M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego go zostawiła! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

2021-09-14 21:45
M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego go zostawiła! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego go zostawiła! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

W 1604 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) pozna prawdę, dlaczego jego miłość z Majką (Laura Samojłowicz) dobiegła końca. Przypomnijmy - dawna kochanka zostawiła Zduńskiego bez jednego słowa i zniknęła. Do dziś Paweł nie wie dlaczego, ale Majka wróci i postanowi wszystko mu wyjaśnić. Właśnie teraz, kiedy Zduński układa sobie szczęśliwe życie z Franką (Dominika Kachlik) i w jego życiu zapanował spokój, Majka wraca jak upiór z przeszłości. Dosłownie, bo piękna niegdyś dziewczyna jest teraz zaniedbaną, brudną kobietą bez pracy i domu, za to uzależnioną od narkotyków! W 1604 odcinku "M jak miłość" okaże się, czego była kochanka tak naprawdę chce od Pawła! Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1604 odcinku "M jak miłość" nareszcie dowiemy się po co do życia Pawła znów wkroczyła Majka. Dawna kochanka pojawia się w nowym sezonie "M jak miłość" głodna, brudna i obdarta, a po dawnej urodzie niewinnej dziewczyny ślad zaginął. Jednak serce Pawła drgnie, kiedy zrozumie, że dawna miłość jest tuż obok niego. Czy o to właśnie chodzi Majce?

W 1597 odcinku "M jak miłość" zobaczymy Majkę po raz pierwszy po latach. Trudno będzie poznać dawną piękność, zwłaszcza, że będzie czaić się zakapturzona pod bistro Kingi. W końcu wejdzie do lokalu i oznajmi France wprost, że jest głodna, a narzeczona Pawła ją nakarmi. Przy okazji wysłucha też zwierzeń bezdomnej Majki, a wieczorem kobieta stanie na progu ich mieszkania! Ostatecznie Franka zaoferuje kobiecie w kłopotach pracę w bistro, a przy okazji wyjdzie na jaw, że Paweł i Majka byli kiedyś kochankami. I tak dojdzie do tego, że  1604 odcinku "M jak miłość" silniejsza już Majka pojawi się w rowerowni Pawła i będzie miała tylko jeden cel. Jaki?    

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

M jak miłość, odcinek 1597: Narkomanka Majka zacznie nękać Pawła. Pożałuje rozstania
M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

Paweł w 1604 odcinku "M jak miłość" zostanie przez Majkę dosłownie "zalany"... miłością. Dzisiejsza narkomanka wyjmie ich pamiątkowe zdjęcie i zacznie błagać go o wybaczenie! 

- Wszędzie cię szukałem. Ja, Kuba (Przemysław Cypriański) - odpowie Majce Paweł z pretensją w głosie. 

I w tym momencie 1604 odcinka "M jak miłość" Zduński pozna całą prawdę o losach swojej kochanki. Majka wyjaśni mu, że nie mógł jej znaleźć, bo wyjechała z matką do Austrii, a potem jeszcze dalej, do Indonezji. Tam matka Majki umarła, co na zawsze odmieniło życie dziewczyny. 

- Każdego dnia budziłam się z myślą, że do ciebie zadzwonię... - wyzna Pawłowi Majka, patrząc głęboko w oczy.

Pewne jest, że Majka wróci do "M jak miłość" aby ostro namieszać w życiu Zduńskiego. dzisiejsza narkomanka żyje przeszłością i nie przyjmuje do wiadomości zmian, które zaszły w życiu Zduńskiego podczas jej nieobecności. I ujawniamy, że cała rodzina będzie miała przez nią wielkie kłopoty! 

Czytaj także: Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!
M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze