Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

2021-12-08 20:00
Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” z Piotrem Korbanem (Mikołaj Roznerski) będzie już naprawdę źle! Inspektora przy życiu będzie utrzymywała już tylko aparatura, a mimo to jego stan będzie pogarszał się z każdą minutą! W 826 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze zjawi się jego matka, która będzie przygotowana na najgorsze. Sylwia (Marzena Oberkorn) jeszcze zdąży pożegnać się z umierającym synem, po czym zaleje się łzami! Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) spróbuje podtrzymać ją na duchu, choć sama będzie doskonale wiedzieć, że obie go tracą!

"Na dobre i na złe" odcinek 826 - środa, 8.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” stan Piotra Korbana będzie krytyczny! Przypomnijmy, że inspektor trafi do szpitala już w 824 odcinku „Na dobre i na złe”, gdy ulegnie poważnemu wypadkowi samochodowemu. Wówczas Piotr będzie pędził na spotkanie z Hania, ale niestety na nie dojdzie, Sikorka pomyśli, że znów zostawił ją dla innej! Korban znajdzie się w Leśnej Górze z licznymi obrażeniami, które będą zagrażać jego życiu! Piotr jeszcze zdąży wytłumaczyć wszystko i Hani i wyznać jej miłość, po czym będzie wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną i przejdzie operację, podczas której dojdzie do poważnego krwotoku! Niestety jego stan nie poprawi się, a nawet w 826 odcinku „Na dobre i na złe” tylko zacznie się pogarszać.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 824: Metamorfoza Blanki. To dla Radwana tak się zmieni, ale on wybierze żonę Piotra Gawryło - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Piotr Korban walczy o życie w "Na dobre i na złe" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 826 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze zjawi się Sylwia, matka Piotra, która na co dzień pracuje w Irlandii. Przerażona kobieta pojawi się na sali, na której leży jej syn, gdzie spotka czuwającą przy jego łóżku Hanię. Sikorka będzie wspominać nieszczęśliwsze chwile, które spędziła u boku inspektora, gdy nagle w drzwiach pojawi się nieznajoma kobieta.

- Kim pani jest? – zapyta zaniepokojona Hania.

- Jestem matką Piotra – powie.

Jeszcze w 826 odcinku „Na dobre i na złe” Sylwia wyzna Hani, że dopiero teraz udało jej się dotrzeć do szpitala, gdyż musiała skończyć swój dyżur w pracy w Irlandii, a następnie znaleźć najszybszy lot do Polski. Sikorka postanowi zaopiekować się przerażoną kobietą i poczuje się w obowiązku, aby przekazać jej informacje na temat stanu zdrowia jej syna. Hania wyzna jej, że Piotr trafił do nich z wypadku i przeszedł już jedną operację, choć jego stan ciągle nie jest najlepszy.

- Trochę się nam teraz nie podobają jego wyniki krwi, ale mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli go wybudzić – wyjaśni jej pełna nadziei.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Powrót Agaty do Leśnej Góry. Pierwsze spotkanie z Maksem po rozstaniu i okrutna zemsta Begera - WIDEO

Niestety Sylwia w 826 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie miała tyle samo optymizmu co Hania i poprosi Sikorkę, żeby mogła zostać z synem sam na sam, aby móc się z nim pożegnać. Matka Piotra pochyli się na jego łóżkiem, pogłaszcze go po policzku i z trudem powstrzyma łzy…

- Synku kochany – szepnie, a łzy same napłyną jej do oczu.

Hania w 826 odcinku „Na dobre i na złe” postanowi podtrzymać kobietę na duchu i zaprosi ją na kawę, ale matka Piotra już będzie przygotowana na najgorsze.

- Najgorsze, co może spotkać matkę... że syn umiera przed nią – rozpłacze się.

- Nikt nie umiera – oznajmi Hania, jednak w tym momencie stan Piotra diametralnie się pogorszy, o czym poinformuje Sikorkę jedna z pielęgniarek! Okażę się, że stan Korbana jest tak słaby, że konieczna będzie kolejna operacja! Ale czy pomoże? Tego nie będzie wiedziała nawet Hania!

- Operacja się udała. Czy wszystko dobrze...? Będziemy to wiedzieli wtedy, kiedy się wybudzi – oznajmi zrozpaczonej matce Piotra.

Jeszcze w 826 odcinku „Na dobre i na złe” Sikorka zaproponuje kobiecie, aby z nią zamieszkała na czas pobytu jej syna w szpitalu. Przy okazji Sylwia dowie się, że Hania jest dla Piotra kimś więcej niż tylko lekarką, co bardzo jej się spodoba!

- Jest moim pacjentem – odpowie Hania na pytanie, kim dla niej jest Piotr.

- Tylko pacjentem? – dopyta.

- Nie, nie tylko - uśmiechnie się.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 824: Joanna Gawryło odsunie Radwana od syna. Jego miejsce zajmie Maks Beger - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 824: Piotr umrze po wypadku? Tylko Michał może uratować Korbana przed śmiercią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze