Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Tajemnica Miłosza wyjdzie na jaw?! Ma obsesję na punkcie badań, bo cierpi na poważne zaburzenia

2023-06-15 9:34

Kim jest Miłosz z "Na dobre i na złe", którego gra Mikołaj Roznerski? Czy w nowym sezonie wyjaśni się dlaczego ekscentryczny laborant ze szpitala w Leśnej Górze jest tak podobny do zmarłego Piotra Korbana, czemu tak fascynuje go mikrobiologia i ma wręcz obsesję na punkcie badań, dłubania przy mikroskopie? Pewną teorię na temat swojego bohatera podsuwa sam Roznerski, który sugeruje, że Miłosz cierpi na zaburzenia rozwoju umysłowego i to może być nawet niestwierdzony zespół Aspergera! W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2023 szykuje się spory wątek z Miłoszem i wiele się wyjaśni!

Dlaczego Miłosz z "Na dobre i na złe" tak dziwnie się zachowuje? Mikołaj Roznerski rozwiał wątpliwości!

Miłosz z "Na dobre i na złe" zastąpił w obsadzie serialu nieżyjącego już Piotra Korbana. Mikołaj Roznerski po uśmierceniu jednego bohatera niemal natychmiast pojawił się w innej roli i od razu pojawiły się podejrzenia, że Miłosz to nie tylko sobowtór Piotra, ale może nawet jego brat bliźniak. Jak na razie przeszłość Miłosza skrywa jeszcze sporo tajemnic. Ani Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), ani nikt inny ze szpitala w Leśnej Górze nie odkrył skąd takie uderzające podobieństwo Miłosza do zmarłego Piotra. Wydaje się, że nic ich nie łączyło, ale póki nieco dziwaczny laborant, zdolny mikrobiolog nie ujawni całej prawdy o sobie, można tylko snuć pewne domysły.

Mikołaj Roznerski w ostatnim wywiadzie ujawnił, że wątek Miłosza rozwinie się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach. Być może wyjaśni się co się kryje za dość oryginalnym zachowaniem tego bohatera.  - Miłosz to ogromnie wrażliwy mężczyzna. Kto wie, może nawet z niestwierdzonym zespołem Aspergera. Jest inteligentny, ma swój własny świat nauki i nader skromne doświadczenie, jeśli chodzi o kobiety. Ale jak się już pojawiają, to mamy wtedy gwarantowaną solidną dawkę humoru - powiedział aktor w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Ze słów Roznerskiego wynika, że Miłosz w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nadal będzie wzbudzał spore zainteresowanie w Leśnej Górze, nie minie jego obsesyjne zainteresowanie i fascynacja badaniami, mikrobiologią, trudno mu będzie złapać kontakt z "kolegami" ze szpitala, a w relacjach z Hanią będzie nadal wyjątkowo nieporadny. Zupełnie inny niż Piotr Korban!

Zanosi się jednak na to, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Miłosza sporo połączy z profesorem Andrzejem Falkowiczem (Michał Żebrowski), który nie ta dawno próbował przekonać laboranta, by pomógł mu zmienić mikrobiom jelitowy jego dzieci, tak aby mógł wpływać na charakter i osobowość Matyldy (Amelia Czaja) i Edzia (Franciszek Kurek). Roznerski ujawnił, że wątek Miłosza i Falkowicza rozwinie się z zaskakującym kierunku.

Tak kręcą operacje w Na dobre i na złe. Filip Bobek ujawnia tajemnice szpitala w Leśnej Górze
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze