Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

i

Autor: MTL Maxfilm Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

2021-10-14 22:27

Mikołaj Roznerski na planie "M jak miłość" zapowiedział zmiany, które dotkną nie tylko jego bohatera Marcina, ale także dzieci Chodakowskiego i Izy (Adriana Kalska)! Wszyscy czekają na kolejne doniesienia o rozwodzie Izy I Marcina z nadzieją, że para jednak się pogodzi. Nie bez powodu aktor z "M jak miłość" wybrał akurat ten dzień, by ogłosić nowe otwarcie w życiu rodziny Chodakowskich. Pokazał zdjęcie dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), którzy będą wyglądali inaczej, a przy okazji przekazał złe wieści dla wszystkich widzów. Poznajcie szczegóły!

Co będzie z Izą i Marcinem i ich dziećmi w "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski uprzedził fanów "M jak miłość", że nastąpią duże zmiany w serialu! Na swoim Instagramie aktor nie mógł nie odnieść się do niepokojących doniesień, że "M jak miłość" będzie emitowane tylko raz w tygodniu, a już we wtorek, 12.10.2021, nie będzie emisji kolejnego odcinka! Powodem jest decyzja TVP, która nikogo nie powinna dziwić. Wszystko przez ważne wydarzanie tego dnia, czyli mecz Albania-Polska w Jedynce! Widzowie na nowy odcinek "M jak miłość" będą musieli poczekać aż do następnego poniedziałku, a Roznerski, którego na Instagrami obserwuje blisko 580 tysięcy osób postanowił wyciszyć nieco emocje z tym związane. Na pocieszenie pokazał zdjęcie ekranowych dzieci, czyli Szymka i Mai.

Nie przegap: Roznerski bez Kalskiej w M jak miłość. Jeden szczegół ujawnia całą prawdę o rozwodzie Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

Sprawdź też: Zakochali się w M jak miłość, a teraz Krystian Wieczorek pokazał wyjątkowe zdjęcie żony. Ten czuły gest na brzuchu Marii zdradza wiele - ZDJĘCIE

"Podobno dziś nas, @mjakmilosc.official nie ma bo reprezentacja walczy ?? Dobrze niech walczy i wywalczy trzymamy kciuki ? Stachu to mały Kibic i Laura to mała Kibicka i Ja stary Kibic ??‍♀️ A My się widzimy 18.10 o stałej porze ❤️ Pięknego dnia Wam ,Pięknych wrażeń Wam ❤️❤️" - napisał w specjalnym przesłuchaniu do widzów Mikołaj Roznerski.

Ale główny powód, dla którego na planie "M jak miłość" Roznerski zamieścił zdjęcie Szymka i Mai jest inny! W ten sposób ekranowy Marcin chciał przygotować widzów na nachodzące zmiany w rodzinie Chodakowskich. Na szczęście nie chodzi jednak o to, że dzieci Izy i Marcina będą grali inni aktorzy. Roznerski uprzedził jednak, że zapowiada się "nowe otwarcie", nowy rozdział w życiu Chodakowskich w związku z separacją Izy i Marcina.

To już pewne, że w 1611 odcinku "M jak miłość", którego emisja we wtorek, 2.11.2021, Iza razem z Szymkiem i Mają wyprowadzi się do Gródka, gdzie rozpocznie pracę w lokalnej gazecie "Głos Gródka". Wygląda na to, że Marcin zostanie sama w Warszawie i wróci co mieszkania, w którym jeszcze tak niedawno byli całą czwórką bardzo szczęśliwi. To jednak nie oznacza, że Marcin nie będzie już widywał dzieci.

"Pani Bond i Pan Bond ????❤️ "Nowe otwarcie !!!"?❤️ - napisał Roznerski pod zdjęciem Stasia Szczypińskiego i Laury Jankowskiej, specjalnie wystrojonych do jednej ze scen.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Sonda
Lubisz oglądać w "M jak miłość" sceny z dziećmi Izy i Marcina?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze