M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

2021-10-27 8:42

Na ten ślub w "M jak miłość" czekają wszyscy! Właśnie na planie serialu powstają sceny ślubu Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik), który odbędzie się w drewnianym kościele w Bukowinie Tatrzańskiej. Czy Paweł czwarty raz się ożeni, a przy okazji pierwszy raz złoży przysięgę przy ołtarzu? Na ślubie Pawła i Franki, który w "M jak miłość" widzowie zobaczą dopiero na początku przyszłego roku, nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Katastrofę zapowiedziała świadkowa Magda, czyli Anna Mucha! A pan młody wyjawił, że to nie może się udać. Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu Pawła w "M jak miłość" i gości, którzy pojawią się w kościele! Mamy też WIDEO!

Czy ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" skończy się szczęśliwie i zostaną małżeństwem?

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" właśnie się kręci! To już pewne, że Zduński i jego narzeczona góralka pobiorą się w drewnianym kościele w Bukowinie Tatrzańskiej, a na ślub i wesele w góry zjedzie duża część rodziny Mostowiaków. Wśród gości na ślubie nie zabraknie na pewno rodziny Pawła. Będą Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek, który zostanie świadkiem. Druhna Magda z mężem Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek), ojczym Artur Rogowski (Robert Moskwa) z matką Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i przybrana córka Basia (Gabriela Raczyńska).

Nie wiadomo czy na ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" do Bukowiny pojedzie seniorka rodu Mostowiaków, ukochana babcia Barbara, bo Teresy Lipowskiej nie ma nigdzie w relacjach aktorów z planu serialu na Instagramie. Na pewno Pawłowi i France ślubu udzieli proboszcz (Maciej Damięcki) z Grabiny!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA ze ślubu Pawła i Franki w "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Czy Paweł i Franka w "M jak miłość" powiedzą "tak", złożą przysięgę małżeńską przed Bogiem, w obecności gości, rodziny i przyjaciół? Na szczęśliwe zakończenie nie ma chyba co liczyć. Sam Rafał Mroczek uprzedził widzów, że sam nie wie czy ślub Pawła się uda. O tym, że dojdzie do jakiejś tragedii świadczy także fakt, że Paweł na ślubie będzie ranny w głowę! Emocje podkręciła też Anna Mucha w roli świadkowej. Serialowa Magda wyjawiła na swoim Instagramie, że trzeba się spodziewać mocnych zwrotów akcji na ślubie Pawła i Franki w "M jak miłość".

- Zdradzę wam, że będzie się działo. I nie wszystko pójdzie zgodnie z planem! - powiedziała tajemniczo Mucha.

Gdzie jest kościół, w którym w "M jak miłość" Paweł i Franka wezmą ślub?

Produkcja "M jak miłość" nieźle też wymyśliła góralski ślub Pawła i Franki w Bukowinie Tatrzańskiej. Bo tak naprawdę sceny ślubu wcale nie będą kręcone w górach. Drewniany, zabytkowy kościół to świątynia w Starej Miłosnej w Warszawie. Kościoł z "M jak miłość" to parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa p.w. św. Antoniego!

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze