Na dobre i na złe, odcinek 834: Falkowicz po porwaniu Edzia straci syna na zawsze. Sąd odbierze dziecko nie tylko jemu? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 834: Falkowicz po porwaniu Edzia straci syna na zawsze. Sąd odbierze dziecko nie tylko jemu? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 834: Falkowicz po porwaniu Edzia straci syna. Sąd odbierze dziecko nie tylko jemu? - ZDJĘCIA

2022-02-02 21:35

W 834 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) zgłosi się na policję, że jego syn Edzio (Ksawery Sudoł) został porwany! To żona Bolka (Sławomir Zapała), Marianna (Magdalena Kajrowicz) porwie Edzia, który jest jej biologicznym dzieckiem, a także Brajanka Krystianka (Franciszek Kurek), prawdziwego syna profesora. Do domu Falkowicza w 834 odcinku "Na dobre i na złe" wkroczy policja i opieka społeczna. Wściekły Falko oskarży Bolka, że działa w zmowie z własną żoną, żeby odebrać mu Edzia! Ale sytuacja zamienionych dzieci skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy w sprawę wmiesza się policja i sąd. A to oznacza, że Falkowicz może stracić syna na zawsze!

"Na dobre i na złe" odcinek 834 - środa, 9.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Porwanie Edzia i Brajanka w 834 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miało fatalne skutki nie tylko dla ojców, ale dla całych rodzin zamienionych w szpitalu dzieci. Tuż po tym jak Marianna zabierze synów i ucieknie, zdesperowany Andrzej zawiadomi policję, że jego syn został uprowadzony! I nie będzie miał na myśli tylko Edzia, którego pokochał jak własne dziecko, lecz również Brajanka! Wściekły Bolek w 834 odcinku "Na dobre i na złe" całą złość skieruje przeciwko Falkowiczowi, któremu zarzuci, że napuścił policję na jego żonę. Ale profesor nie będzie mógł postąpić inaczej. Bo przecież Bolek będzie chciał zabrać mu Edzia i wychować go razem z Brajankiem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: "Nowe dziecko" w domu Kamila i Anity! Takiej zmiany u Gryca nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

Policjanci w 834 odcinku "Na dobre i na złe", którzy przyjmą zgłoszenie o porwaniu Edzia i Brajanka pogubią się, który chłopiec jest synem lekarza, a który gwiazdora disco polo. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Marianna nie będzie odpowiadała na telefony ani męża, ani profesora, więc Falowicz uzna, że Bolek jest z nią w zmowie, ukartowali porwanie razem, żeby odebrać mu syna - tego, którego kocha i tego prawdziwego. Obaj ojcowie w 834 odcinku "Na dobre i na złe" wprowadzą takie zamieszanie, zaczną się tak przekrzykiwać, że kochają nad życie synów, że funkcjonariusz wezwą wsparcie - pomoc społeczną.

Po porwaniu Edzia i Brajanka w 834 odcinku "Na dobre i na złe" policja nie będą w stanie wyjaśnić, co tak naprawdę stało się z rzekomo uprowadzonymi chłopcami, kto jest prawdziwym rodzicem, a kto nie. Jeden z policjantów zacznie spisywać raport i uprzedzi obydwu ojców, że ich spór o dzieci może rozstrzygnąć sąd!

- Sąd może zażądać badań psychiatrycznych i psychologicznych, aby sprawdzić, czy jesteście państwo poczytalni i czy jesteście w stanie zająć się dziećmi - uprzedzi Falkowicza i Bolka.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz straci córkę na zawsze! Wyjedzie do Gruzji i tam zobaczy to na własne oczy

Po kilku godzinach w 834 odcinku "Na dobre i na złe" Marianna wróci z synami do domu Falkowicza. Zrozumie bowiem jak wielki błąd popełniła zabierając dzieci z dala od Andrzeja, który też cierpi z powodu zamiany synów. Bolek zacznie przekonywać przybyłą na miejsce pracownicę opieki społecznej, że dzieciom nie dzieje się żadna krzywda, bo przecież są już u siebie.

Ale wszyscy w 834 odcinku "Na dobre i na złe" usłyszą, że teraz sąd zdecyduje co się stanie z Edziem i Brajankiem, czy będzie trzeba znów zamienić dzieci, a może będzie jakieś inne rozwiązanie tej trudnej sytuacji. - Zgłoszenie jest już w systemie, wasze rodziny są pod obserwacją - zapowie pracownica społeczna Saska (Anna Bonna).

Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie
Najnowsze