Na dobre i na złe, odcinek 833: Oświadczyny Falkowicza! Profesor znajdzie Edziowi nową mamę

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 833: Oświadczyny Falkowicza! Profesor znajdzie Edziowi nową mamę

Na dobre i na złe, odcinek 833: Oświadczyny Falkowicza! Profesor znajdzie Edziowi nową mamę

2022-02-02 21:10

W 833 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz (Michał Żebrowski) postanowi stworzyć Edziowi (Ksawery Sudoł) prawdziwy dom i kochającą rodzinę! Po tragicznej śmierci Kasi (Ilona Ostrowska) w wybuchu w Leśnej Górze, maluch nie zaznał matczynej miłość, dlatego Andrzej uzna, że najwyższa pora to zmienić! W 833 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz zdecyduje się na poważny krok i oświadczy się kobiecie, która umie zająć się Edziem jak mało kto! Czy profesor zostanie przyjęty i w jego życiu kolejny raz zabiją ślubne dzwony? Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 833 - środa, 2.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 833 odcinku „Na dobre i na złe” dojdzie do konfrontacji dwóch rodzin. Falkowicz w końcu odkryje, że w szpitalu w Leśnej Górze doszło do fatalnej pomyłki, w wyniku której jego prawdziwy syn trafił do Bolka (Sławomir Zapała) i Marianny (Magdalena Kajrowicz), a ich dziecko – w ręce profesora. Andrzej nie będzie miał innego wyboru i będzie musiał powiedzieć im prawdę. Wiadomość o zamianie dzieci wstrząśnie nie tylko nim, ale również jak podaje swiatseriali.interia.pl rodziną Bolka, która nie będzie chciała oddać Brajanka, Falkowiczowi, a co gorsza, jak podaje swiatseriali.interia.pl, Marianna uzna, że Edzio również nie powinien dalej przebywać pod opieką profesora! W 833 odcinku „Na dobre i na złe” zdanie żony podzieli Bolek, który wprost wygranie Falkowiczowi, że chłopcy będą mieli lepsze warunki rozwoju w ich domu niż Andrzeja, czym aż doprowadzą go do czerwoności!

- Z jakiej racji mam wam oddać syna?! – zagotuje się profesor.  

- Z racji niewątpliwych zalet, jakie posiada nasza rodzina! Duży dom, lokaty, domek letniskowy nad jeziorem... I najważniejsze: będą mieli pełną rodzinę, mamę i tatę – wyliczy mu Bolek.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 832: Niespodziewany zwrot w relacjach Agaty i Maksa! Dla niej zrezygnuje z konkursu na dyrektora szpitala? - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ konfrontację Falkowicza z rodziną Bolka w 833 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 833 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz uzna, że nie może tego tak zostawić i zdecyduje się spełnić największą zaletę, jaką wyliczył mu Bolek! Faktycznie od czasu tragicznej śmierci Kasi w wybuchu w Leśnej Górze, profesor został sam. Trudno mu się dziwić. Nigdy nie pogodził się z odejściem żony, którą kochał jak wariat. Samotne ojcostwo i trudy, związane z wychowaniem niesfornego Edzia nie sprzyjały szukaniu kolejnej kandydatki na żonę! Jednak argument Bolka w 833 odcinku „Na dobre i na złe” zmieni wszystko i Falkowicz dla dobra dziecka będzie gotowy na kolejny ślub! Jego wybór padnie na Jadzię (Aldona Jankowska), która jako jedna z nielicznych potrafiła dotrzeć do Edzia, który również związał się z opiekunką wyjątkową więzią!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

W 833 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej nie będzie marnował czasu i poprosi Jadzię o rękę! Zaskoczona opiekunka zacznie szukać sobie wymówki, ale profesor znajdzie odpowiedź na każdy jej argument!

- Pani Jadwigo... Czy zostanie pani moją żoną? - zapyta, gdy tylko Jadzia pojawi się w pracy.

- Ja mam męża! - przypomni mu.

- Przecież się pani chce rozwieźć – zauważy.

- Ale ja pana nie kocham! – przyzna Jadzia.

- Nie musi pani – uspokoi ją profesor, czym zszokuje ją jeszcze bardziej!

W pewnym momencie w 833 odcinku „Na dobre i na złe” Jadzia pomyśli, że Andrzej oszalał, jednak będzie on śmiertelnie poważny. Dla dobra dzieci będzie gotowy na wszystko i nigdy nie pozwoli odebrać sobie swojego syna, nawet jeżeli kosztem tego miałoby być kolejne małżeństwo z kobietą, której sam nie kocha!

- Pan profesor dobrze się czuje? – zapyta wprost.

- Najważniejsze, że kocha pani Edzia i Brajanka. Razem zapewnimy im dobre wychowanie, dom, rodzinę... – wytłumaczy jej. Czy Jadzia zgodzi się zostać żoną Falkowicza i razem z nim stworzyć dla chłopców prawdziwy dom? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 831: Michał zabije człowieka?! Wilczewski dostanie ataku szału i zrzuci go z wiaduktu – ZDJĘCIA

Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze