M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1675: Nowy romans u Mostowiaków. Marysia i Artur nie będą chcieli na to patrzeć – ZDJĘCIA

2022-10-05 8:56

U Mostowiaków w 1675 odcinku "M jak miłość" zapanuje gorąca atmosfera romansu, no co nie będą mogli patrzeć Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa). Wszystko rozegra się w rodzinnym domu w Grabinie, gdzie zacznie iskrzyć od emocji! Znów będzie to sprawka cwanego Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński), ale tym razem nie chodzi o jego próby podrywu Rogowskiej! W 1675 odcinku "M jak miłość" w Grabinie rozegra się dziwna akcja romansu, który zaskoczy wszystkich! Marysia i Artur nie wyjdą z szoku, co właściwie wyprawia się pod ich dachem.

"M jak miłość" odcinek 1675 - wtorek, 4.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1675 odcinku "M jak miłość" Rogowscy staną się świadkami dziwnego romansu, który rozegra się na ich oczach! Chodzi o wyczyny profesora Nieśpielaka, który jakiś czas temu prężnie próbował podbić serce Rogowskiej, a nawet bezczelnie ją pocałował! Marysia absolutnie nie odwzajemniła zainteresowania, zresztą domyśliła się, że profesor to typ podrywacza i wolała trzymać się na dystans. W 1675 odcinku "M jak miłość" okaże się, że ktoś inny nie może przeżyć faktu, że przystojny, mądry i doświadczony profesor przewija się przez dom w Grabinie. O dziwo, chodzi o Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), która ubzdurała sobie, że Nieśpielak na pewno się w niej zakochał! Nie wzięła pod uwagę, że cwany mężczyzna po prostu chce wkupić się w jej łaski, żeby nikt nie podejrzewał, że ma złe intencje i żeby Zofia nie rozsiewała niepochlebnych plotek na jego temat. Żona Żaka (Krzysztof Tyniec) nie weźmie jednak pod uwagę faktów, a jedynie swoje wymysły.

Kisielowa w 1675 odcinku "M jak miłość" będzie przekonana, że Nieśpielak ją podrywa

Rogowscy, Zofia, Modry (Stefan Friedmann) i Barbara (Teresa Lipowska) będą przejęci losem Jagody (Katarzyna Kołeczek), po którą do Grabiny zapuścił się szef mafii. Naradę w domu Mostowiaków przerwie jednak Nieśpielak, który czarująco przywita się z panią sołtys. Zofia będzie wpatrzona w profesora jak w obrazek, do tego stopnia, że nie zarejestruje, co dzieje się wokół niej. Kisielowa zapomni o bezpieczeństwie Jagody i przede wszystkim o mężu i skupi się na uwodzeniu profesora. - Jak się panu pomieszkuje w Grabinie? - zagai Zofia. - Pomieszkuje to za dużo powiedziane. Na razie bywam tu tylko w weekendy i to też nie zawsze. Mam drugi dom na Mazurach - przyzna Nieśpielak. - (...) Rzeczywiście chyba będę tu bywał częściej, bo okolica bardzo mi odpowiada. Cisza, spokój... - dopowie senior. - Z tym to akurat różnie bywa... Na przykład dzisiaj to tak jakoś... duszno! - wypali Kisielowa i da do zrozumienia, że tak na nią działa obecność profesora. Rogowscy i Barbara nie będą mogli uwierzyć w to, co wyczynia Zofia. Na szczęście romans wydaje się być niewinny. 

M jak miłość odcinek 1675. Mafia w Grabinie dopadnie Jagodę! Siostra Marzenki zabierze Uli córkę Kalinkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze