M jak miłość, odcinek 1634: Nowe dziecko w domu Kamila i Anity! Takiej zmiany u Gryca nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1634: "Nowe dziecko" w domu Kamila i Anity! Takiej zmiany u Gryca nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1634: "Nowe dziecko" w domu Kamila i Anity! Takiej zmiany u Gryca nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

2022-01-25 21:22

W 1634 odcinku "M jak miłość" rodzina Kamila (Marcin Bosak), Anity (Melania Grzesiewicz) i Poli (Hania Nowosielska) powiększy się niespodziewanie o kolejne "dziecko"! I nie chodzi wcale o to, że Anita będzie w ciąży albo okaże się, że Kamil ma jeszcze jedno dziecko z jakąś inną kochanką. W domu Gryca przy Deszczowej zamieszka wymagający opieki, troski, zupełnie niedojrzały i nieodpowiedzialny Adam Werner (Jacek Kopczyński), który do tego zostanie ranny w wypadku. 6-letnia Pola będzie mniej absorbująca niż Werner, który w 1634 odcinku "M jak miłość" wprowadzi się do Kamila i Anity, bo straci dom i nie będzie miał się gdzie podziać.

"M jak miłość" odcinek 1634- wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Duże zmiany w 1634 odcinku "M jak miłość" czekają Kamila, Anitę i Polę, którzy mają za sobą koszmarne przeżycia związane z porwaniem dziewczynki przez jej matkę. Powoli uda im się zapomnieć o tej traumie i całą trójką wybiorą się nawet do Bukowiny Tatrzańskiej na ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). Gryc zabierze w góry nie tylko ukochaną, ale i córkę, bo nie będzie sobie wyobrażał, by 6-latka miała zostać pod opieką kogoś obcego. Nie po tym co przeszli. Ale rodzinny wyjazd w 1634 odcinku "M jak miłość" zniszczy jej Werner, który po rozstaniu z Sandrą (Anna Oberc) będzie potrzebował przyjaciela! Kamil będzie dla niego ostatnią deską ratunku.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: Przez tragiczny wypadek Kamil, Anita i Pola nie dojadą na ślub Pawła i Franki do Bukowiny - WIDEO

Właśnie dlatego w 1634 odcinku "M jak miłość" Kamil razem z Anitą przygarną Wernera do domu Gryca. Adam nie będzie miał gdzie mieszkać, kiedy Sandra wyrzuci go ze swojego mieszkania, a lokatorzy w jego domu będą mieli podpisaną umowę wynajmu aż na kilka miesięcy. Oczywiście porzuconego prawnika stać na wynajęcie pokoju w hotelu, czy jakiejś kawalerki, ale w 1634 odcinku "M jak miłość" Adam będzie w takiej rozsypce, że bez wsparcia Kamila i Anity zupełnie sobie nie poradzi. Jak dziecko, które wymaga troski i pocieszenia w trudnej chwili.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1634: Basia zaskoczy wszystkich na ślubie Pawła! Będą patrzyli tylko na córkę Zduńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

Przed Grycem i jego dziewczyną w 1634 odcinku "M jak miłość" trudne wyzwanie - zająć się załamanym Wernerem na tyle skutecznie, aby jak najszybciej się od nich wyprowadził. Ale wcale nie będzie to takie łatwe, a zmiany jakie nastąpią w rodzinie Kamila, Anity i Poli dla wszystkich będą sporym zaskoczeniem. Co ciekawe Kamil w 1634 odcinku "M jak miłość" weźmie na siebie próbę pogodzenia Wernera z Sandrą, lecz odbije się od ściany. Bo Adam nic się nie zmieni, nie zgodzi się na ślub z Sandrą, poważny związek, a kobieta będzie miała go już dosyć.

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
M jak miłość na planie. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Adam Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
Najnowsze