M jak miłość

Zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2023 - ZDJĘCIA

2023-05-25 19:31

W "M jak miłość" po wakacjach 2023 zabraknie kilku gwiazd i aktorów, których postacie budziły wielkie emocje w zakończonym sezonie serialu! To już pewne, że z obsadą "M jak miłość" pożegnało się na zawsze wielu bohaterów z ekranowej Grabiny. Wyjechali i już nie wrócą. W nowym sezonie "M jak miłość" nie zobaczymy na pewno Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński), który chciał podstępem kupić działkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i budować we wsi klinikę. Dom Mostowiaków opuściła też na dłuższej Ula (Iga Krefft) razem z córką. Ale pożegnania nie ominęły też rodzin Zduńskich i Rogowskich. Sprawdź co już wiemy o odejściu gwiazd i zmianach w obsadzie "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie.

Kto odejdzie z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2023? Którzy bohaterowie nie wrócą już do obsady?

Obsada "M jak miłość" zmieni się w nowym sezonie po wakacjach 2023. Szokujące dla fanów informacje na temat odejścia znanych postaci z serialu od dawna docierają gównie za pośrednictwem profili gwiazd "M jak miłość" na Instagramie. Wielu aktorów nie ukrywa, że przygoda z planem serialu skończyła się dla nich bezpowrotnie na minionym sezonie. Mimo, że bohaterowie, którzy odeszli wzbudzali sporo emocji, to ich miejsce zajęły już inne postacie.

Spore zmiany w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zajdą w ekranowej Grabinie w domu Mostowiaków, gdzie już na pewno nie będą pojawiali się Nieśpielakowie. Wątek podstępnego lekarza okulisty, wybitnego profesora Mariusza Nieśpielak, który przekrętem chciał we wsi wybudować klinikę okulistyczną, kupić działkę Marysi, którą dostała po spadku po zmarłym Lucjanie (śp. Witold Pyrkosz) zakończył się jesienią. Nieśpielak został aresztowany, ale szybko wyszedł na wolność, a potem słuch po nim zaginął. Miał być sąsiadem Rogowskich, ale opuścił Grabinę. A wraz z nim zniknął jego syn Antek (Franciszek Szymański), który chciał poderwać Basię Rogowską (Karina Woźniak).

Obsadę "M jak miłość" opuścił także były chłopak Basi, Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński) i nic nie wskazuje na to, by w nowym sezonie serialu jesienią Dawid miał się jeszcze pojawić. Basia wybrała nowego ukochanego, Wojtka (Aleksander Szeląg), syna Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth).

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2023 nie wyjaśnią widzom czy Ula wróci do Grabiny. Uciekła od męża Bartka (Arkadiusz Smoleński), zapowiadając, że nie chce już mieszkać w rodzinnym domu i na razie nic nie wskazuje na to, żeby nastąpił powrót Uli do rodziny. Na pewno w kolejnym sezonie "M jak miłość" wróci Bartek, ale bez córki Kalinki (Oliwia Kępka). Nie zobaczymy już więcej wyrachowanej ciotki Kalinki, siostry jej zmarłej matki Marzenki (Olga Szomańska), Beaty (Izabela Warykiewicz), która chciała okraść Ulę i Bartka, przejąć spadek należny Kalince.

U Zduńskich i Budzyńskich "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nastąpi smutne pożegnanie Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński). Ojciec Magdy (Anna Mucha) umrze nagle podczas pobytu w sanatorium, a tragiczne wieści o śmierci Marszałka przekaże jego żona Krysia Filarska (Hanna Mikuć) już w 1736 odcinku "M jak miłość".

W wątku Zduńskich w nowych odcinkach "M jak miłość" w związku z wyjazdem Damiana (Oliwer Proctor) i Sandry (Anna Oberc) do USA, zabraknie tych właśnie bohaterów. To już pewne, że oboje już nie wrócą do obsady serialu. On był ukochanym chłopakiem Ani Wojciechowskiej (Gabriela Świerczyńska), ona byłą prostytutką, przyjaciółką Zduńskich, eks kochanką Adama Wernera (Jacek Kopczyński). 

Z obsady "M jak miłość" odszedł już bezpowrotnie były ukochany Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), Janek Wójcik (Wojciech Kalarus), który wciągnął ją do sekty, okradł matkę Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel). Nie tylko synowie Aleksandry, ale także przyjaciółka Iwona (Hanna Śleszyńska) pomogła Chodakowskiej raz na zawsze pozbyć się sekciarza Janka!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze