M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Smutny koniec Uli i Bartka! Nigdy jej nie wybaczy ucieczki - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-13 13:21

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) rozstaną się! Małżeństwo Lisieckich skończy się w przykrych okolicznościach wraz z ucieczką Uli z Grabiny. Egoistka wybierze między miłością, a wolnością i własnym szczęściem. Zostawi Bartka w rodzinnym domu Mostowiaków, przed powrotem do Australii napisze do męża tylko pożegnalny list. A kiedy zdruzgotany Bartek w 1719 odcinku "M jak miłość" przeczyta co mu napisała Ula uzna, że to koniec ich małżeństwa. Teraz będzie się liczyła dla niego tylko córka Kalinka (Oliwia Kępka). Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ucieczka Uli od Bartka w 1719 odcinku "M jak miłość" zakończy ich małżeństwo. Wiele na to wskazuje, że Lisiecki nie zniesie dłużej samolubnego zachowania żony, budowania własnego szczęścia na krzywdzie bliskich osób. Ula, która znalazła nowy cel w życiu, życzliwych ludzi, przy których przeszła duchowną przemianę i postanowiła zostać joginką uzna, że rodzina nie jest jej wcale do szczęścia potrzebna. Odtrąci Bartka, który nie przyjmie do wiadomości, że teraz to ona decyduje jak mają żyć. A do tego skrzywdzi też Kalinkę, która tak niedawno straciła prawdziwych rodziców, Marzenkę (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), a teraz będzie wychowywała się w rozbitej rodzinie.

List pożegnalny Uli w 1719 odcinku "M jak miłość", który Bartek znajdzie w mieszkaniu już po wyjeździe żony, przesądzi o wszystkim. Czytając go Lisiecki zrozumie, że ukochana wybrała wolność, że przy nim i Kalince nie zaznała tyle szczęścia, ale daje jej życie według własnych zasad. Załamany Bartek zostanie zupełnie sam, ale przed nim kolejna trudna decyzja dotycząca Kalinki.

Porzucony przez żonę Bartek w 1719 odcinku "M jak miłość" wyzna babci Barbarze (Teresa Lipowska), że to koniec jego małżeństwa z Ulą, że teraz musi sprowadzić Kalinkę do Grabiny. Bo nie będzie wyobrażał sobie dalej życia w Australii! Nie po tym jak Ula go potraktuje.

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze