Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia

Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

2021-12-01 15:27

Już niebawem w „Na dobre i na złe” Michał (Mateusz Janicki) znów stanie na nogi i w końcu zapomni o odwołanym ślubie z Hanią (Marta Żmuda Trzebiatowska), która porzuciła go przed ołtarzem dla Piotra (Mikołaj Roznerski). Wilczewski spotka na swojej drodze Joannę Gawryło (Monika Kaleńska), która również będzie mocno doświadczona przez los. Osobiste tragedie sprawią, że staną się sobie bardzo bliscy! „Kulisy Na dobre i na złe” zdradziły, że już niedługo miedzy Michałem a Joanną zrobi się naprawdę gorąco! Koniecznie zobaczcie WIDEO!

Wspólna tragedia mocno zbliży do siebie Joannę i Michała w „Na dobre i na złe”!  

Michał w „Na dobre i na złe” długo nie mógł się pozbierać po stracie Hani, która uciekła mu tuż sprzed ołtarza. W ostatniej chwili Sikorka oznajmiła mu, że nie chce wychodzić za niego za mąż, co mocno go zabolało, gdyż zdał sobie sprawę, że wszystkiemu winny jest Korban, który pojawił się w ich życiu dość niespodziewanie i w taki sam sposób zniszczył ich związek. Na domiar złego w ostatnich odcinkach „Na dobre i na złe” na Wilczewskiego spadł kolejny cios! Jego rywal trafił do szpitala w ciężkim stanie i to właśnie on musiał udzielać mu pomocy, a przy tym patrzeć jak o jego życie drży niedoszła żona! Dla Michała to było już za dużo, ale wtedy na swojej drodze spotkał Joannę Gawryło, która w nowych odcinkach „Na dobre i na złe” sprawi, że w końcu zacznie się uśmiechać!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak potoczą sie dalsze wspólne losy Michała i Joanny w "Na dobre i na złe" >>>

Michał i Asia spotkali się po raz pierwszy w 824 odcinku „Na dobre i na złe” tuż po swoich operacjach i już rozumieli się bez słów. Jak zdradza Mateusz Janicki w „Kulisach Na dobre i na złe” to osobiste tragedie sprawiły, że od razu złapali wspólny język! W końcu Piotr Gawryło (Marek Bukowski) zostawił ją i Kubusia (Wiktor Trojan), wyjechał i nie dawał żadnego znaku życia!

- Michał zostaje sam. Spotyka się w pracy z Asią Gawryło, której nie zna. Oboje są w dość takiej dziwnej sytuacji w swoim życiu. Gawryło jest w sytuacji, w której miała tutaj ułożyć sobie nowe życie ze swoim mężem i jego dzieckiem i nagle zostaje sam – tłumaczył.

Już niebawem w „Na dobre i na złe” ich wspólne tragedie sprawią, że staną się sobie naprawdę bliscy i będą mogli na sobie polegać.

- Jak trafia na Gawryło, Michał ma taką osobę, z którą może pomilczeć. Mogą posiedzieć w ciszy, gdzieś się powspierać – mówi Michał w „Kulisach Na dobre i na złe”.

- Jestem świeżo wystawionym do wiatru panem młodym. Nienawidzę rozmów – zwierzy się Asi.

- W pewnym momencie spotykasz osobę, gdzie czujesz, że to jest dobry grunt. Aśka czuje w Wilczewskim taki luz, otwarcie, ciepło, w związku z tym czuje się zupełnie naturalnie i spontanicznie zwierza mu się z problemów – wyjaśnia Joanna w „Kulisach Na dobre i na złe”.

- Ja nie wiem czy mam się teraz o niego bać czy być wściekła. Jaki ojciec tak robi dziecku? – nie będzie mogła zrozumieć postępowania Piotra.

- Niejeden – skwituje Michał.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 827: Piotr Gawryło nigdy nie wróci do żony i syna! Joanna posunie się do kłamstwa, żeby chronić Kubę - WIDEO

Ich wzajemne wsparcie w „Na dobre i na złe” sprawi, że oboje zdecydują się pogodzić się z przeszłością i raz na zawsze zamknąć ten rozdział, po to aby rozpocząć nowe życie. Jak pokazują „Kulisy Na dobre i na złe” najpewniej u swojego boku! 

- Rzeczywiście tak jest, że Asia przez to, że jest nową osobą i podchodzi do Michała bez żadnego stosunku, po prostu poznaje kolegę z pracy, to Michałowi jest łatwej się wesprzeć na niej… To jest pewnie najtrudniejszy w takiej sytuacji, żeby dopuścić, że coś się skończyło kropka i zacząć szukać siebie. Z Gawryło mają taką sytuację oboje. To jest takie wspólne szukanie tego balansu, wspólne odnajdywanie się w sytuacji, w której oboje są świeżo - zdradza Wilczewski.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 825: Dramat Hani w obliczu śmierci Piotra. Michał nie pozwoli, żeby chora psychicznie partnerka Korbana ją skrzywdziła - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze