Na dobre i na złe, odcinek 830: Matylda wyprze się Falkowicza dla Michała! Nie będzie chciała być częścią jego rodziny

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 830: Matylda wyprze się Falkowicza dla Michała! Nie będzie chciała być częścią jego rodziny

Na dobre i na złe, odcinek 830: Matylda wyprze się Falkowicza dla Michała! Nie będzie chciała być częścią jego rodziny

2022-01-12 22:07

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz (Michał Żebrowski) postanowi wrócić do swoich korzeni i zabierze swoich najbliższych w rodzinne strony! Niestety pomysł wyjazdu na Kaszuby nie wszystkich ucieszy i swój zdecydowany sprzeciw wobec niego wyrazi Matylda (Amelia Czaja), która nie będzie chciała jechać do rodziny profesora razem z Edziem (Ksawery Sudoł) i Jadzią (Aldona Jankowska)! W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej stanie na głowie byleby tylko przekonać do wyjazdu córkę zmarłej Kasi (Ilona Ostrowska), jednak ona będzie nieugięta i przypomni mu, że to nie on jest jej ojcem tylko Michał (Mateusz Janicki) i na taką wyprawę może się wybrać tylko z nim!

"Na dobre i na złe" odcinek 830 - środa, 12.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz wpadnie na pomysł, aby odwiedzić swoich krewnych, którzy osiadli na Kaszubach. Profesor uzna, że to dobry moment, szczególnie, że po narodzinach Edzia, jego ród nie wygaśnie, gdyż maluch będzie jego przedłużeniem. Andrzej stwierdzi, że to najwyższa pora, aby zapoznać go z resztą rodziny, jednak jeszcze ciagle nie będzie wiedział, że tak naprawdę Edzio nie jest jego synem, a Brajanek (Franciszek Kurek), którym zajmują się Marianna (Magdalena Kajrowicz) i Bolek (Sławomir Zapała). W 830 odcinku „Na dobre i na złe” chęć wyjazdu na przepiękne Kaszuby od razu wyrazi Jadzia, która pojedzie z nimi jako opiekunka Edzia! Jedynie Matylda nie podzieli ich entuzjazmu i wcale nie będzie chciała jechać w rodzinne strony profesora!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 831: Okrutny podstęp Falkowicza! Tak odkryje, że Edzio nie jest jego synem – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Matylda wypiera się Falkowicza w 30 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej będzie naciskał na Matyldę, aby wspólnie z nim, Edziem i Jadzią wybrała się w jego rodzinne strony! Niestety jego argumenty nie będą trafiać do córki tragicznie zmarłej Kasi, która da mu jasno do zrozumienia, że nie ma po co jechać w jego rodzinne strony, które jej tak naprawdę nie dotyczą! Przecież to nie Andrzej, a Michał jest jej biologicznym ojcem i jak już to jego lud powinna poznawać! Z drugiej strony nastolatka jako jedyna zrozumie, co obecnie przeżywa Michał, który po odwołanym ślubie z Hanią (Marta Żmuda Trzebiatowska) kompletnie się załamał! Jego córka w 830 odcinku „Na dobre i na złe” uzna, ze to nienajlepszy moment na wyjazdu i wprost wygranie to Falkowiczowi, któremu po jej słowach aż mina zrzędnie!

- Matylda, ty też powinnaś pojechać. To jest twój lud, twoje bogactwo, twoje dziedzictwo. Kto czerpie ze źródła, ten nie tapla się w błocie – wyjaśni jej Falkowicz.

- Mój lud ma na imię Michał! Ma teraz problemy i muszę tu zostać – przypomni mu Matylda.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

Jeszcze w 830 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz spróbuje zrobić wszystko, aby Matylda zmieniła zdanie, ale niestety mu się to nie uda! Jego próby tylko rozbawią córkę Kasi, która mimo wszystko nie zdecyduje się na wyjazd z przyszywanym ojcem w jego rodzinne strony!

- Ale my są Kaszubami – spróbuje jeszcze raz ją przekonać, ale bezskutecznie.

- Okej – zaśmieje się, ale nie zmieni zdania.

- Trzymaj się kochana, trzymaj się – pożegna ją Jadzia, ale Andrzej ciągle nie będzie mógł dojść do siebie po jej odmowie.

Jednak w 830 odcinku „Na dobre i na złe” nawet sam Falkowicz dość szybko zapomni o Matyldzie, o której nie wspomni nawet słowem, gdy będzie przedstawiał Edzia i Jadzię swoim krewnym z Kaszub!  

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 831: Michał zabije człowieka?! Wilczewski dostanie ataku szału i zrzuci go z wiaduktu – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 830: Falkowicz na Kaszubach odnajdzie prawdziwą rodzinę! Wyjdzie na jaw jak się naprawdę nazywa
Najnowsze