M jak miłość. Góralskie wesele Pawła i Franki będzie trwało 3 dni! Jeden z gości pobije Zduńskiego - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Góralskie wesele Pawła i Franki będzie trwało 3 dni! Jeden z gości pobije Zduńskiego - WIDEO

M jak miłość. Góralskie wesele Pawła i Franki będzie trwało 3 dni! Jeden z gości pobije Zduńskiego - WIDEO

2021-10-29 8:00

Im bliżej w "M jak miłość" ślubu Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik), tym więcej szczegółów uroczystości wychodzi na jaw! Po ślubie w drewnianym kościele w Bukowinie Tatrzańskiej, podczas którego dojdzie do zaskakujących zdarzań nowożeńcy Zduńscy będą się bawić z licznymi gośćmi na góralskim weselu w jednej z restauracji. I to przez trzy dni! Ujęcia z planu "M jak miłość" wskazują, że oprócz rodziny Pawła i Franki będzie też góralska kapela, ale na przyjęciu dojdzie do bójki. Bo jeden z gości pobije Zduńskiego. Zobaczcie WIDEO zza kulis "M jak miłość", bo na ten odcinek ze ślubem i weselem trzeba będzie sporo poczekać.

Kiedy ślub Pawła i Franki z "M jak miłość" w telewizji? Co wydarzy się na weselu?

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" nie do końca się uda, bo z relacji z planu wynika, że już w kościele w Bukowinie Tatrzańskiej dojdzie do wydarzeń, których chyba nikt się nie spodziewa. Ale koniec końców Paweł i Franka już wkrótce w "M jak miłość" złożą małżeńską przysięgę przed ołtarzem, powiedzą sobie "tak", ale piękna i szalona góralka zostanie kolejną, czwartą żoną Zduńskiego. Już na ślubie w drewnianym kościele w górach nie zabraknie członków rodziny Franki z Bukowiny, ale wśród gości nie będzie jednej najważniejszej osoby. Górale licznie dopiszą i to oni zadbają o odpowiedni nastrój na przyjęciu weselnym.

Sprawdź też: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1612: Budzyńscy wyrzucą Marzenkę i Andrzejka z siedliska? Teraz to będzie dom Magdy i Andrzeja!

Ale wesele Pawła i Franki w "M jak miłość" też nie będzie tylko radosnym świętowaniem. Zdjęcia i nagrania z planu serialu, które krążą na Instagramie na profilach niemal wszystkich gwiazd, którzy wezmą udział w tym najważniejszym wydarzeniu sezonu w "M jak miłość" nie kłamią! Paweł już na ślubie będzie miał jakiś plaster na czole, a własne wesele Zduński skończy z podbitym okiem. Dlaczego zostanie ranny i kto tak urządzi Pawła? Jakiś krewki członek rodziny Franki czy może jej były narzeczony, bandyta z gór Krzysiek (Michał Chruściel)? To okaże się tuż przed emisją odcinka "M jak miłość" ze ślubem i weselem Pawła.

Z relacji Anny Muchy na Instagramie, czyli z pierwszej ręki, bo przecież Magda będzie świadkową Franki na ślubie w "M jak miłość" wynika, że na weselu dla gości będą serwowane przysmaki kuchni polskiej. Weselne menu w góralskiej knajpie będzie robiło wrażenie, ale aktorzy na planie nie mogli nawet nic spróbować! Bo przecież serialowych rekwizytów nie można jeść, skoro wesele będzie trwało aż trzy dni.

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Góralskie wesele Franki i Pawła w Bukowinie będzie trwało 3 dni! Wydało się nawet co będą jedli goście - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze