M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1675: Nowy romans u Mostowiaków. Marysia i Artur nie będą chcieli na to patrzeć – ZDJĘCIA

2022-10-05 8:56

U Mostowiaków w 1675 odcinku "M jak miłość" zapanuje gorąca atmosfera romansu, no co nie będą mogli patrzeć Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa). Wszystko rozegra się w rodzinnym domu w Grabinie, gdzie zacznie iskrzyć od emocji! Znów będzie to sprawka cwanego Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński), ale tym razem nie chodzi o jego próby podrywu Rogowskiej! W 1675 odcinku "M jak miłość" w Grabinie rozegra się dziwna akcja romansu, który zaskoczy wszystkich! Marysia i Artur nie wyjdą z szoku, co właściwie wyprawia się pod ich dachem.

"M jak miłość" odcinek 1675 - wtorek, 4.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1675 odcinku "M jak miłość" Rogowscy staną się świadkami dziwnego romansu, który rozegra się na ich oczach! Chodzi o wyczyny profesora Nieśpielaka, który jakiś czas temu prężnie próbował podbić serce Rogowskiej, a nawet bezczelnie ją pocałował! Marysia absolutnie nie odwzajemniła zainteresowania, zresztą domyśliła się, że profesor to typ podrywacza i wolała trzymać się na dystans. W 1675 odcinku "M jak miłość" okaże się, że ktoś inny nie może przeżyć faktu, że przystojny, mądry i doświadczony profesor przewija się przez dom w Grabinie. O dziwo, chodzi o Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), która ubzdurała sobie, że Nieśpielak na pewno się w niej zakochał! Nie wzięła pod uwagę, że cwany mężczyzna po prostu chce wkupić się w jej łaski, żeby nikt nie podejrzewał, że ma złe intencje i żeby Zofia nie rozsiewała niepochlebnych plotek na jego temat. Żona Żaka (Krzysztof Tyniec) nie weźmie jednak pod uwagę faktów, a jedynie swoje wymysły.

Kisielowa w 1675 odcinku "M jak miłość" będzie przekonana, że Nieśpielak ją podrywa

Rogowscy, Zofia, Modry (Stefan Friedmann) i Barbara (Teresa Lipowska) będą przejęci losem Jagody (Katarzyna Kołeczek), po którą do Grabiny zapuścił się szef mafii. Naradę w domu Mostowiaków przerwie jednak Nieśpielak, który czarująco przywita się z panią sołtys. Zofia będzie wpatrzona w profesora jak w obrazek, do tego stopnia, że nie zarejestruje, co dzieje się wokół niej. Kisielowa zapomni o bezpieczeństwie Jagody i przede wszystkim o mężu i skupi się na uwodzeniu profesora. - Jak się panu pomieszkuje w Grabinie? - zagai Zofia. - Pomieszkuje to za dużo powiedziane. Na razie bywam tu tylko w weekendy i to też nie zawsze. Mam drugi dom na Mazurach - przyzna Nieśpielak. - (...) Rzeczywiście chyba będę tu bywał częściej, bo okolica bardzo mi odpowiada. Cisza, spokój... - dopowie senior. - Z tym to akurat różnie bywa... Na przykład dzisiaj to tak jakoś... duszno! - wypali Kisielowa i da do zrozumienia, że tak na nią działa obecność profesora. Rogowscy i Barbara nie będą mogli uwierzyć w to, co wyczynia Zofia. Na szczęście romans wydaje się być niewinny. 

M jak miłość odcinek 1675. Mafia w Grabinie dopadnie Jagodę! Siostra Marzenki zabierze Uli córkę Kalinkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze