M jak miłość, odcinek 1618: Śmierć Andrzejka i Marzenki. Pijany Mariusz Jaszewski zabije Lisieckich

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1618: Śmierć Andrzejka i Marzenki. Pijany Mariusz Jaszewski zabije Lisieckich

M jak miłość, odcinek 1618: Śmierć Andrzejka i Marzenki. Pijany Mariusz Jaszewski zabije Lisieckich

2021-11-02 22:01

Szokująca śmierć w 1618 odcinku "M jak miłość"! Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zginą w wypadku samochodowym, do którego dojdzie podczas powrotu z kolacji od Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Dramatyczna śmierć w 1618 odcinku "M jak miłość" wydarzy się na oczach księdza (Maciej Damięcki), a o śmierci Lisieckich poinformują komendantka Grzymska (Teresa Dzielska) wraz z Rafałem (Jakub Kucner). Zabije ich pijany Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek). Widzowie zobaczą ostatni raz Marzenkę i Andrzejka w 1618 odcinku "M jak miłość". Sprawdź szczegóły szokującego scenariusza.

"M jak miłość" odcinek 1618 - poniedziałek, 30.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tego w "M jak miłość" nikt się nie spodziewa. Jak podaje "Świat Seriali" Marzenka i Andrzejek Lisieccy zginą w 1618 odcinku "M jak miłość". To będzie ostatni odcinek z udziałem brata i bratowej Bartka. Cały dramat rozegra się tuż po kolacji, którą zorganizują Ula i Bartek. Zaproszą rodzinę i nic nie będzie zwiastowało tragedii. Zmęczeni Marzenka i Andrzej pożegnają się i wsiądą do samochodu. Niestety nigdy nie dojadą do domu, bo po drodze zdarzy się śmiertelny wypadek! To Mariusz Jaszewski w 1618 odcinku "M jak miłość" wsiądzie pijany do auta, nad którym straci kontrolę. Mężczyzna spowoduje kraksę, w której życie stracą oboje Lisieccy. Świadkiem całego dramatu stanie się ksiądz, który na własne oczy zobaczy jak giną ludzie, których przecież dobrze znał i lubił.  

Przeczytaj: M jak miłość znika z TVP! To nie żaden przypadek. Wstrzymana emisja w poniedziałek, 15.11.2021

O śmierci Marzenki i Andrzejka w 1618 odcinku "M jak miłość" poinformują komendantka Grzymska oraz Rafał. Ula i Bartek nie będą mogli uwierzyć w to, co się stało. Ta tragedia wstrząśnie całą Grabiną. Jedynym plusem całej tragedii będzie fakt, że Marzenka i Andrzejek nie wsiądą do auta z córeczką Kalinką (Oliwia Kępka). Nie zabiorą ze sobą dziecka tylko dlatego, że mała zaśnie po kolacji w 1618 odcinku "M jak miłość". Dzięki temu, że nie będą chcieli jej budzić i zostawią na noc u Uli i Bartka, dziewczynka przeżyje.

Przeczytaj: Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

To niemal nie do uwierzenia, że w "M jak miłość" odejdą jedni z bardziej lubianych bohaterów. Nie wiadomo jeszcze, co skłoni Mariusza do prowadzenia samochodu po pijanemu, ale to on będzie odpowiedzialny za śmierć brata Bartka i jego żony. Możliwe, że nie poradzi sobie z aferami z Dawidem (Iwo Wiciński). Niestety nic nie zwróci życia Marzence i Andrzejkowi, a 1618 odcinek "M jak miłość" będzie ostatnim z udziałem Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecińskiego. 

Marzenka i Andrzejek odchodzą z M jak miłość. Zginą w tragicznym wypadku w Grabinie! Najpiękniejsze momenty tej pary przed śmiercią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze