Na dobre i na złe, odcinek 828: Szczepan odejdzie z Leśnej Góry?! Maks zwolni ukochanego Agaty, żeby się odegrać

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 828: Szczepan odejdzie z Leśnej Góry?! Maks zwolni ukochanego Agaty, żeby się odegrać

Na dobre i na złe, odcinek 828: Szczepan odejdzie z Leśnej Góry?! Maks zwolni ukochanego Agaty, żeby się odegrać

2021-12-22 20:28

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger (Tomasz Ciachorowski) zacznie przeprowadzać czystki w Leśnej Górze, mimo iż jeszcze ciągle będzie jedynie pełniącym obowiązki dyrektora! Na jego pierwszy ogień pójdzie Szczepan (Kamil Kula), który dla Maksa będzie szczególnie niewygodny nie tylko ze względu na Agatę (Emilia Komarnicka-Klynstra), ale również pielęgniarki wobec których stanął w obronie, gdy drań je molestował. W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger da mu jasno do zrozumienia, że to już jego koniec w szpitalu i bez jego wiedzy ogłosi konkurs na jego stanowisko!

"Na dobre i na złe" odcinek 828 - środa, 22.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Beger postanowi pozbyć się ze szpitala wszystkich, którzy mogą utrudnić mu przejęcie fotelu dyrektora! Wieść o tym, że Agata jako jedyna zdecydowała się z nim konkurować, całkowicie zwali go z nóg, gdyż zda sobie sprawę, że Woźnicka może zabrać mu wszystko, zwłaszcza, że ma wśród pracowników spore poparcie! Mimo iż Beger ciągle będzie jedynie pełniącym obowiązki dyrektora po rezygnacji Konicy (Rafał Koszucki) to już zacznie wprowadzać własne zasady, a także zwolnienia!

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” na jego pierwszy ogień pójdzie Szczepan, do którego Maks pała szczerą nienawiścią! To on jako pierwszy stanął w obronie molestowanych pielęgniarek i próbował zrobić z Begerem porządek, gdy ten wykorzystywał swoją pozycję i zastraszał bezbronne kobiety. Oprócz tego, to głównie dzięki nieugiętości Szczepana, Agata w końcu przejrzałą na oczy i koncertowo rozprawiła się z podłym Maksem! Lipski nigdy nie pozwoliłby, aby drań zranił jego byłą ukochaną i mógł zrobić z niej swoją kolejną ofiarę!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! Tylko ona może pozbawić Begera stanowiska dyrektora 

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Beer próbuje zniszczyć Szczepana w "Na dobre i na złe" >>>

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Maks postanowi zemścić się na Szczepanie i zrobi wszystko, aby usunąć go z Leśnej Góry! Beger zorganizuje konkurs na przełożonego pielęgniarek, które ciągle będzie piastował Lipski, aby dać mu jasno do zrozumienia, że w „jego” szpitalu nie ma dla niego miejsca! O całej aferze dość szybko dowie się Agata, która od razu rozmówi się ze swoim konkurentem!

- Zwolniłeś Szczepana? – zbulwersuje się Woźnicka.

- Nie zwolniłem go... – odpowie.

- Ogłosiłeś konkurs na przełożoną pielęgniarek? – wygarnie mu.

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” Maks oczywiście zacznie szukać wymówek i obróci kota ogonem, ale Agata nie da się nabrać na jego chore gierki!

- Zacznijmy od początku, Szczepan jest pielęgniarzem i wciąż ma ten etat, ale to się może zmienić ponieważ mam do jego pracy wiele uwag - stwierdzi bezczelnie Beger.

- Na przykład? – zdziwi się.

- Na przykład nie mogę na nim polegać, podważa moje decyzje, jest niekompetentny… – zacznie jej wyliczać.

- Niekompetentny?! Będziesz to musiał udowodnić! – oburzy się Agata.

- Poza tym podburza cały zespół i atmosfera pracy się pogarsza, co jak wiadomo, w takich instytucjach jak szpital jest po prostu niebezpieczne – zauważy wspaniałomyślnie.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna

W 828 odcinku „Na dobre i na złe” dla Agaty stanie się jasne, że słowa Maksa to jedynie przykrywka, a zwolnienie Szczepana to tylko zemsta za to, że mocno zalazł mu za plecy. Woźnicka od razu go przejrzy i da mu do zrozumienia, że ze swoja decyzją mocno się pośpieszył, gdyż to jeszcze nie koniec!

 - To jest twój plan? Pozbyć się wszystkich niewygodnych dla siebie osób? – wyrzuci zbulwersowana.

- Do pracy szukam ludzi najlepszych. To chyba oczywiste, że wolałbym pracować z profesjonalistami, a zachowanie Szczepana jest dalekie od profesjonalnego – będzie się żałośnie tłumaczył.

- Chyba się pospieszyłeś... Jest za wcześnie na takie czystki w szpitalu. Jeszcze nie jesteś dyrektorem. Chyba nie poznałeś siły średniego personelu medycznego – ostrzeże go.

- To zabrzmiało jak groźba... Ale jak widzisz nie działa. Nie boję się – wyśmieje ją w 828 odcinku „Na dobre i na złe”.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Najnowsze