Na dobre i na złe, odcinek 828: Porażający błąd Agaty! Beger to wykorzysta i pozbędzie się rywalki – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 828: Porażający błąd Agaty! Beger to wykorzysta i pozbędzie się rywalki – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 828: Porażający błąd Agaty! Beger to wykorzysta i pozbędzie się rywalki – ZDJĘCIA

2021-12-22 20:28

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger (Tomasz Ciachorowski) osiągnie swój cel i nawet zbytnio się przy tym nie napracuje! Maks zda sobie sprawę, że Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) jest silną konkurentką w walce o fotel dyrektora szpitala, gdyż ma poparcie większości personelu, dlatego wyśle na jej oddział szpiega, aby donosił mu o jej wszystkich posunięciach! W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger nie będzie musiał zbyt długo czekać na efekty, gdyż Woźnicka popełni kuriozalny błąd lekarski, który będzie ją sporo kosztował!

"Na dobre i na złe" odcinek 828 - środa, 22.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger mocno utraci na pewności siebie, gdyż zrozumie, że przejęcie stanowiska po Konicy (Robert Koszucki) wcale nie będzie takie łatwe jak mu się wydawało! Powrót Agaty i jej start w konkursie może oznaczać, że wcale nie zagrzeje dyrektorskiego stołka, gdyż Woźnicka, w przeciwieństwie do niego, ma spore poparcie wśród personelu medycznego i ta kwestia może okazać się kluczowa przy ostatecznym rozstrzygnięciu! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 828 odcinku „Na dobre i na złe” Maks poszuka ratunku u swojej dobrej znajomej Marty Jacyno (Dominika Bednarczyk), a jednocześnie dyrektor sprawującej pieczę nad Leśną Górą.

- Powinienem był ją zwolnić – przyzna się Marcie.

- Jeśli możesz zrobić cokolwiek, żeby poprawić swoje notowania... to właśnie jest ostatni moment – poradzi mu.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 828: Szczepan odejdzie z Leśnej Góry?! Maks zwolni ukochanego Agaty, żeby się odegrać

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Maks ma Agatę w garści w 828 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Maks weźmie sobie słowa przyjaciółki do serca i postanowi działać. Beger wpadnie na pomysł, aby wysłać na jej oddział internistyczny szpiega, który będzie donosił mu o każdym posunięciu swojej rywalki! Oczywiście do tego zadania wyznaczy swojego jedynego sprzymierzeńca Tomasza Jacyno (Antoni Sałaj), którego poinformuje, że przenosi go z neurochirurgii na internę.

- Mała zmiana w grafiku – uśmiechnie się.

Jeszcze w 828 odcinku „Na dobre i na złe” Tomasz wykona polecenie Maksa i zgłosi się do Agaty, która będzie zajmować się Bolkiem (Sławomir Zapała). Gwiazdor disco polo będzie miał potworne problemy z przełykaniem, a Woźnicka nie będzie wiedziała co za to odpowiada, dlatego zleci szereg różnych badań aby odkryć przyczynę!

- Moje gardło to cały mój majątek. Mam rodzinę na utrzymaniu... Uratujcie moje gardło – będzie błagał lekarzy o pomoc.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” w głowie Bolka zaczną pojawiać się najczarniejsze myśli! Muzyk zacznie podejrzewać, że ma raka, jednak Tomasz szybko wyprowadzi go z błędu.

- Szukamy dalej – oznajmi.

Na szczęście w 828 odcinku „Na dobre i na złe” Agata w końcu odkryje co dolega sąsiadowi Falkowicza (Michał Żebrowski). Okaże się, że Bolek złapał infekcję grzybiczą, która zaatakowała jego gardło i krtań, jednak Woźnicka ciągle nie będzie wiedziała, skąd ona się u niego wzięła. W międzyczasie w 828 odcinku „Na dobre i na złe” wyzna Bolkowi, że przeprowadziła szereg różnych testów w tym ten na HIV, ale nie udało jej się nic wykryć. Tylko, że zapomniała przy tym spytać pacjenta o zgodę, czym złamała podstawową zasadę!

- Zleciłam sporo testów... Nawet test na HIV, ale na szczęście nic nie wykazał – przekaże Bolkowi, który aż poczerwienieje ze złości.

- Dlaczego zrobiła mi pani test na HIV? Coś mi się wydaje, że powinna pani zapytać mnie o zgodę! – zirytuje się.

- To moje niedopatrzenie. Oczywiście, powinnam była zapytać pana o zgodę na badanie na przeciwciała HIV. Mój błąd... – zacznie się tłumaczyć, gdyż zda sobie sprawę, że popełniła kluczowy błąd, który może ją sporo kosztować, zwłaszcza, że świadkiem całej sytuacji był tajny szpieg Begera!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze