Na dobre i na złe, odcinek 832: Niespodziewany zwrot w relacjach Agaty i Maksa! Dla niej zrezygnuje z konkursu na dyrektora szpitala? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 832: Niespodziewany zwrot w relacjach Agaty i Maksa! Dla niej zrezygnuje z konkursu na dyrektora szpitala? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 832: Niespodziewany zwrot w relacjach Agaty i Maksa! Dla niej zrezygnuje z konkursu na dyrektora szpitala? - ZDJĘCIA

2022-01-19 22:05

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Tomasz (Antoni Sałaj) przypomni sobie, jak Maks (Tomasz Ciachorowski) kazał mu bacznie patrzeć na ręce Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) i informować go o każdym jej przewinieniu. Jacyno doniesie Begerowi o kuriozalnym błędzie lekarskim Woźnickiej, który może ją sporo kosztować, szczególnie w kontekście walki o fotel dyrektora szpitala! W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Maks nie wykorzysta tej informacji przeciwko byłej kochance, a wręcz przeciwnie! Będzie tak zirytowany zachowaniem Jacyno i natychmiast go wyprosi! Nie będzie mógł zrozumieć jego podłości!

"Na dobre i na złe" odcinek 832 - środa, 26.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Tomasz zda sobie sprawę, że jego dni w Leśnej Górze są już policzone po aferze, w jaką wpędzi szpital w 830 odcinku „Na dobre i na złe”! Jacyno opublikuje na swoim blogu informację, że w ich szpitalu przebywa znana influencerka i oczywiście zrobi to, nie pytając jej o zgodę, w efekcie czego wywoła prawdziwy skandal! Urażona Zuza (Ina Sobala) od razu poskarży się swojemu prawnikowi, Filipowi (Aleksandar Milićević), który obieca jej, że oskubie z kasy nie tylko samego lekarza, ale i cały szpital! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 832 odcinku „Na dobre i na złe” Jacyno wpadnie na pomysł, jak uchronić się przed zwolnieniem i od razu przypomni sobie, jak Maks kazał mu szpiegować Agatę! Postanowi wykorzystać jej błąd, aby ocalić swoją posadę w Leśnej Górze, jednak reakcja Begera na jego donos mocno go zdziwi!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Beger dowiaduje się o błędzie Agaty w 832 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Tomasz zjawi się w gabinecie Maksa ze specjalnym newsem, który raz na zawsze może pogrzebać szanse Agaty na zostanie dyrektorem szpitala! Jacyno zda sobie sprawę, że niepodważalny hak, jaki znalazł na Agatę jest jego ostatnią deską ratunku, gdyż tak bardzo jej potknięć potrzebował Maks, który jest jej jedynym konkurentem w walce o fotel dyrektora Leśnej Góry! Jacyno bez ogródek wyzna starszemu koledze, że wreszcie znalazł coś na jego konkurentkę!

 - Chciał pan koniecznie, żebym znalazł coś, co skompromitowałoby panią Woźnicką jako lekarza... - zacznie Jacyno, ale Beger nie da mu dokończyć zdania.

- Ty chyba mnie źle zrozumiałeś – zaprzeczy i doda, że prosił, aby poinformować go, gdy na jej oddziale zdarzy się coś ciekawego, co bardzo mocno podkreśli.

- Czy ty coś innego sugerujesz? – dopyta.

Wtedy w 832 odcinku „Na dobre i na złe” Jacyno wyciągnie z kieszeni telefon i pokaże Begerowi zdjęcie testu na HIV Bolka (Sławomir Zapała), który Agata wykonała wbrew jego zgody, co nigdy nie powinno się zdarzyć! Tomasz zacznie triumfować, jednak Maks szybko sprowadzi go na ziemie! Nie będzie mógł zrozumieć, że chłopak ma taki tupet i natychmiast wyrzuci go z gabinetu!

- Pani doktor wykonała test pacjentowi, ale nie zapytała go o zgodę, a powinna – wyjawi mu.

- Jesteś zwykłym gnojkiem! Wynoś się! – krzyknie wzburzony.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 830: Matylda wyprze się Falkowicza dla Michała! Nie będzie chciała być częścią jego rodziny

Chwilę później w 832 odcinku „Na dobre i na złe” w gabinecie Maksa zjawi się również sama Agata, która poprosi go o pomoc! Beger oczywiście nie będzie mógł się powstrzymać i zacznie cieszyć się, że była kochanka go potrzebuje, jednak Woźnicka szybko sprowadzi go na ziemię! Nie pozostanie mu już nic innego jak tylko pomoc w diagnostyce Liny (Izabela Perez)!

- Dawno pani u mnie nie było, ale, jak widać, coś tutaj panią ciągnie - zakpi z niej.

- Jedyne, co mnie tu ciągnie, to żeby cię stąd jak najszybciej wykopać – Agata szybko go zgasi.

- Potrzebuję twojej konsultacji – doda po chwili.

- A więc jednak jestem potrzebny - uśmiechnie się Maks, a po czym spojrzy na wyniki.

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Maks nie powie Agacie nic o donosie Tomasza, jednak Jacyno tak łatwo nie da za wygraną i sam powie o wszystkim Woźnickiej! Oczywiście skłamie jej, że Beger kazał mu ją szpiegować, a on odmówił! Tuż po chwili Beger wezwie go do swojego gabinetu! Co tym razem usłyszy? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 831: Okrutny podstęp Falkowicza! Tak odkryje, że Edzio nie jest jego synem – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze