Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

2021-12-08 20:00

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” z Piotrem Korbanem (Mikołaj Roznerski) będzie już naprawdę źle! Inspektora przy życiu będzie utrzymywała już tylko aparatura, a mimo to jego stan będzie pogarszał się z każdą minutą! W 826 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze zjawi się jego matka, która będzie przygotowana na najgorsze. Sylwia (Marzena Oberkorn) jeszcze zdąży pożegnać się z umierającym synem, po czym zaleje się łzami! Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) spróbuje podtrzymać ją na duchu, choć sama będzie doskonale wiedzieć, że obie go tracą!

"Na dobre i na złe" odcinek 826 - środa, 8.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” stan Piotra Korbana będzie krytyczny! Przypomnijmy, że inspektor trafi do szpitala już w 824 odcinku „Na dobre i na złe”, gdy ulegnie poważnemu wypadkowi samochodowemu. Wówczas Piotr będzie pędził na spotkanie z Hania, ale niestety na nie dojdzie, Sikorka pomyśli, że znów zostawił ją dla innej! Korban znajdzie się w Leśnej Górze z licznymi obrażeniami, które będą zagrażać jego życiu! Piotr jeszcze zdąży wytłumaczyć wszystko i Hani i wyznać jej miłość, po czym będzie wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną i przejdzie operację, podczas której dojdzie do poważnego krwotoku! Niestety jego stan nie poprawi się, a nawet w 826 odcinku „Na dobre i na złe” tylko zacznie się pogarszać.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 824: Metamorfoza Blanki. To dla Radwana tak się zmieni, ale on wybierze żonę Piotra Gawryło - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Piotr Korban walczy o życie w "Na dobre i na złe" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 826 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze zjawi się Sylwia, matka Piotra, która na co dzień pracuje w Irlandii. Przerażona kobieta pojawi się na sali, na której leży jej syn, gdzie spotka czuwającą przy jego łóżku Hanię. Sikorka będzie wspominać nieszczęśliwsze chwile, które spędziła u boku inspektora, gdy nagle w drzwiach pojawi się nieznajoma kobieta.

- Kim pani jest? – zapyta zaniepokojona Hania.

- Jestem matką Piotra – powie.

Jeszcze w 826 odcinku „Na dobre i na złe” Sylwia wyzna Hani, że dopiero teraz udało jej się dotrzeć do szpitala, gdyż musiała skończyć swój dyżur w pracy w Irlandii, a następnie znaleźć najszybszy lot do Polski. Sikorka postanowi zaopiekować się przerażoną kobietą i poczuje się w obowiązku, aby przekazać jej informacje na temat stanu zdrowia jej syna. Hania wyzna jej, że Piotr trafił do nich z wypadku i przeszedł już jedną operację, choć jego stan ciągle nie jest najlepszy.

- Trochę się nam teraz nie podobają jego wyniki krwi, ale mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli go wybudzić – wyjaśni jej pełna nadziei.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Powrót Agaty do Leśnej Góry. Pierwsze spotkanie z Maksem po rozstaniu i okrutna zemsta Begera - WIDEO

Niestety Sylwia w 826 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie miała tyle samo optymizmu co Hania i poprosi Sikorkę, żeby mogła zostać z synem sam na sam, aby móc się z nim pożegnać. Matka Piotra pochyli się na jego łóżkiem, pogłaszcze go po policzku i z trudem powstrzyma łzy…

- Synku kochany – szepnie, a łzy same napłyną jej do oczu.

Hania w 826 odcinku „Na dobre i na złe” postanowi podtrzymać kobietę na duchu i zaprosi ją na kawę, ale matka Piotra już będzie przygotowana na najgorsze.

- Najgorsze, co może spotkać matkę... że syn umiera przed nią – rozpłacze się.

- Nikt nie umiera – oznajmi Hania, jednak w tym momencie stan Piotra diametralnie się pogorszy, o czym poinformuje Sikorkę jedna z pielęgniarek! Okażę się, że stan Korbana jest tak słaby, że konieczna będzie kolejna operacja! Ale czy pomoże? Tego nie będzie wiedziała nawet Hania!

- Operacja się udała. Czy wszystko dobrze...? Będziemy to wiedzieli wtedy, kiedy się wybudzi – oznajmi zrozpaczonej matce Piotra.

Jeszcze w 826 odcinku „Na dobre i na złe” Sikorka zaproponuje kobiecie, aby z nią zamieszkała na czas pobytu jej syna w szpitalu. Przy okazji Sylwia dowie się, że Hania jest dla Piotra kimś więcej niż tylko lekarką, co bardzo jej się spodoba!

- Jest moim pacjentem – odpowie Hania na pytanie, kim dla niej jest Piotr.

- Tylko pacjentem? – dopyta.

- Nie, nie tylko - uśmiechnie się.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 824: Joanna Gawryło odsunie Radwana od syna. Jego miejsce zajmie Maks Beger - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 824: Piotr umrze po wypadku? Tylko Michał może uratować Korbana przed śmiercią
Najnowsze