Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna

Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna

2021-12-08 21:37

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” dość nieoczekiwanie do Polski wróci Gawryło (Marek Bukowski), który przepadł jak kamień w wodę! Piotr porzucił swoją żonę Joannę (Monika Kaleńska) i Kubusia (Wiktor Trojan), wyjechał i nie utrzymywał kontaktu z rodziną, dzięki czemu Radwan (Mateusz Damięcki) myślał, że ma już synka na wyciągnięcie ręki. Nic bardziej mylnego, gdyż w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Gawryło zaskoczy wszystkich i obieca, że pojawi się w Warszawie! Jego decyzja będzie dla Krzysztofa niczym wyrok!

"Na dobre i na złe" odcinek 827 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Gawryło znów wszystkich zaskoczy! Po tym jak porzucił swoją nową żonę i Kubusia i wyjechał, Joanna razem z przyszywanym synkiem wróciła do Polski, licząc, ze w ten sposób uda jej się go sprowadzić. Niestety Gawryło ciągle unikał kontaktu i robił Kubusiowi złudne nadzieje. Nieobecność Piotra bardzo ucieszyła Krzysztofa, który zdawał sobie sprawę, że to jedyny moment, aby w końcu odzyskać synka.

Przypomnijmy, że po tragicznej śmierci Hany (Kamilla Baar-Kochańska) Gawryło zabrał Kubusia i zagroził Radwanowi, że już nigdy go nie zobaczy! Przy okazji zniszczył jedyny dowód, który Hana przed śmiercią zostawiła dla Kubusia, że jego prawdziwym ojcem jest Krzysztof Radwan! W ostatnich odcinkach „Na dobre i na złe” Krzysiek już miał syna na wyciągnięcie ręki, jednak w 827 odcinku „Na dobre i na złe” wszystko się zmieni!

Patrz też: Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Radwan dowiaduje się o powrocie Gawryło w 827 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek zapozna Joasię z Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra), która bardzo dobrze będzie znała Piotra. To wtedy przez przypadek dowie się, że Gawryło jeszcze dziś wraca do Warszawy!

- Gawryło? - zdziwi się Woźnicka, gdy usłyszy jej nazwisko.

- Asia jest żoną Piotra - wyjaśni jej Radwan.

- Co u niego? Wrócił do Otwocka? - zainteresuje się Agata.

- Przez ostatnie parę miesięcy pracował z Lekarzami bez Granic. Dzisiaj przylatuje do Warszawy... I zobaczymy... Może Otwock, może coś innego – powie z nadzieją.

- Gawryło wraca do Polski?... Nie wiedziałem! – Krzysiek o mało nie dostanie zawału.

Powrót Gawryło w 827 odcinku „Na dobre i na złe” mocno zszokuje Krzyśka, który nie będzie mógł skupić się na pracy. Poprosi Joannę o rozmowę w cztery oczy, aby dowiedzieć się wszystkiego o przyjeździe swojego rywala, gdyż zda sobie sprawę, że mocno on skomplikuje jego relacje z Kubusiem, które szły w bardzo dobrym kierunku! Radwan będzie wiedział, że Gawryło po powrocie z pewnością zabierze mu synka!

- Nie wspomniałaś, że Piotrek wraca? – zacznie.

- Zaskoczył mnie. Myślałam, że przedłuży kontrakt o kolejne miesiące... – wytłumaczy mu.

- Kuba na pewno się ucieszył... – stwierdzi podłamany.

- Gdybyś widział jak skakał z radości, gdy mu powiedziałam... - odpowie szczęśliwa Joanna.

- Gawryło wraca do Otwocka? Do Warszawy? – będzie ciągnął temat.

- Jeszcze nie zdecydował. Wspominał, że ma jakąś ofertę z Niemczech. Może wpadniesz do nas jutro na kolację? Piotr na pewno się ucieszy, że ma tu jeszcze jakiś znajomych – zaproponuje dość niespodziewanie.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! Tylko ona może pozbawić Begera stanowiska dyrektora

Rozmowa z Joanną w 827 odcinku „Na dobre i na złe” jeszcze mocniej zdołuje Krzyśka, co nie ujdzie uwadze Agaty, która od razu pomyśli, że Radwan napalił się na kolejną żonę Gawryły!

- Żona Gawryły... Ładna. Masz jakąś dziwną skłonność do jego żon... Myślisz, że w tym szpitalu coś się ukryje? Proszę cię! Kiedyś Hana, teraz Aśka – wytknie mu.

- Tylko się przyjaźnimy! - zapewni ją.

- Odkąd dowiedziałeś się, że jej mąż wraca, wsypałeś do kubka już siedem łyżeczek cukru – Woźnicka będzie wiedziała swoje.

- Nie sądziłem, że wróci Gawryło. Boję się, że znowu zabierze Kubę gdzieś daleko, że stracę możliwość, żeby mieć kontakt z synem... – wytłumaczy jej przybity.

Wtedy w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata dozna szoku, gdy dowie się, że to nie Piotr jest biologicznym ojcem Kubusia a Krzysiek! Od razu postanowi się zrehabilitować i namówić go, aby w końcu powiedział Joannie prawdę!

- Z synem?... Aśka wie, że jesteś ojcem Kuby? – spyta mocno zaskoczona.

- Skąd! Gawryło nic jej o mnie nie mówił... – odpowie.

- A ty? Dlaczego jej nie powiedziałeś?... Na co czekasz? Aż sama się dowie? – zirytuje się i da mu jasno do zrozumienia, że sam powinien to zrobić!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze