Marzenka z M jak miłość zdradza, kto ją zastąpi! Zamiast Olgi Szomańskiej będzie nowa aktorka!

i

Autor: MTL Max Film Marzenka z M jak miłość zdradza, kto ją zastąpi! Zamiast Olgi Szomańskiej będzie nowa aktorka!

Marzenka z M jak miłość zdradza, kto ją zastąpi! Zamiast Olgi Szomańskiej będzie nowa aktorka!

2021-12-01 9:35

Takiego obrotu sprawy w "M jak miłość" nikt się nie spodziewa! Śmierć Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w 1618 odcinku "M jak miłość" jest już pewna, a Lisieccy zginą w wypadku samochodowym, który spowoduje pijany Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek). Olga Szomańska zdradza jednak tajemnicę planu serialowego i okazuje się, że jej pożegnanie zwiastuje początek czegoś innego! Kiedy Marzenki i Andrzejka już nie będzie, do obsady dołączy ktoś zupełnie nowy. Aktorka ujawnia, że powinna to być bardzo fajna postać. Inna aktorka zastąpi uwielbianą Marzenkę? Ta sytuacja ma drugie dno.

"M jak miłość" odcinek 1618 - wtorek, 30.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Informacja o śmierci Marzenki i Andrzejka w 1618 odcinku "M jak miłość" była wstrząsem dla widzów, którzy czekają na ostatnie sceny Lisieckich w serialu. O sytuacji, w której znajdą się brat Bartka (Arkadiusz Smoleński) z żoną, pisaliśmy ze szczegółami TUTAJ. Chociaż początkowo aktorzy nie chcieli mówić wprost o pożegnaniu się z "M jak miłość", ostatecznie zdecydowali się potwierdzić tę informację.

Nie da się ukryć, że fani hitu TVP nie są zachwyceni pomysłem, a swoją złość i żal manifestują m.in. w komentarzach na profilach "M jak miłość" w mediach społecznościowych, jak i pisząc bezpośrednio do Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecińskiego. Aktorka postanowiła załagodzić nieco oburzenie fanów i ostatnio dość dużo odpowiada na pytania związane z jej ostatnimi scenami w serialu. Zdradziła przy tym, że chociaż Marzenka odchodzi, pojawi się ktoś nowy i podobno widzowie powinni być zadowoleni. 

Zobacz odpowiedzi Olgi Szomańskiej na pytania fanów w GALERII ZDJĘCI. Ujawnia naprawdę wiele>>>

"Cieszę się, że takie poruszenie jest, że mnie już nie będzie. To znaczy, że Marzenka jest naprawdę lubiana, a z drugiej strony przykro mi, że Wam przykro. Na pewno w serialu będzie dużo fajnych postaci (...)" - pisze Olga Szomańska na swoim profilu na Instagramie, gdzie odnosi się do wielu komentarzy, dot. jej odejścia z serialu. Tym samym potwierdza też, że do "M jak miłość" dołączą nowe osoby, które miałby zastąpić "wolne" miejsca po odejściu postaci Lisieckich. Aktorka oznaczyła w poście oficjalne konto "M jak miłość", a jej słowa zostały udostępnione, co może oznaczać, że w obsadzie pojawią się całkiem nowe osoby. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał po śmierci Marzenki i Andrzejka będzie ścigał ich zabójcę! To on dopadnie Jaszewskiego?

Śmierć Marzenki i Andrzejka w 1618 odcinku "M jak miłość" będzie naprawdę smutnym wydarzeniem dla fanów wątku Lisieckich. Ich odejście spowoduje szereg nieoczekiwanych zdarzeń. Ula (Iga Krefft) i Bartek w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będą musieli pogodzić się z żałobą i zająć córką Lisieckich, o którą zawalczy też przyrodnia siostra Marzenki (Izabela Warykiewicz). To zaś doprowadzi do afery z Arturem (Robert Moskwa), który niemal nie przypłaci tych wydarzeń życiem. Prawdopodobnym jest, że scenarzyści mają w planach rozbudowanie wątku podłej kobiety i jej walki o Kalinkę (Oliwia Kępka). To właśnie ona skradnie uwagę wszystkich, kiedy Marzenki i Andrzejka już nie będzie. Niestety narobi kłopotów Mostowiakom i to nie jeden raz. 

Warto dodać, że chociaż Lisieccy znikają, do "M jak miłość" wraca Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomasz Kollarik), którzy razem z Rafałem (Jakub Kucner) będą ścigać zabójcę brata Bartka i jego żony. Długo niewidziani Janek i Sonia na pewno osłodzą nieco odejście serialowych Lisieckich. 

Marzenka i Andrzejek odchodzą z M jak miłość. Zginą w tragicznym wypadku w Grabinie! Najpiękniejsze momenty tej pary przed śmiercią
Najnowsze