M jak miłość

Zmiany w obsadzie M jak miłość. To dlatego Damian i jego matka Sandra już nie wrócą - ZDJĘCIA

2023-02-19 21:00

Z obsady "M jak miłość" ostatnio odeszli Damian (Oliwer Proctor) i jego matka Sandra (Anna Oberc). On był ukochanym chłopakiem Ani Wojciechowskiej (Gabriela Świerczyńska), ona byłą prostytutką, przyjaciółką Zduńskich, eks kochanką Adama Wernera (Jacek Kopczyński). Miesiąc temu w "M jak miłość" Sandra zabrała Damiana do Ameryki, do jego śmiertelnie chorego ojca. Wmówiła synowi, że wrócą za dwa tygodnie, ale to już pewne, że tych bohaterów zabraknie w serialu na dłużej. Produkcja "M jak miłość" zapowiedziała, że Damian z matką nie wrócą ze względu na prywatne plany Oliwera Proctora. A to oznacza tylko jedno, Ania nie odzyska chłopaka. Sprawdź szczegóły.

W obsadzie "M jak miłość" zabraknie Damiana i jego matki Sandry

Damian i Sandra zniknęli z "M jak miłość" w 1702 odcinku, wyjechali razem do USA do chorego ojca chłopaka Ani, którego ten nigdy nie poznał. Przed wyjazdem Damiana z Polski nastąpiło bolesne pożegnanie z Anią. Ukochany zwierzył się Ani jak bardzo decyzja matki o wyjeździe go zraniła. Powierzył jej także tajemnicę rodziny - jak ojciec skrzywdził matkę, jak go odtrącił zaraz po urodzeniu, nie chciał nigdy poznać. Niestety w 1702 odcinku "M jak miłość" Ania nie zdołała zatrzymać Damiana przy sobie. Uwierzyła jednak w zapewniania chłopaka, że szybko do niej wróci. Niestety teraz okazuje się, że nie ma na to najmniejszych szans.

Na profilu "M jak miłość" na Instagramie w specjalnej sesji Q&A, czyli "Pytania i Odpowiedzi" na InstaStory padło pytanie o dalsze losy Damiana i o to, czy wróci z Sandrą z Ameryki do Ani i swoich przyjaciół, czy pojawi się w serialu w odcinkach emitowanych w lutym lub nieco później. "Aktor grający postać Damiana wyjechał na studia do UK" - podała produkcja serialu. 19-letni Oliwer Proctor jesienią zaszłego roku, a dokładniej na początku września zagrał ostatni raz w "M jak miłość". W Wielkiej Brytanii spędzi kilka lat, więc Damiana zabraknie w obsadzie serialu. 

Niestety do końca sezonu "M jak miłość" Ania nie doczeka się na powrót Damiana. Będzie w kontakcie z chłopakiem, tęsknota za Damianem będzie jej doskwierać jeszcze bardziej, zakochana 18-latka nie przestanie łudzić się, że za jakiś czas znów będą razem. Niestety Damian nie będzie miał dla Ani dobrych wieści. Sandra odważy się wreszcie powiedzieć synowi, że już nie wrócą do Polski.

M jak miłość. Ania straci chłopaka.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze