M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

2021-09-17 20:10

Co za nowina w "M jak miłość"! Wszystko wskazuje na to, że Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) już niebawem w "M jak miłość" będą się cieszyć z powiększenia rodziny. Zanim zakochani wezmą ślub, a Franka zostanie kolejną, czwartą żoną Zduńskiego, dostaną wyjątkową niespodziankę od losu. W życiu tej pary pojawi się cudowne maleństwo, które rozbudzi we France uczucia, o jakie nigdy by się nie podejrzewała. Takiej rewolucji w wątku Franki i Pawła w "M jak miłość" chyba nikt się nie spodziewa. Zobaczcie ZDJĘCIA zza kulis serialu.

Czy w "M jak miłość" Paweł i Franka będą mieli dziecko przed ślubem?

Mimo, że ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" na razie nie dojdzie do skutku, a ich związku zacznie mieszać Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz), która postanowi odzyskać Zduńskiego i idealnie odegra rolę pokrzywdzonej przez los narkomanki, to narzeczonych czeka też wielkie szczęście. Na planie "M jak miłość" właśnie kręcono odcinek, w którym w życiu Franki i Pawła pojawi się urocze maleństwo! Oczywiście nikt, zwłaszcza oni, nie będą się spodziewali takiej niespodzianki, ale z miejsca oszaleją na punkcie nowego członka rodziny. Brzdąc zawładnie sercem Franki, w której rozbudzi wyjątkowe uczucia!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

Oczywiście narodziny dziecka Pawła i Franki w "M jak miłość" to jak na razie bardzo odległa przyszłość. To jednak nie zmienia faktu, że zakochani poczują się jak prawdziwi rodzice cudownego stworzenia, jakim obdaruje ich bliska osoba. Za kulisami "M jak miłość" Dominika Kachlik pokazała sceny jak stryj Franki, krewki góral z Bukowiny Tatrzańskiej Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) wręcza jej w prezencie ślicznego, białego szczeniaczka!

To właśnie mały piesek w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku przyszłego roku wywróci życie Franki i Pawła do góry nogami. W ich mieszkaniu zapanuje radość, połączona z wielkim chaosem. Kachlik pochwaliła się przepięknymi ujęciami, na których Franka przytula pieska, najczulej jak tylko potrafi.

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego go zostawiła! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

Wygląda na to, że w "M jak miłość" intrygi Majki, by rozdzielić Pawła i Frankę, za nic w świecie nie dopuścić do ich ślubu, na razie nie przyniosą żadnych rezultatów. Narzeczeni nie rozstaną się, a Paweł będzie się spodziewał po swojej byłej ukochanej wszystkiego najgorszego. Już raz boleśnie go zraniła, rzucając Zduńskiego i znikając na wiele lat bez śladu. Najgorsze jednak będzie to, że Majka już w 1604 odcinku "M jak miłość" zacznie nadużywać dobroci Franki, która przyjmie ją do pracy w bistro "Nasz Zielony Sad". Poczuje się tutaj jak u siebie, jednocześnie będzie skrywała niebezpieczny sekret. 

Sonda
Czy Paweł i Franka w "M jak miłość" będą kiedyś mieli dziecko?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze