- Jesteśmy twoimi przyjaciółmi, rodziną... – zauważy Falkowicz.

- Zajmujesz się głównie sobą! – zarzuci mu.

- Ale stres... – zacznie Andrzej, ale wtedy już wyprowadzi Trettera z równowagi.

- Ty się stresujesz? Naprawdę? Chyba ja bardziej! Cholerny egotyk – walnie prosto z mostu.

Wtedy w 829 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz zacznie się bronić i postanowi palnąć kolejnym głupstwem, ale na szczęście nie zdąży, gdyż przerwie mu Alina! Szwagierka nie będzie mogła uwierzyć w jego bezduszność i postanowi się od niego odciąć. Fisher będzie zdumiona, że nawet w obliczu śmierci Stefana, Andrzej nie umie się zachować!

- Już dawno należało zrobić ci przegląd. Masz swoje lata. Było oczywiste, że w końcu... – nie zdoła skończyć, gdyż wetnie mu się Alina.

- Andrzej! – wkurzy się Fisher i jako jedyna okaże Tretterowi zrozumienie.

- Nie przesadzajmy, okej? – zwróci się do Falkowicza.

- Oczywiście. Czego tylko sobie życzysz – nawróci się.

- Możesz się nie litować? Jeszcze nie umarłem! – jego nagła łagodność jeszcze mocniej zirytuje Stefana!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 828: Porażający błąd Agaty! Beger to wykorzysta i pozbędzie się rywalki – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 814: Tak Falkowicz będzie radził sobie jako samotny ojciec! W domu zapanuje chaos
Najnowsze