Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

i

Autor: MTL Maxfilm Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

2021-11-01 14:23

Gwiazdy "M jak miłość", Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, w serialu są małżeństwem, które ostatnio cudem uniknęło rozwodu. Mimo to Marcin i Iza z "M jak miłość" rozstaną się, a ich separacja zacznie się w chwili przeprowadzki Izy i dzieci do Gródka. Prywatnie zakochani aktorzy nie mają takich problemów! Co więcej nadeszła wyjątkowa chwila w związku Roznerskiego i Kalskiej. Oboje z dumą ogłosili radosną wiadomość. Ich wspólne zdjęcie na Instagramie, przepełnione miłością zdradza wszystko! A uwagę zwraca zwłaszcza pierścionek na placu Adriany. Od razu posypały się gratulacje! Poznajcie szczegóły!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na nowym zdjęciu przekazują radosną nowinę!

W "M jak miłość" Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już ponad rok po ślubie, ale małżeńska sielanka skończyła się już dawno. Związek Izy i Marcina Chodakowskich przechodzi najpoważniejszy kryzys od chwili gdy się poznali. Nadal się kochają, ich piękne uczucie wcale się nie wypaliło, ale rozwód wisiał już w powietrzu i żeby uratować tę miłość zdecydowali się na separację.

To już pewne, że Iza i Marcin się nie rozwiodą, lecz rozstaną się na dłużej w związku z jej przeprowadzką do Gródka. Już w 1611 odcinku "M jak miłość" Iza rozpocznie nowe życie bez Marcina, ale z dziećmi w miasteczku pod Grabiną. Dopiero wtedy Marcin tak naprawdę zrozumie ile może stracić. Pogodzi się z Izą  wróci do niej? Nie do końca, ale będzie na to spora szansa.

Nie przegap: Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIE Roznerskiego i Kalskiej, pod którym posypały się gratulacje >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Góralskie wesele Pawła i Franki będzie trwało 3 dni! Jeden z gości pobije Zduńskiego - WIDEO

Tyle w "M jak miłość", bo prywatnie u Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej duże zmiany! Zakochane gwiazdy żadnego kryzysu nie przechodzą, choć tak chronią swoją prywatność, że nie opowiadają wszystkim co się u nich dzieje. Plotki o ślubie uwielbianej pary z "M jak miłość" krążą już od dawna. Tak jak i o zaręczynach, które ponoć odbyły się już rok temu we Włoszech. Ani Roznerski ani Kalska nie komentują tych doniesień wprost, choć czasem w wywiadach uchylają rąbka tajemnicy na temat wspólnej przyszłości.

Teraz jednak aktorzy z "M jak miłość" mają powód do radości, którym chwalą się przed całym światem. Na profilach Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej ukazało się wyjątkowe zdjęcie tej pary, na którym wyraźnie widać jak wielka miłość ich łączy. "Bo Ona jest najważniejsza ❤️" - napisał Roznerski u siebie, a Kalska umieściła podobny wpis: "Bo On jest najważniejszy ❤️"

Takie miłosne wyznanie gwiazd "M jak miłość" i zdjęcie, na którym Kalska przytula się ro Roznerskiego, a na jej palcu lśni pierścionek to nie przypadek. Para wzięła bowiem udział w kampanii reklamowej perfum. To ich pierwsza wspólna reklama, w której ogłaszają światu jak mocno się kochają. Nie tylko w życiu prywatnym, ale i w "M jak miłość". Wszyscy fani składają im gratulacje z kolejnego sukcesu.

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Sonda
Czekasz na ślub Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej w prawdziwym życiu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze