Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna

2021-12-08 21:37
Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” dość nieoczekiwanie do Polski wróci Gawryło (Marek Bukowski), który przepadł jak kamień w wodę! Piotr porzucił swoją żonę Joannę (Monika Kaleńska) i Kubusia (Wiktor Trojan), wyjechał i nie utrzymywał kontaktu z rodziną, dzięki czemu Radwan (Mateusz Damięcki) myślał, że ma już synka na wyciągnięcie ręki. Nic bardziej mylnego, gdyż w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Gawryło zaskoczy wszystkich i obieca, że pojawi się w Warszawie! Jego decyzja będzie dla Krzysztofa niczym wyrok!

"Na dobre i na złe" odcinek 827 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Gawryło znów wszystkich zaskoczy! Po tym jak porzucił swoją nową żonę i Kubusia i wyjechał, Joanna razem z przyszywanym synkiem wróciła do Polski, licząc, ze w ten sposób uda jej się go sprowadzić. Niestety Gawryło ciągle unikał kontaktu i robił Kubusiowi złudne nadzieje. Nieobecność Piotra bardzo ucieszyła Krzysztofa, który zdawał sobie sprawę, że to jedyny moment, aby w końcu odzyskać synka.

Przypomnijmy, że po tragicznej śmierci Hany (Kamilla Baar-Kochańska) Gawryło zabrał Kubusia i zagroził Radwanowi, że już nigdy go nie zobaczy! Przy okazji zniszczył jedyny dowód, który Hana przed śmiercią zostawiła dla Kubusia, że jego prawdziwym ojcem jest Krzysztof Radwan! W ostatnich odcinkach „Na dobre i na złe” Krzysiek już miał syna na wyciągnięcie ręki, jednak w 827 odcinku „Na dobre i na złe” wszystko się zmieni!

Patrz też: Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Radwan dowiaduje się o powrocie Gawryło w 827 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek zapozna Joasię z Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra), która bardzo dobrze będzie znała Piotra. To wtedy przez przypadek dowie się, że Gawryło jeszcze dziś wraca do Warszawy!

- Gawryło? - zdziwi się Woźnicka, gdy usłyszy jej nazwisko.

- Asia jest żoną Piotra - wyjaśni jej Radwan.

- Co u niego? Wrócił do Otwocka? - zainteresuje się Agata.

- Przez ostatnie parę miesięcy pracował z Lekarzami bez Granic. Dzisiaj przylatuje do Warszawy... I zobaczymy... Może Otwock, może coś innego – powie z nadzieją.

- Gawryło wraca do Polski?... Nie wiedziałem! – Krzysiek o mało nie dostanie zawału.

Powrót Gawryło w 827 odcinku „Na dobre i na złe” mocno zszokuje Krzyśka, który nie będzie mógł skupić się na pracy. Poprosi Joannę o rozmowę w cztery oczy, aby dowiedzieć się wszystkiego o przyjeździe swojego rywala, gdyż zda sobie sprawę, że mocno on skomplikuje jego relacje z Kubusiem, które szły w bardzo dobrym kierunku! Radwan będzie wiedział, że Gawryło po powrocie z pewnością zabierze mu synka!

- Nie wspomniałaś, że Piotrek wraca? – zacznie.

- Zaskoczył mnie. Myślałam, że przedłuży kontrakt o kolejne miesiące... – wytłumaczy mu.

- Kuba na pewno się ucieszył... – stwierdzi podłamany.

- Gdybyś widział jak skakał z radości, gdy mu powiedziałam... - odpowie szczęśliwa Joanna.

- Gawryło wraca do Otwocka? Do Warszawy? – będzie ciągnął temat.

- Jeszcze nie zdecydował. Wspominał, że ma jakąś ofertę z Niemczech. Może wpadniesz do nas jutro na kolację? Piotr na pewno się ucieszy, że ma tu jeszcze jakiś znajomych – zaproponuje dość niespodziewanie.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! Tylko ona może pozbawić Begera stanowiska dyrektora

Rozmowa z Joanną w 827 odcinku „Na dobre i na złe” jeszcze mocniej zdołuje Krzyśka, co nie ujdzie uwadze Agaty, która od razu pomyśli, że Radwan napalił się na kolejną żonę Gawryły!

- Żona Gawryły... Ładna. Masz jakąś dziwną skłonność do jego żon... Myślisz, że w tym szpitalu coś się ukryje? Proszę cię! Kiedyś Hana, teraz Aśka – wytknie mu.

- Tylko się przyjaźnimy! - zapewni ją.

- Odkąd dowiedziałeś się, że jej mąż wraca, wsypałeś do kubka już siedem łyżeczek cukru – Woźnicka będzie wiedziała swoje.

- Nie sądziłem, że wróci Gawryło. Boję się, że znowu zabierze Kubę gdzieś daleko, że stracę możliwość, żeby mieć kontakt z synem... – wytłumaczy jej przybity.

Wtedy w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata dozna szoku, gdy dowie się, że to nie Piotr jest biologicznym ojcem Kubusia a Krzysiek! Od razu postanowi się zrehabilitować i namówić go, aby w końcu powiedział Joannie prawdę!

- Z synem?... Aśka wie, że jesteś ojcem Kuby? – spyta mocno zaskoczona.

- Skąd! Gawryło nic jej o mnie nie mówił... – odpowie.

- A ty? Dlaczego jej nie powiedziałeś?... Na co czekasz? Aż sama się dowie? – zirytuje się i da mu jasno do zrozumienia, że sam powinien to zrobić!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze