Na dobre i na złe, odcinek 827: Piotr Gawryło nigdy nie wróci do żony i syna! Joanna posunie się do kłamstwa, żeby chronić Kubę - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 827: Piotr Gawryło nigdy nie wróci do żony i syna! Joanna posunie się do kłamstwa, żeby chronić Kubę - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 827: Piotr Gawryło nigdy nie wróci do żony i syna! Joanna posunie się do kłamstwa, żeby chronić Kubę - WIDEO

2021-12-08 22:28

W 827 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna Gawryło (Monika Kaleńska) z synem Kubą (Wiktor Trojan) będą czekali na powrót Piotra Gawryły (Marek Bukowski) z misji w Australii, bo mąż wreszcie odezwie się do Aśki i zapowie, że wróci do Polski. Gdy w 827 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) dowie się, że Gawryło przyjedzie do Leśnej Góry, załamie się. Bo Piotr znów może go odciąć od Kubusia i powiedzieć Joannie prawdę, że to on jest ojcem. W ostatnim momencie Gawryło wystawi jednak żonę i syna. Zdruzgotana Joanna będzie musiała okłamywać Kubusia, który nie przestanie czekać na ojca. Zobaczcie WIDEO z tych scen!

"Na dobre i na złe" odcinek 827 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 827 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Gawryło wreszcie przerwie milczenie i obieca Joannie, że wróci do niej i syna Kuby. Żona Gawryły przyjechała sama do Polski i do Leśnej Góry, bo on nagle postanowił ruszyć na misję medyczną do Australii. Niestety zachowanie Piotra ma związek z tym co się z nim działo przez ostatnie lata po śmierci matki Kubusia, ukochanej Hany Goldberg (Kamilla Baar). Nigdy się nie otrząsnął po śmierci Hany, a ślub z Joanną nie pozwolił mu zapomnieć o zmarłej żonie. Dlatego Piotr jakiś czas temu w "Na dobre i na złe" zostawił Joannę i syna, który tak naprawdę jest dzieckiem Krzysztofa Radwana!

Nie przegap: Trudna decyzja gwiazd Na dobre i na złe. Tego rozstania nikt się nie spodziewał! Emilia Komarnicka-Klynstra ogłosiła duże zmiany - ZDJĘCIA

Aż do 827 odcinka "Na dobre i na złe" Joanna nie będzie wiedziała gdzie jest Piotr i co się z nim dzieje. Niespodziewanie Gawryło skontaktuje się z Aśką i zapowie swój powrót. Kubuś będzie szalał z radości, że odzyska tatę. Specjalnie dla Piotra razem z mamą urządzi przyjęcie niespodziankę.

Ale w 827 odcinku "Na dobre i na złe" Gawryło jednak nie przyjedzie. Serce Kuby rozpadnie się na kawałki. - Mamuś... - zwróci się do Joanny ze smutkiem w głosie. - Tak kochanie?

- A jeśli tata do nas już nigdy nie wróci?

- Przyleci następnym samolotem... - Joanna, żeby nie ranić syna posunie się do oszustwa. Bo w 827 odcinku "Na dobre i na złe" zrozumie, że straciła Piotra na zawsze. - Kłamiesz! - krzyknie zraniony Kubuś.

Sprawdź też: Marzenka z M jak miłość zdradza, kto ją zastąpi! Zamiast Olgi Szomańskiej będzie nowa aktorka!

Tęsknota Joanny za Piotrem w 827 odcinku "Na dobre i na złe" przerodzi się w gniew. Tak wielki, że lekarka poszuka wsparcia u nowego przyjaciela, Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki). - Ja nie wiem czy ja się mam teraz o niego bać, czy być wściekła! Jaki ojciec tak robi dziecku? - Niejeden! - oceni Michał, który ma trudne doświadczenia jako ojciec Matyldy (Amelia Czaja). Od 827 odcinka "Na dobre i na złe" przyjaźń łącząc Joannę z Michałem stanie się jeszcze bliższa. Będą dla siebie oparciem w ciężkich chwilach, pocieszeniem, a z czasem może nawet kimś więcej. "Kulisy serialu Na dobre i na złe" odsłoniły dalsze losy Joanny i Michała, który połączy silna więź, a może nawet miłość. Oboje będą samotni, a do tego w takim momencie życia, że stracą ukochaną osobę na zawsze.

- Aśka czuje w Michale taki luz, otwarcie, ciepło. W związku z tym czuje się naturalnie i spontanicznie zwierza mu się z problemów - wyznała Monika Kaleńska. - Michał jest sam. Spotyka się w pracy z Asią, której nie zna. Gawryło jest w sytuacji, w której miała tutaj ułożyć sobie nowe życie z mężem i jego dzieckiem. I nagle zostaje sama. Jak Michał trafia na Gawryło, to ma taką osobę, z którą może pomilczeć. Mogą sobie posiedzieć w ciszy, gdzieś się powspierać. Rzeczywiście tak jest, że Asia przez to, że jest nową osobą podchodzi do Michała bez żadnego stosunku, to Michałowi jest łatwiej wesprzeć się na niej i ona ma umiejętność dania dystansu, przestrzeni... - powiedział tajemniczo Mateusz Janicki. 

Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci
Najnowsze