M jak miłość

M jak miłość. Rozwód Izy i Marcina zakończy wreszcie męki Chodakowskiego! Mikołaj Roznerski ujawnił co ich czeka

2023-06-14 13:33

Iza i Marcin rozwiodą się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Już zwiastun kolejnych odcinków "M jak miłość" potwierdzał, że małżeństwo Chodakowskich ostatecznie się skończy. Teraz Mikołaj Roznerski ujawnił, że po kryzysie, który czeka Marcina w związku z odejściem Izy (Adriana Kalska) do kochanka Radka (Philippe Tłokiński), jego życie wywróci się do góry nogami. Ale nadejdzie wreszcie koniec cierpień Marcina. Wydaje się, że rozwód z Izą pozwoli mu wyjść na prostą, pozbierać się po zdradzie żony i zacząć wszystko od nowa. Pojawi się też nowa kobieta. Wywiad Roznerskiego o nowym sezonie "M jak miłość" uchyla rąbka wielu tajemnic... Sprawdź, co się wydało.

Jak potoczą się losy Izy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach? Rozwiodą się i co dalej?

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej stanie się faktem! Wiele wskazuje na to, że nie będzie już czego zbierać z wielkiej miłości Chodakowskich, że Iza zostanie z Radkiem, nadal manipulowana przez przebiegłego kochanka, a Marcin skupi się na dzieciach i na tym, żeby pozbierać się jakoś po odejściu żony, której wcale nie przestanie kochać. O to kiedy i w jakich okolicznościach Marcin rozwiedzie się z Izą w nowym sezonie "M jak miłość" był pytany Mikołaj Roznerski, który w ostatnich "Kulisach serialu" potwierdził, że małżeństwo Chodakowskich odejdzie do przeszłości.

- Tego nie mogę zdradzić. Ale stopniowanie emocji to jest to, co w serialach cenimy najbardziej, czekamy więc cierpliwie na nowy sezon. Zapowiada się naprawdę imponująco - powiedział tajemniczo Roznerski w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień". Dodał jednak coś, co rzuca nowe światło na rozwód Izy i Marcina, na to jak ułożą się relacje Chodakowskich po rozstaniu, a także na to, jak poradzi sobie Marcin w roli samotnego ojca dwójki dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska).

- Życie prywatne Marcina się pozmieniało. Przeżywa kryzys. Na szczęście wielkimi krokami zbliża się rozwiązanie. Pojawi się także nowa kobieta. Cały czas będzie wspaniałym ojcem, fajnym byłym partnerem, superdetektywem i przyjacielem - dodał Roznerski.

Nową kobietą u boku Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2023 będzie oczywiście Kama (Michalina Sosna), stała klientka agencji detektywistycznej Chodakowskiego i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), tancerka erotyczna, która wciąż pakuje się w kłopoty. Szalona, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia Kama sprawi, że Marcin przestanie płakać za Izą. Przy niej Chodakowski znów zacznie się bawić!

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze