M jak miłość

Gwiazdy M jak miłość potwierdzają! Marcin i Kama to nowa para serialu! - ZDJĘCIA, WIDEO

Gwiazdor "M jak miłość" oficjalnie ogłosił, że Marcin i Kama (Michalina Sosna) zostaną nową parą serialu! Przy tej okazji Mikołaj Roznerski zdradził, co myśli o postępowaniu Izy (Adriana Kalska) w ostatnim sezonie. Ale Kama szybko pocieszy załamanego Chodakowskiego i będą się świetnie bawić! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co zdradzają gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO!

Marcin i Kama nową parą M jak miłość! Gwiazdy już się nie kryją

Marcin w "M jak miłość" nie będzie płakał długo po Izie. Chodakowski tak właśnie zakończył ostatni sezon serialu, tuląc w ramionach butelkę i połykając łzy. Ale na szczęście to potrwa krótko - nowa dziewczyna zmiecie z twarzy detektywa smutek. I Marcin i Kama będą się wspaniale ze sobą bawić!

- Iza zapomniała o tym, co jest najważniejsze w życiu, zatracając się najpierw w pracy, a potem w relacji z Radkiem - ocenia Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość" i ogłasza: - To już koniec małżeństwa Chodakowskich. Marcin będzie musiał jakoś ułożyć sobie życie na nowo. 

- Już Kamy w tym głowa, żeby Marcin się pozbierał - uśmiecha się Michalina Sosna w "Kulisach M jak miłość". - A zobaczą to państwo wszystko w odcinkach po wakacjach, nad którymi aktualnie pracujemy. Nie zabraknie niespodzianek, nowych postaci i zaskakujących zwrotów akcji - dodaje Sosna

Na WIDEO z "Kulis M jak miłość" widzimy szczęśliwego, uśmiechniętego Marcina, który tańczy z zakochaną Kamą na wieczorze panieńskim. Kto okaże się panną młodą? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2023!

Nie przegap: Mateusz z M jak miłość został ojcem! Takiego Krystiana Domagały jeszcze nie widzieliśmy - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze