Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata pozna największy sekret Radwana! Nie będzie mogła zrozumieć jego decyzji

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata pozna największy sekret Radwana! Nie będzie mogła zrozumieć jego decyzji

Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata pozna największy sekret Radwana! Nie będzie mogła zrozumieć jego decyzji

2021-12-15 20:53

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” wiadomość o niespodziewanym powrocie Piotra Gawryły (Marek Bukowski) spadnie na Krzysztofa (Mateusz Damięcki) jak grom z jasnego nieba! Radwan myślał, że jest już na dobrej drodze do odzyskania syna Kuby (Wiktor Trojan), ale powrót jego największego rywala oznaczał, że kolejny raz będzie musiał pogodzić się ze stratą Kuby! W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek będzie w fatalnej formie, co nie ujdzie uwadze Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra), która przyciśnie go do muru! Wtedy Radwan zdradzi jej swoją największą tajemnicę, która aż zwali ją z nóg! Woźnicka będzie oburzona jego postępowaniem!

"Na dobre i na złe" odcinek 827 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek zapozna Agatę z Joanną Gawryło (Monika Kaleńska), która będzie mocno zdziwiona tym, że Piotr znalazł sobie tak młodą i atrakcyjną żonę! Od razu zacznie wypytywać ją, co słychać u jej męża, którego od lat nie widziała. To właśnie wtedy Joanna zdradzi im, że Piotr dość niespodziewanie zdecydował się na powrót do Polski i zjawi się na warszawskim lotnisku jeszcze tego samego dnia! Ta wiadomość w 827 odcinku „Na dobre i na złe”  kompletnie zbije z tropu Radwana, który zrozumie, że to już jego koniec walki o syna, gdyż powrót Piotra sprawi, że znów straci go na zawsze, a przecież miał już Joannę na widelcu!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 828: Porażający błąd Agaty! Beger to wykorzysta i pozbędzie się rywalki – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Agata poznaje największą tajemnicę Radwana w 827 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan w ogóle nie będzie mógł skupić się na pracy, gdyż z tyłu głowy ciągle będzie myślał o swojej porażce. Jego zły stan nie umknie uwadze Agaty, która postanowi wybadać, co jest z nim nie tak! Jak podaje swiatseriali.interia.pl Woźnicka będzie podejrzewać, że Krzysiek tak bardzo boi się jego powrotu, gdyż kolejny raz zakochał się w jego kobiecie, ale prawda okaże się zupełnie inna!

- Żona Piotra, ładna. Masz jakąś dziwną skłonność do jego żon! Co, myślisz, że w tym szpitalu coś się ukryje? Najpierw Hana, teraz Aśka – wytknie mu.

- Przyjaźnimy się. W sensie kolegujemy - zapewni ją, ale Agata mu nie uwierzy.

Jeszcze w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek będzie tak załamany powrotem swojego największego rywala w walce o Kubusia, że widząc upartość Agaty, w końcu jej wszystko wyśpiewa! Radwan przyzna jej się, że w tym przypadku wcale nie chodzi o Joannę, ale o Kubusia, który jest jego biologicznym synem!

- Krzysiek? Coś się dzieje? – spyta zaniepokojona Agata.

- Nic – rzuci szybko.

- No, widzę – skwituje.

- Nie sądziłem, że Gawryło wróci. Boję się, że zabierze Kubę gdzieś daleko i że nie będę znowu miał kontaktu z synem – w końcu się przyzna.

- Z synem?... A Aśka wie, że ty jesteś ojcem Kuby? – spyta mocno zaskoczona.

- Skąd! Nic jej o mnie nie powiedział – odpowie wkurzony.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 828: Szczepan odejdzie z Leśnej Góry?! Maks zwolni ukochanego Agaty, żeby się odegrać

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata będzie oburzona tym, że Krzysiek przez tyle czasu ukrywał prawdę i nie powiedział o niczym Joannie! Da mu jasno do zrozumienia, że powinien zmienić swoją taktykę i o wszystkim jej powiedzieć, ale on kolejny raz stchórzy! Choć słowa Woźnickiej dadzą mu mocno do myślenia!

- Dlaczego ty jej nie powiedziałeś? Krzysiek czekasz aż sama się dowie? – zdziwi się Agata, ale Krzysiek nie zdoła już na to nic odpowiedzieć, gdyż w tym momencie do gabinetu wejdzie Joanna!

Dość niespodziewanie w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek w końcu zbierze się na odwagę i za radą Agaty postanowi wyznać Joannie prawdę, że jest ojcem Kuby! Niestety nie zdoła jej tego powiedzieć, gdyż sytuacja diametralnie się zmieni! Zrozpaczona Aśka wyzna mu, że Piotr zaginął w Afryce i nie ma z nim żadnego kontaktu, gdyż zostawił w bazie wszystkie swoje rzeczy…

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 827: Piotr Gawryło zaginął w Afryce! Joanna nie będzie wiedziała gdzie jest Piotr i ukryje prawdę przed synem Kubą

Na dobre i na złe, odcinek 827: Powrót Piotra Gawryły! Znów zabierze Radwanowi syna?
Najnowsze